Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 lip 2007, 20:39

Kolka, szacun dla twojej siostrzenicy - swietna riposta :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

No i dla Julci :ico_tort: z okazji imienin,zeby jej juz zadna baba z chlopcem nie mylila :ico_nienie:

hektorka, pewnie tak :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

27 lip 2007, 20:52

Kolka, nie przejmuj się mój Kamyk to często dziewczynka, zawsze go ubiore na biało, albo takie jasne kolorki - zielony, zółty,błekitny , bo nie lubie jak dziecko jest ubrane na granatowo, wdedy wydaje mi się szare, i często słysze Jaka ładna dziewczynka. Nawet mój mąz czesto mówi, że znowu go ubrałam ja dziewucha. Wkońcu ma też ciuszki po swojej kuzynce.

[ Dodano: 2007-07-27, 20:55 ]
iw_rybka, powiedz mi jak Andrzejek znosi te wiatry nad tym morzem, chce sie wybrać z Kamykiem chociaz na jeden dzień, aby powdychał sobie jodu, ale obawiam się że go moge przeziembić, że go jeszcze tam zawieje.

[ Dodano: 2007-07-27, 21:03 ]
jeszcze mam pytanko Czy waszym dzieciaczką ucieka jeszcze główka do tyłu jak macie je na raczkach, bo kamykowi ta główka jeszcze ucieka, jest taki wiotki

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

27 lip 2007, 21:34

Witam
hektorka pisze:no naprawde pustki, chyba laski się wczasują, albo przetwory w słoiki ładują.
:-D :-D dobre ja faktycznie robiłam ogórki i dzemy z agrestu i jakoś nie miałam za wiele czasu, ale już nadrobiłam zaległości.
Aż mi wstyd Natalka przeoczyła 4 miesięcznice swojego narzeczonego :ico_wstydzioch: dlatego spóżnione ale bardzo szczere życzonka :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: dla Kamilka :ico_oczko:
Życzonka ślemy także dla Juleczki-spełnienia marzeń :-D i niech rośnie zdrowiutka

A dzisiaj ja stawiam :ico_tort: i :ico_zdrowko: bo Natalka kończy dzisiaj 4 miesiące, a także ma dzisiaj imieniny :-D i też jakoś jestem uboższa o kilka złoty, ale teściowa troszke sypneła :ico_oczko:

iw_rybka, :ico_brawa_01: brawa za wage i wzrost dla Andrzejka- duży facet z Niego :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

27 lip 2007, 21:52

asiula.k11, Dla Natalci buziaki i wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia czwartego miesiąca.
Ale rosnie nam Pannica z tej Natalci, ta sukienka jest superasna, Wygląda jak księzniczka, a ten usmiech, jest słodziutki.
Ja jakoś nie moge złapać Kamykowi uśmiechu gdy tylko podchodze z aparatem mały przyjmuje poważną mine i obserwuje mnie co robie, ja go zagaduje, uśmiecham i robie do niego miny on dalej poważniak.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

27 lip 2007, 22:53

Dziękujemy pięknie za piękne życzenia :ico_sorki: :ico_sorki:

Rybciu, ja też ją podziwiałam, bo ja z natury w głupie gadki się nie wdaje, ale ona powiedziała, że będzie twardo bronić chrześnicy :-)

Tym, że biorą ją za chłopca to się nie przejmuję. W nosie to mam. Ania tylko mi powiedziała, żebym następnym razem jej kieckę wkładała :ico_haha_02:

[size=150][scroll]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NATALCIU[/scroll][/size][shadow=blue][/shadow]
Ostatnio zmieniony 27 lip 2007, 23:12 przez Kolka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 lip 2007, 23:08

ojej ze mnie tez :ico_wstydzioch: :ico_sorki:
Wszystkiego najlepszego Natalko :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

27 lip 2007, 23:09

Cześć dziewczyny :ico_haha_02:
Na początku chciałam złożyć wszystkim naszym małym solenizantom najlepsze życzenia. :ico_prezent:
Moja córcia jutro kończy 5 latek więc też mamy imprezkę. Kurcze jak ona szybko urosła już ma 5 lat, niedługo będzie nastolatką, a później pojdzie w świat ... ech samo życie.
KOLKA - nie przejmuj się tą głupawa lekarką, jak juz dziewczyny pisały co lekarz to inna opinia. Na pewno wszystko będzie dobrze.
KASIK - udanego urlopu w Polsce :-D
MORDKA - bardzo mi sie podobał Twój opis dnia, jesteś SUPER Mamuśką
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ASIULA - twoja córeczka śliczna
RYBKA - mam nadzieję, że po szczepieniu wszystko ok z Jędrulką, a i gratuluję wagi małego Tygryska
KATRIN - fajnie, że do nas zajrzałaś. Koniecznie melduj się częściej i pisz jak spędzasz urlop.
Co do problemów z laktacją to ja nie pomogę, już dawno daję Krystkowi butlę, i rośnie mi chłopak że ho ho. Ostatnio dałam mu popróbować Kaszki mleczno-ryżowej z bananami i bardzo mu smakuje, a jabłuszkiem tartym też nie gardzi ten moj kawaler. Ja mam małego głodomora w domku po prostu :ico_haha_01:
Coś miałam jeszcze napisać, acha wiem, miałam opisać moje koszmarne sny że znów w ciąży jestem. Okres mi się spóźnił 4 dni i już zaczełam świrować, ale dziś dostałam @ i wiecie co jak nienawidzę go mieć tak teraz bardzo się z niego cieszę :ico_puknij: .
Dobra dziewczyny zmykam spać.
Pozdrawiam was i całuję wszystkie dzieciaczki, buźka papa

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 lip 2007, 23:10

Kolka, pfii tez mi cos ... moja kochana Synowa facetem :ico_puknij: :ico_puknij: trzeba bylo tej babie nagadac :ico_zly: a dla kuzynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

27 lip 2007, 23:16

Ania ma charakterek po mnie (tak mówią) Ze mnie też niezły zakapior :-) Ale dziś miałam pokojowy nastrój, dlatego nie wdawałam sie w gadki. A ludzie chcieli rozbić narzeczeństwo :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-07-27 ]
Kari wszystkiego najlepszego dla córci :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
A o naszej MordCe to powinni program stworzyć, coś jak SUPERNIANIA, tylko pod tytułem "Mordeczka-SUPERMAMA" :-D

[ Dodano: 2007-07-27 ]
No i znów zostałam sama:-( na pastwę losu... No nic... trzeba iść psiać :ico_placzek:

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

27 lip 2007, 23:26

proba

[ Dodano: 2007-07-27, 23:31 ]
witajcie,

ja po ostanich przebojach a to z tt a potem z moim systemem mam juz dosc i nawet nie wiem czy to co dzis napisze , wyswietli sie , opadaja mi sily , wczoraj naklikalam sie a potem wszystko mi znikło nie mam sily tego pisac ponownie , ale czytalam Wasze posty i podziwiam Wszystkie Wasze pociechy

ja mialam 2 dni ciezkie gdyz Laura po 2 szczepionce byla wyjatkowo marudna,poza tym to wzy juz 6300:) i jest zdrowiutka:)ciuszki juz ubieram na 68 , szybko z tamych wyrasta az mi je zal odkladac do reklamowki , zal mi troszke ze ten okres jej malenkosci konczy sie , ale z kolei cieszy mnie ten w ktory w kracza to jak potrafi sie bawic grzechotka i jak codziennie ma jakies nowe osiągnięcie ,

moim marzeniem teraz jest by to co napisalam nie zniknelo i zebym mogla znow byc ze wszystkim na bierzaco

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość