Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

27 lip 2007, 15:03

HEKKATE a powiedz mi to jak nagrasz na płytke to poczta im wysyłasz?bo ja mam na płytce własnie przygotowane ale kurcze kumpel mi powiedział ze jak przez internet im wysle to bedzie 0,35gr. za jedna fotke rozmiaru 10/15 a jak poczta to koszty takie same czy dorozej nie wiesz?
No własnie dlatego tak napisałam kurcze ze pewnie wielu nam sie cos tam nie podoba co inna mama robi przy swoim dziecku ale trzymamy to dla siebie bo inaczej nie byłoby sensu pisac na forum ;) bo tylko by sie wkurzało i bez sensu, moze mamcia ma zły dzień
asiam_26 NO TO WIDZE ze nie tylko ja miałam podejrzenia o uczulenie Amelki na jabłuszko, kurcze jej chyba tez po jabłku wychodzi wiesz.....
Super ze rocznica sie udała, pewnie było mega romantycznie i pikantnie tez? :ico_wstydzioch: hi hi głupol ze mnie wiem.
Dobrze ze nic sie nie stało z ta reka jeny a cos ty wywineła ze spadłaś?

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

27 lip 2007, 15:14

hekkate KarolasW głowie mi się zakręciło i zjechałam sobie na ręce i pleckach po tych cholernych schodach.
Chciałam nowe fotki wrzucić, ale program do zmniejszania mnie wywala - chyba obciążony jest.
Dziś strasznie boli mnie głowa normalnie masakra.
A wczoraj zadbałam o to żeby na maksa pikantnie było :-D :ico_wstydzioch:
Magdzinka Zdjęcia Joasi siedzącej są genialne ale z niej super duża panna :-D
Dorota KarolasAle Wam zazdroszczę spotkania. Wasze córcie chyba są podobnych gabarytów? :ico_haha_01:
Dorota gratuluję córci ząbka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

27 lip 2007, 15:16

Hekkate, tu nie chodzi o jedno zdjecie ale o wiele! a Julci sama zrobilam to smieszne zdjecie z czapeczka i smoczkiem, ale nie robie jej takich zdjec i niezakladam roznych rzeczy na glowe jak spi wielekrotnie! bo jak juz pisalam nie ma nic zlego w jednym czy dwoch razach, ale niewiedzialam ze wyrazanie swojego zdania jest tu zabronione, nigdy niczego sie nie czepialam po prostu zdjecia mnie tak razily ze musialam cos powiedziec a jedyne o co poprosilam to to abys nieumieszczala takich zdjec wiecej, przeciez to niejest wielki problem, kiedys dostalam wiadomosc ze niepowinnam zamieszczac zdjecie Julci po kapieli mimo ze nic nie widac bylo i sie do tego dostosowalam bo moze czyjes oczy to razilo i tyle, a nierobilam z tego wielkiego problemu. wiele matek robi takie smieszne zdjecia to prawda ale jeszcze nie widzialam ani razu w moim zyciu zeby az robic TYLE tych fotek i kazda okazja kiedy dziecko spi zeby sie stawala momentem kiedy wykorzytsujemy niewinnosc naszego dziecka. moze to tylko w polsce tak wszyscy sie smieja z tego bo tu sprawa by trafila dawno do telewizji, bo nie chodzi tu jzu nawet o smieszne zdjecie tylko o ich ilosc, i ja jako zdrowa matka bym niepstrykala swojemu dziecku codziennie zdjec podczas snu, dla mnie jak Julcia spi to jest jak swieta, nie przychodze do niej i jej nie mietosze tylko dlatego ze *mam dobre poczucie humoru* bo ja szanuje, ale kazdy ma prawo do szanowania wlasnego dziecka po swojemu, i pisze to nie zeby ci na zlosc zrobic, bo co mi tam jakas kobieta w internecie, przeciez nie zobaczymy sie nigdy twarza w twarz tylko po prostu takie mam spojrzenie na swiat i zawsze mowie prosto z mostu co mysle, nie moge udawac gdy cos mnie boli. a ty sie niemusisz od razu obrazac, bo przeciez problem nie jest az tak duzy zeby sie na siebie wkurzac. :ico_oczko: moze inaczej patrzysz na cala sprawe, ja po prostu chcialam zareagowac a nie mwoilam nic od poczatku tylko dopiero teraz kiedy juz mi to tak naprawde przeszkadzalo, nie ma sie na co wkurzac, :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

27 lip 2007, 15:16

ML ja też jestem przewrażliwiona na punkcie uszu Niny i pediatra pokazał mi jak można sprawdzić czy dziecko rzeczywiście bolą uszy. Mianowicie trzeba przycisnąć palcem płatek uszu dosc mocno i obserwowac dziecko.Jak wywoła to płacz wrecz krzyk to to uszy

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

27 lip 2007, 15:28

Hekkate, ty jestes niezrownowazona, jak zamieszczac zdjecia prawie codziennie to wiadomo ze je kiedys zrobic muszisz, a skarpetki nie wedruja same na glowe ani piwo w raczke. ja skonczylam temat z toba chcialam to zalagodzic ale widze ze sie obrazasz i wysmiewasz zamiast postapic jak dorosly czlowiek i przyjac uwage do siebie z szacunkiem. tyle mam do powiedzenia na ten temat.
a zdjecia wciaz sa na watku o chwaleniu sie maluszkami, zapewniam cie ze nie jedno. a tu tez sama dobrze wiesz nieraz zamieszczalas te zdjecia. wiec sama przed soba niemozesz sie obronic, niestety. ( dodam ze sama napisalas ze w domu masz jeszcze setki podobnych zdjec, jak niewierzysz wlasnym slowom moge ci przytoczyc cytat. ) ale zreszta po co ta debata, tylko dlatego ze nie potrafisz sie pogodzic z opinia innego czlowieka.
Ostatnio zmieniony 27 lip 2007, 15:31 przez MamciaKochana, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

27 lip 2007, 15:33

Hekkate, przestan sie osmieszac dobrze wiesz ze niechodzi o zdjecia malego jak sie smieje lub robic smieszne miny, chodzi mi o te zdjecia jak on spi a ty mu mnostwo rzeczy wkladasz do reki, zaraz ci przesle link dla przypomnienia!

[ Dodano: 2007-07-27, 15:36 ]
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... c&start=48 zdjecie z piwem w raczce zostalo juz usuniete, ale nie przeze mnie widocznie nietylko mnie to razilo............................
i takie podobne zdjecia zamieszczasz co chwile.

szkoda czasu na klotnie, ide pod prysznic i do tesciowki.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

27 lip 2007, 15:49

Karolas Dorota super miałyście spotkanie :ico_brawa_01: i świetne fotki dziewczynek zamieściłyście :ico_brawa_01: i nawet szarlotkę widać hihi

asiam_26 dobrze, że nic poważnego ci się nie stało po tym upadku. Uważaj na siebie :ico_pocieszyciel:

A u nas też wypadek mały :ico_placzek: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: Joasia spadła z kanapy! :ico_placzek: No tak się na siebie wkurzyłam , że szok. Zasnęła na naszym łóżku i nie chciałam jej przenosić więc całą godzinę siedziałam przy niej i miałam na nią oko. po czy nie wiadomo po co wstałam i wyszłam do kuchni :ico_puknij: no przecież obiecałam sobie, że NIGDY jej tak nie zostawię. No i oczywiście wtedy jak wyszłam to się obudziła i spadła pod ławę. Wrzask był niesamowity ale gdy tylko ją podniosłam to się do mnie tak słodko uśmiechnęła i już wszystko było dobrze. No po prostu jestem tak głupia, że do teraz o tym myślę i jestem zła.

Na 11 miałyśmy wizytę u lekarki - szczepienie. Myślałam, że teraz następne dopiero za pół roku, a tu mamy przyjść za 6 tygodni po drugą dawkę hib.
Asia waży teraz 7650g. Ja myślałam, że z 8 to już mam na pewno bo taki z niej pulpecik. No i zmierzyli ją pierwszy raz i wyszło 67cm. A obwód głowy ma identyczny jak obwód klatki piersiowej hihi. Wszystko więc dobrze oprócz oczków :ico_placzek: Podejrzewaliśmy , że jedno jej troszkę ucieka no i lekarka potwierdziła, że trochę zezuje i powiedziała, ze jeśli nic się nie zmieni to jak mała skończy roczek to mamy się wybrać do okulisty. Ale dlaczego dopiero jak skończy roczek? Nie można wcześniej?

A ze śmiesznych wydarzeń to dzisiaj Joaś czytała ze mną gazetę i w pewnym momencie tak chwyciła kartkę, że całą mi wyrwała. Ale wiecie jak równiutko :-D ja sama nigdy tak prosto nie potrafię kartki wyrwać z gazety, zawsze muszę potem wyrównać nożyczkami hihi

Dzisiaj na weekend przyechała moja mama z Poznania :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

27 lip 2007, 16:05

Hekkate, dzięki :-) też mam nadzieję, że samo się to oczko "naprawi" bo jakoś sobie nie wyobrażam okularów u takiego malucha, ale oczywiście już się martwię na zapas :ico_puknij:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

27 lip 2007, 16:11

MAGDZINKA no spotkanie sie udało z dorotka a szarlotke tym razem nie robiłam na zwyklym masle tylko na roslinnym i wyszła lepsza mniam mniam i na ciut mniejszej blaszce i faktycznie wyszedł grubszy spód. :ico_haha_01:
HEKKATE,MAMACIA KOCHANA dajcie se spokoj juz bo nie ma sensu, chociaz nie omieszkam powiedziec ze uwazam ze macia przesadzasz troche, przeciez ona nie robi krzywdy małemu tymi fotkamia poza tym troche oczy szeroko otworzyłam jak przeczyatałm ze " tam gdzie teraz mieszkasz za tyle takich głupich fotek moznaby to dać do telewizji-" moze i tak choc zupełnie nie mam pojecia dlaczego wolnosc,mamy wolnosc kazdy zatem robi co chce!
dajcie spokoj juz, Hekatte jak chcesz to se rób fotki i jakie chcesz i ile chcesz a Mamcia jak nie chcesz to ich poprostu nie ogladaj i po sprawie.
Lepiej nam napisz jak na urlopie było bo z tej całej afery nic nam jeszcze fajnego nie naskrobałaś, co opowiesz nam cos?

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

27 lip 2007, 16:24

karolas, masz racje nie ma o cyzm debatowac, ale swoje zdanie podtrzymuje :ico_oczko: a na wakacjach bylo fajnie Julcia tylko tak sie przyzwyczaila do tego ze ja ludziska nosza na raczkach i ogladaja ze pierwsze dni w domciu bylo troche histerii ciagle trzeba bylo na nia zwracac uwage, a ona jest cwana bo jak nie na mnie to na meza spogladala hihihi w chwilach uplywu sil :-D a wczoraj miala szczepienie i cos spala ciagle a nic a nic jesc nie chce przez to wszystko stracila troszke na wadze,
dziewczyny wiecie moze jak naklonic Julcie do jedzenia jedzonka? bo ona juz nawet mleczka nie chce jesc, to pewnie od szczepienia, bo goraczke wczoraj tez miala po szczepieniu 39 stopni, ale ona oprocz mleczka to cos jej sie odmienilo i nawet kaszki juz nieruszy :ico_noniewiem: a waga spada....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość