gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 lip 2007, 16:09

fela pisze:a gdzie podziala sie madziorka

no wlasnie
fela pisze:gosia i ja na grilla tez sie wpraszam i tez wezme kielbase moge??????


mozesz no pewnie, wszystkie was zapraszam, ale pamietajcie bez prezentow w postaci kielbasy nie macie co sie pojawiac :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 lip 2007, 16:10

gosia888 pisze:oczywiscie jesli przywiezie kielbase

przywioze, przywioze, ale herbate zrobisz spragnionym wędrowcom? :-D

dobrze, ze juz wam ruszyła ta budowa :ico_brawa_01: nie ma nic gorszego niz takie czekanie. ale juz sobie myślałaś co chciałabys miec w środku? kolory albo samo drewno? zdradź troche :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 lip 2007, 16:16

kaasiaa79 pisze: ale juz sobie myślałaś co chciałabys miec w środku?

ja na razie mysle zeby ten dom stal a srodkiem to sie za bardzo nie przejmuje. Wiem jedno jak najmniej durnostojek wszystko skryte bo jestem straszna balaganiara. Dobrze ze bede miala garderobe to tam wszystkie ubrania beda a szafek nie chce odkrytych. Podejrzewam ze na poczatku to taka troche prowizorka bedzie. Zrobie, sciany, podlogi (panele) lazienki i kuchnie i reszte bede stopniowo meblowala.
Na razie niestety idą pieniadze a nic nie widze. Dzisiaj geodeta 350zł, jutro piach 170zł, za tydzien elektryk 1500zł i tak w kolko ciagle tylko uszczuplam konto.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 lip 2007, 16:26

gosia888 pisze:geodeta 350zł

za wymierzenie działki? bo właśnie też słyszłam, ze cenią sie strasznie :ico_olaboga:
ważne, żeby było grilla gdzie rozpalić i kasie ugościć :-D pewnie, masz racje, ja też nie lubie różnych niepoitrzebnych pierdół-kurzołapów :ico_oczko: a moda na wnętrza sie teraz tak zmienia i jest ogromnyh wybór, więc będziesz mogła poszaleć. a garderoby zazdroszcze :ico_brawa_01: super pomysł!!!

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 lip 2007, 16:29

Kasia chciałabym isc z małym na piknik, ale zalezy od pogody, najwyzej wywale cyca na zewnatrz jak zgłodnije, a co tam! niech ludzie patrza, bo znając mojego głodomorka to nie bede praktycznie chowac moich balonów :ico_smiechbig:
widze ze u Was jakas popijawa sie szykuje???? mniam :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 lip 2007, 16:31

kaasiaa79 pisze:za wymierzenie działki?

tak
geodeta juz zarobil 700zł na mapki do celow projektowych. Raz zachowalam sie jak skarpeta i stracilam na tym. Mapka kosztuje 500zł a ja mialam z przyszla sąsiadką kupic mapki razem i za to 700zł zaplacic czyli po 350zł. No ale ona w koncu nie kupila dzialki tak ze ja zostalam z jej dzialkami.

A jeszcze bede placila za wytyczenie dom tez okolo 300-400

Wszedzie czyhają na moje pieniądze.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 lip 2007, 16:35

chyba zmienie zawód :ico_oczko: ci geodeci przesadzają, własnie niedawno znajomy nam mówił, ze tak zdzierają :ico_puknij:
gosia888 pisze:Wszedzie czyhają na moje pieniądze

znam ten ból :ico_oczko:

Gosia, a kiedy ty sie zmywasz do domu?

[ Dodano: 2007-07-27, 16:41 ]
dobra, ja spadam ziemniaki szykować :ico_oczko:
Gosia, miłego weekendu!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

27 lip 2007, 17:03

Wtam kochane :ico_haha_02:
U mnie kiepsko z nastrojem :ico_placzek: wczoraj poklocilam sie ze slubnym pierwszy raz od slubu (2,5 roku) dzis na porawe nastroju poszlam na zakupki i kupilam sobie bluzeczke i stanik a Alusi butki i pasek do spodni (jest taki chudzielec ze wszystko z niej spada :ico_zly: ) natusiowi nic poza zarelkiem nie kupilam bo nic mi sie nie spodobalo , a mezowi na zlosc nic nie kpilam na meski dzial nawet nie spojrzalam
gosia888, super ze wam sie zaczyna rozkrecac ta budowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ceny geodetow i wszystkiego przerazaja :ico_szoking:
kaasiaa79, ja podczas pobytu w Pl tez zabawilam sie w "skarpete" bo kupowalam dla mamy drzwi wejsciowe i z ceny 850 udalo mi sie zaplacic 550 :-D (ale to dlatego ze bralam w markecie budowlanym przynaleznym do firmy gdzie tesciowa pracuje)
martuchafrost, ja wybieram sie na piknik :ico_haha_01: oczywiscie jak bedzie ladna pogoda, wiec pewnie wyczaje mamuske z "balonami"

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

27 lip 2007, 17:23

Fajnie ze wam sie podoba moj synek, Tutaj w Anglii nie myla go z dziewczynka ale jak jestem w Polsce to mysla ze to dziewczynka a od tesciow tylko slysze kiedy zetne mu wlosy a ja na to- nigdy, no chyba ze jak bedzie wiekszy i sam bedzie chcial.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-27, 17:26 ]
to zdjecie pod suwaczkami jest terazniejsze. Popstrykam mu pare nowych zdjec i wam pokaze.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 lip 2007, 18:58

Emilka_M pisze:ja wybieram sie na piknik oczywiscie jak bedzie ladna pogoda, wiec pewnie wyczaje mamuske z "balonami"

ale byłoby super gdyby udało wam sie spotkac :ico_brawa_01:
widze, ze targować sie potrafisz, mi by sie ktoś taki na większe zakupy przydał :ico_oczko:
to i tak długo wytrzymaliście bez kłótni, ale nic sie męzowi nie stanie, jak troche pocierpi :ico_oczko:
Beatka78, przystojniaka masz pierwsza klasa! :ico_brawa_01: chyba mam jakies omamy, bo mi odrobinke moją lenke przypomina :ico_oczko:

kuba z lenką pojechał do moich rodziców, bo u nich remont pełną parą, wreszcie pozbywają sie segmentu o wdzięcznej nazwie TADEUSZ :ico_haha_01: robią teraz full wypas :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość