Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

28 lip 2007, 22:59

dzieki :ico_sorki: jutro sie pobawie i wysle dzieciakow moze znow gdzies :ico_oczko: :-D a dzis juz spac ide bo zmeczona jestem :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-28, 23:00 ]
Dobranoc :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

28 lip 2007, 23:04

Marzenko, a doszły te meile? bo u mnie cały czas wysyła i wysłać nie moźe :ico_zly:

Dobranoc!!! Miłych snów!

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

28 lip 2007, 23:05

no a ja juz niemoge- latam tylko prasuje, pakuje i stresuje sie jak cho... :ico_olaboga:
niedziewie sie Kasikowi, ze sie stresowala wyjazdem, a mnie raczej takie rzeczy nieruszaly- no coz musi byc ten 1 raz- to sie postresuje- jutro wylot- ciekawe...ciekawe!!!!!!!!!!

a ja niemam czasu uczyc sie corela- no i nerwow :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-28, 23:17 ]
Jogobella ja wprowadzilam jeden posilek oprocz cycuszka(tylko jeden)- mleczko-teraz zageszczam je kleikiem ryzowym- taki obiadek o 15 :-D
no czasem dam jakis owocek ze sloiczka a ostatnio marcheweczke, ale tak o trochu-niech probuje :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 lip 2007, 00:06

Mróweczka, Nie stresuj się, bo nie ma powodu. Dobrze o tym wiesz, prawda? :-)
Życzę przyjemnej podroży i wypoczynku!

Trzymajcie jutro kciuki dziewczyny. Prowadzimy swoje autko na giełdę. Bardzo nam zależy, żeby się sprzedało, bo mamy na oku inne- fajniejsze. Tzn dwa, jedno w W-wie, drugie w Płocku :-D Te nasze jest już dla nas niewygodne, bo 3-drzwiowe i strasznie niewygodnie z Julcią się przeciskać. No i wózek się nie mieści... Ale co ja tu na kobiecym wątku o samochodach piszę :ico_puknij:
Dobranoc. A raczej dzień dobry :-)

[ Dodano: 2007-07-29 ]
Witam ponownie!

Coś mało tu dziś nas...

Kciuków już nie trzymajcie, bo autko sprzedane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

29 lip 2007, 14:38

Kolka, super ze udalo sie sprzedac auto... a po nowe bedziecie jechac osobiscie ?? :-D Bo wiesz jak w Płocku to zapraszam do mnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-07-29, 14:40 ]
narazie zrobilam cos takiego Julci ... ale jeszcze porobie tylko Kacpi pozwoli bo dzis strasznie marudny :ico_olaboga:
Obrazek

Obrazek

Obrazek



Obrazek

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 lip 2007, 18:53

Dzięki Marzenko podwójnie:
1- za fotki- nie muszę chyba mówić po raz kolejny, że są śliczne? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
2- za zaproszenie :-) Niestety nie wiem jak to będzie. R upatrzył te autko na allegro- stoi w jakimś płockim komisie. Ale wybór tych aut jest duży, więc nie jest to takie pewne. I prawdopodobnie jak będzie jechał to z teściem (uważa się za specjalistę samochodowego) i pewnie mężem TEJ kuzynki, bo tamten akurat naprawdę się zna. A ja pewnie zostałabym z Juleczką w domciu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

29 lip 2007, 20:15

ulala a gdzie się podziały wszystkie kwietniówki??? :ico_noniewiem:
pustkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

29 lip 2007, 21:45

No nie ma kwietniowek, oj :ico_placzek: mam pecha, wszystkie śpią pewnie.
A ja właśnie zasiadłam na chwilkę przed kompem, mały właśnie leży koło mnie i chyba zaraz zaśnie bo widzę że powieki ma już ciężkie. Przez ostatnie noce śpi bardzo fajnie, z piątku na sobotę zapomniał się wogóle obudzić na jedzonko :ico_szoking: , aż w szoku byłam, bo zasnął o 20.00 a jadł o 6.00 rano.
Kolka - fajnie, że samochód się sprzedał :ico_brawa_01:
Mordka - strasznie fajnie czarujesz fotki w tym corelu :ico_brawa_01: , ja niestety nie mam cierpliwości do takich rzeczy dlatego miałabym prośbę do Ciebie: mogłabyś i mojemu Krystkowi wyczarować kilka takich fotek? Byłabym ci bardzo wdzięczna :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Mróweczka - udanych wakacji :)
Delicja - jesteś jeszcze?
Rybka - chyba śpi bo widzę opis na gg Dobranoc :(

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

29 lip 2007, 21:47

dziewczyny to sms od kasi.k:''Marzenko , jestesmy juz w PL,ale nie moge wejsc na neta bo brat cos pokombinowal z kompem a wraca z urlopu we wtorek Dzis byłysmy u prdiatry.Przed nami duzo badan i rechabiltacje itd. Napisze Wam wszystko jak juz bede miala neta .Pozdrow Dziewczyny odemnie i Vikul:* ''

[ Dodano: 2007-07-29, 21:49 ]
kari24, jasne ze bym mogla ,wyslij mi tylko na maila fotki Krystianka ( mordeczka@gmail.com ) :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 lip 2007, 22:30

witam.Jestem :-D

W Sopocie jest cepeliada - czyli zjazd roznych sprzedawcow i ja tam chadzam codziennie i kase wydaje :ico_wstydzioch: Kupilam sobie puleczke na przyprawy,do tego 10 sloiczkow i 10 roznych przypraw - takich,ktorych raczej na codzien nie stosowalam - bo ja tumak jestem jesli chodzi o wyszukane potrawy - ale postanowilam to zmienic :-D

No i kupilam mezusiowi koszulke - NAJLEPSZY TATA NA SWIECIE. Ale sie ucieszyl :ico_brawa_01:

No i kupilam sobie taki drewniany plynek do pieprzu i solniczke do kompletu.Ach...moglabym tak chodzic jeszcze miesiac i pewnie za kazdym razem bym cos kupowala :ico_szoking: A pieluchy to bym pewnei Jedrusiowi wyrzymala - bo bym kasy na nowe nie miala :ico_olaboga:

Dzieki za pochwaly - dzis bylo podobnie ale ciiiiiiii :ico_nienie:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości