ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

27 lip 2007, 15:15

Dziekuje dziewczynki, mam nadzieje ze szybko minie ta wstretna biegunka.
kasia Maja chyba troszke lepiej... Kasiu a jak dawalas Julii Smecte? Bo Maja tez to ma i jeszcze dodatkowo Lacidofil i jakis Orsalit...

Wczoraj mielismy problem z uspieniem Mai ale to chyba dlatego,ze bolał ją brzuszek ale usnela tak jak zwykle miedzy nami a potem przenioslam ja do łóżeczka, takze bez wiekszych problemow... Zobaczymy jak bedzie dzisiaj :ico_noniewiem:

aniu Twoja Martynka po tym zdjeciu w podpisie, widze ze drobniutka, nóżki patyczki jak u Mai ale na buźce jest okrąglutka :ico_haha_01:

[glow=violet][size=150]Natalko, a dla Ciebie dużo,dużo zdrówka, szczęścia, pociechy z Ukochanego i Oskarka i wszystkiego co tylko sobie Zyczysz... [/size][/glow] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-07-27, 15:22 ]
Ja nie pamietam jaki mamy fotelik ale Maja woli ten niz ten ktory mielismy od urodzenia :-) Pozniej zejde do samochodu to zobacze i wkleje, wiem ze byl niedrogi bo kosztowal 150zł a naprawde wygląda fajnie...

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

27 lip 2007, 17:39

Iwona ja Julce Smecte rozpuszczalam w herbatce... całą saszedke rozpuściłam w 80 ml herbatki.. kolor to ma nie za ciekawy.. Julia mi tego nie chciała pić, ale po 2 dniach juz sie przyzwyczaila i piła bez problemu.

Aniu ja mam specjalizacje pedagog społeczny, a na mgr ide na społeczno- opiekuńczą. Moim marzeniem było pracować w świetlicy środowiskowej.. ale nie mają dla mnie etatu :(
Martynka to bardzo ładna dziewczynka!

[glow=blue][size=150]Natalia spelnienia wszystkich marzeń z okazji imienin !!!!!!!!!! Zdania prawka przede wszystkim[/size]!![/glow]

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

27 lip 2007, 17:54

NATALKO DURZO ZDRÓWKA I ZADOWOLENIA Z TWOICH CHŁOPAKÓW

Pawełek dzisiaj przespał całą noc potem pochasał 1,5 godzinki i spalismy do godziny 9.30 :ico_szoking:

Definitywnie zrezygnowalismy z porannego cyca daje teraz mu butle z mlekiem i wypija 200 ml. oczywiscie upomina sie o cyca ale mu nie daje dzisiaj tylko sie do niego przytulił i zasnąl. Strasznie mnie ostatnio gryzie i raczej sie nim bawi niz ssie ale wieczorkiem przed zasnieciem jeszcze dostaje do pociumkania.

Ja tez dziisaj byłam na zakupach i kupiłam młodemu taki fajny bawełniany dresik za całkiem przystepna cene 18 zł. Opkupiłam tez go w Niemczech jak bylismy wiec tez narazie spokój.

Dziewczyny co kupujecie dzieciaczkom w prezencie na pierwsze urodziny. Ja rozgladam sie nad jakąs fajną zabawką a impreze robimy u moich rodziców i siostry na wsi bedzie tort i grill

[ Dodano: 2007-07-27, 17:56 ]
Pawełek jeszcze jezdzi w tym foteliku który mial od urodzenia ale powoli sie rozgladamy za nowym. Chociaz w tamtym on bardzo lubi jezdzic od razu w nim zasypia

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

27 lip 2007, 18:30

Ja tez woze Julke jeszcze w tym foteliku co ma od urodzenia, ale mamy juz fotelik dla starszego malucha...

Dziewczyny ja mam pytanie odnosnie tych parówek.. dajecie tylko drobiowe czy wieprzowe tez?

Awatar użytkownika
lisiczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 22 lip 2007, 10:48

27 lip 2007, 19:24

iwonko na tym zdjeciu akurat Martyna ma takie chdziutkie nogi, normalnie nie sa takie patyczki. ona wcale nie wyglada na taka drobniutka. jest gabarytowo zblizona do swoich kolezanek ze szkoly rodzenia, wlasciwie nie odbiega od nich wzrostem i gruboscia.



Natalia spelnienia wszystkich marzeń z okazji imienin !!!!!!!!!! !


ja na roczek juz kupilam Martynce prezent: to jest sportowka. ale podobaja mi sie jeszcze takie jezdziki, duze klocki, no i oczywiscie kasa, bo zima sie zbliza i tzrba kupic buciki i kurteczke. :-D :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

27 lip 2007, 19:40

kasia ja daje wieprzowe ale takie lepsze :ico_haha_01:

A teraz fotoreportaz ze spaceru:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
lisiczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 22 lip 2007, 10:48

27 lip 2007, 20:23

Iwonko fotki super i Twoja Majka nie wyglada wcale na taka drobinke.

Awatar użytkownika
lisiczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 22 lip 2007, 10:48

27 lip 2007, 20:53


Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

27 lip 2007, 21:06

Ale śłiczna Majeczka! jaka szczęśliwa ze już z mama :-D a kapelusik faktycznie ładny ;)

Gabrysiu moze faktycznie ebdzie to spowodowane tymi zabkami... zycze ci zeby Emi to jak najlżej przeszła... ale z drugiej strony to ja troche zazdroszcze Emi aż 10 ząbków ! bo Julce drugi ząbek wyszedł jak miała 8 mies i teraz cały czas jest cisza... te gorne jakos nie chcą jej sie przebić !

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

27 lip 2007, 21:39

Kapelusik to nowy nabytek, musialam kupic taki, ktorego nie bedzie potrafila sobie zdjąć i udało mi sie bo męczyla sie i męczyła a nie zdjęła :-D

gabrysiu sliczny podpisik :-)

Powiem Wam,ze az nie moge uwierzyc, jaka Maja byla dzis grzeczna, fakt ze cały czas bawilam sie z nią... usnela bez problemow, naprostowali mi dziecko u mamy czy co :ico_noniewiem: Najgorsze ze nie chce jesc, dzis rano wstala Piotrek daje jej kasze a ona nie chce :ico_szoking: (w nocy przeciez nie je wiec powinna byc rano glodna) , wiec jak usnela dał jej i zjadla 180ml :ico_szoking: potem z 5 małych łyżeczek obiadku i dopiero teraz przez sen(bo inaczej nie chce) znow 180 kaszki - tyle przez cały dzien :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Jesli chodzi o ząbki to Maja ma ich 6, dwa na dole i cztery na górze i super wygląda jak sie usmiecha :-D

[ Dodano: 2007-07-27, 21:43 ]
Gabrysiu widzialas jaki dostalam wpis pod nickiem :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość