ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

29 lip 2007, 09:47

Witajcie z ranca!!!!
Vinee juz wypila mlekola a ja mam chwile,zanim zacznie na pelnych obrotach,na razie jeszcze jej power troche uspiony.. :-D
Mroweczko milego pobytu w Pl :ico_haha_01:
Beatka78 widac,ze Oskarek sie wyszalal na basenie,super fotki,,,a wlasnie wklej nam Twoje zdjecie,bo chyba jeszcze Cie nie widzialysmy :-)
Maggie tak to jest z tymi rzeczami,kurcze,szkoda,ze akurat w urodziny Antosia.Spoznione,ale szczere zyczonka dla Antosia z okazji 1-go roczku zycia,oby Wam pieknie rosl i cieszyl Swoim pieknym usmiechem.Przepraszam,ze tak pozno,ale akurat w tym czasie bylismy w Pl.A co do zlosliwosci rzeczy martwych,to nam dzien przed wyjazdem do Pl aparat spadl niefortunnie z fotela i cos sie tam stalo z pokrywa do zamykania,ale cale szczescie Bablu go jakos naprawil. :-)
Ide robic sobie kawke,jak ktoras reflektuje to zapraszam :-D

[ Dodano: 2007-07-29, 09:49 ]
Maggie widze,ze za niedlugo Wam sie rocznica slubu zbliza :-D jakies plany,zdradz nam rabka tajemnicy??? :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

29 lip 2007, 09:57

cześć dziewczyny! :ico_oczko:
ja juz od godziny na nogach, bo lenka głodna i misia z niebieskiego domu musi obejrzec :ico_oczko: tata śpi i cos czuje, ze ten stan będzie dzisiaj dominował :ico_haha_01: było super, tańce-hulańce-swawole :-D śpeiwaliśmy i tańczylismy na calego! lenka po 12 poszła spać i juz nic jej nie ruszyło-grzec :-D na dziewczynka :ico_oczko: okazalo sie, ze jedzenia bylo malo i jeszcze mężczyźni ruszyli na łowy do nocnego :ico_oczko:
Jaśnie Pani ale ładnie z Lusią wyglądacie :ico_brawa_01: wklejaj więcej zdjęć!!! bo Ilonke na ciebie napuszcze :-D dobrze, ze obyło sie bez kucia scian :ico_noniewiem:
Martusia no i co z piknikiem? ruszacie z małym? :ico_oczko:
Ilonka coś nas ostatnio opuszczasz i postow gigantów mi bark :ico_placzek: :ico_oczko: podziwiam was za te stroje dla dzieciakow, naprawde :ico_brawa_01: ja jakos nie mam weny :ico_noniewiem: gdyby ktos z nienacka nas odwiedzil to przeraziłby go stroj mojej córy...zresztą z niami nie lepiej :ico_haha_01: ale ci dobrze z tym Bablu, kuba, ale tylko w przypadku groźby śmierci głodowej :ico_haha_01: uszykuje mi kanapke :ico_haha_01:
Beatka no taki mam jakiś weekend zakręcony :ico_haha_01: same omamy :ico_oczko: oba imiona mi sie podobają :ico_brawa_01: a zdjęcia z basenu super :ico_brawa_01:
Mróweczka, stres zostaw na lotnisku, a w Pl baw sie dobrze :ico_oczko: cała raodzina na pewno będzie zachwycona maluszkiem :ico_oczko:
Maggie rzeczywiście wam sie aparat zepsul w najmniej odpowiednim momencie :ico_noniewiem: dobrze, ze chociaz kilka zdjęć udalo sie zrobic :ico_oczko:

na 13 jedziemy do rodzicow na obiad, potem kuba chyba na spining pojedzie z tata, a ja sie bede nudzic :ico_noniewiem: dobrze, ze pogoda ładna, bo w nocy juz sie paskudnie zaczynało robić :ico_noniewiem: nie wiem, co jest z tymi opadami :ico_noniewiem:
wiecie cos o Kasiuni? jest w PL?
miłej niedzieli mamuski :ico_oczko:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

29 lip 2007, 10:06

Kasiula na innym watku wypatrzylam Twoja kuchnie i pokoik Lenki,superancko Wam wyszly.Kuchnia swietna,strasznie mi sie podoba :ico_brawa_01: ,i ten pomysl z piecem bomba,nie musisz sie martwic,ze Lenka sie oparzy.Ja to musze kurcze po innych watkach szukac Twoich fotek z mieszkanka(bo widzialam cos tam wprawdzie,ale jeszcze jak nie bylo wszystko gotowe),bo chyba mnie ominelo jak bylam w Pl.Jakby Ci sie kiedys chcialo to pochwal sie jeszcze raz gniazdkiem...

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

29 lip 2007, 10:08

Ilonuś bardzo sie ciesze, ze ci sie podoba, bo ja lubie jak mnie ktoś chwali :-D taki typ, nic nie poradze :ico_haha_01:
juz nie będę tu dziewczyn zanudzac, bo jak bylas w Pl to im o każdym panelu czy kaflu pisałam :ico_haha_01: ale poszukam i wkleje linka :ico_oczko: speszyl for ju :ico_zakochani:

[ Dodano: 2007-07-29, 10:41 ]
nie ma sznas, nie znajde tych zdjęć :ico_noniewiem: może je wykasowałam, ale dzisiaj pewnie mało osób tu zajrzy to wkelje kilka fotek później, bo mam na kompie :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 lip 2007, 11:13

ilonakk9 pisze:Maggie tak to jest z tymi rzeczami,kurcze,szkoda,ze akurat w urodziny Antosia.Spoznione,ale szczere zyczonka dla Antosia z okazji 1-go roczku zycia,oby Wam pieknie rosl i cieszyl Swoim pieknym usmiechem.Przepraszam,ze tak pozno,ale akurat w tym czasie bylismy w Pl.A co do zlosliwosci rzeczy martwych,to nam dzien przed wyjazdem do Pl aparat spadl niefortunnie z fotela i cos sie tam stalo z pokrywa do zamykania,ale cale szczescie Bablu go jakos naprawil. :-)
Ide robic sobie kawke,jak ktoras reflektuje to zapraszam :-D

Dzięki Ilonuś, no tak, naszym aparatem bawił się nasz Szkrab wiec to pewnie Jego sprawka, pamiętam jak go rzucił, no cóż nasza wina, mamy nauczkę. B próbował naprawić , ale niestety nie udało się, mamy na oku cóś tam nowego :one:
hihi nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :DD
ilonakk9 pisze:Maggie widze,ze za niedlugo Wam sie rocznica slubu zbliza :-D jakies plany,zdradz nam rabka tajemnicy??? :ico_oczko:

Mieliśmy plana ale się nie powiódł bo nam się dziecko rozchorowało...mieliśmy w zeszłym tygodniu świętować, póki mama moja jeszcze jest, bo mielismy sobie romantyczny wypadzik nad morze na weekend zrobić...ale niestety siła wyższa...choroba.
W ten weekend się nie udało bo B pracował w sobotę a w przyszly mama już wyjeżdza :ico_noniewiem: , ale pewnie wyjdziemy sobie na romantyczną kolację :-)
ilonakk9 pisze:Jakby Ci sie kiedys chcialo to pochwal sie jeszcze raz gniazdkiem...

No Kasiu, ja tez chętnie sobie luknę

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 lip 2007, 11:20

dzien dobry kobietki kochane :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Kasiula zalezy od pogody czy pojdziemy czy nie :ico_olaboga: chciałabym isc ale widze ze na deszcz sie zbiera :ico_olaboga: Kasia to twój mąż spiningowiec???? życz mu miłych połowów :ico_brawa_01:
a mój mały jeszcze pępuszek ma juz prawie 2 tyg :ico_olaboga: chciałam tu kupic spiryt ale u nas żule cały spiryt z aptek wypili tak mi baba powiedziała, a połozna mówi ze oni niczym nie smarują :ico_puknij: wiem ze maja jeszce taki proszek zasuszający ale go nigdzie nie ma :ico_olaboga:
a co z wit. D ????? dziewczyny wiecie cos na ten temat?
no i wczoraj połozna mi kazała podac małemu sok pomaranczowy z wodą na wzdęcia :ico_olaboga:
Franio ma juz 3950 kg :ico_olaboga: za tatusiem taki żdżyrty :ico_brawa_01:
pozdrawiam Was kochane
Beatko super fotosy :ico_brawa_01: a gdzie mama na zdjęciach ???? :ico_zly:
Mróweczka wtaj :ico_brawa_01:
Ilonka bo Kasia to taka fajna laska jest i ma fajnie urzadzone mieszkanko :ico_brawa_01:
Maggie dzien dobry :ico_brawa_01:
lece napisac do Madziorki smsa co u niej :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

29 lip 2007, 11:21

pokój Lenosławy
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/113024.jpg[/img][/img]
duży pokój w trzech rzutach :ico_oczko:
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/113025.jpg[/img][/img]
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/113026.jpg[/img][/img]
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/113027.jpg[/img][/img]
kuchnia Katarzyny z lotu ptaka :-D
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/113028.jpg[/img][/img]
[img][img]
http://quick.holdthatpic.com/images/113030.jpg[/img][/img]
sypialnia, a raczej maleńka sypialka :ico_oczko:
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/113031.jpg[/img][/img]
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/113032.jpg[/img][/img]
przedpokój I, malutki
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/113033.jpg[/img][/img]
przedpokój II, ciut większy :ico_oczko:
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/113034.jpg[/img][/img]

dziewczyny, wy juz nie musicie podziwiać i chwalić, bo macie to zaliczone, ale Ilonka jak najbardziej :ico_haha_01:
już więcej nie będę was zadręczać, teraz troche odpocznijcie, bo niedługo Gosia zacznie zdjęcia wklejać z nowego domu, a wtedy moje 3 mokoje to będzie pikuś :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-29, 11:29 ]
martuchafrost pisze:bo Kasia to taka fajna laska jest

no i wszystko jasne, ile chcesz pożyczyć? :ico_haha_01:
kurcze, z tą witaminą to ci nie pomoge, bo ja dawałam, o tym proszku na pępuszek nie słyszałam, ale może jakoś go tak nie zakrywaj, jak podeschnie na powietrzu to sam odpadnie, oczywiście chodzi mi o powietrze domowe, czasem brzuszka za okno nie wystawiaj :ico_oczko:
martuchafrost pisze:Kasia to twój mąż spiningowiec????

no ba! pewnie, ze tak! :ico_oczko: życzenia udanych połowów przekazane! :-D
eee tam, może jeszcze sie wypogodzi, u nas tez raz jest ładnie,a potem znowu sie chmurzy, na szczęście nie pada..na razie :ico_noniewiem:
Maggie na co ci synuś zachorował? mam nadzieje, ze tylko jakaś niegroźna infekcja, może przez te pogody, bo takie zdradliwe, niewiadomo jak sie ubierać :ico_noniewiem:

nic mi sie nie chce, ale to nic nowego :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 lip 2007, 11:33

martuchafrost pisze:a mój mały jeszcze pępuszek ma juz prawie 2 tyg :ico_olaboga: chciałam tu kupic spiryt ale u nas żule cały spiryt z aptek wypili tak mi baba powiedziała, a połozna mówi ze oni niczym nie smarują :ico_puknij: wiem ze maja jeszce taki proszek zasuszający ale go nigdzie nie ma :ico_olaboga:
a co z wit. D ????? dziewczyny wiecie cos na ten temat?

martucha
jeśli chodzi o pępuszek to smaruj własnym pokarmem, to genialny "specyfik" ja mojemu smarowałam i odpadł po ok tygodniu, zaden spirytus tak nie zadziała.
Jeśli chodzi o wit D3, to ja nie podawałam Antosiowi wogóle, oczywiście miałam ogromny dylemat, myslałam już o sprowadzeniu z Polski, ale stanęło na tym że nię będę podawać.

[ Dodano: 2007-07-29, 11:34 ]
kaasiaa79 pisze:Maggie na co ci synuś zachorował? mam nadzieje, ze tylko jakaś niegroźna infekcja, może przez te pogody, bo takie zdradliwe, niewiadomo jak sie ubierać :ico_noniewiem:

kasia tak to była niegrożna infekcja, ale nie mogłabym sobie wyjechać i odpoczywac, ciągle myślałabym o Tosieńku i martwilabym się :ico_noniewiem:
Na szczęście jest już Oki :-)

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 lip 2007, 11:57

martuchafrost pisze:no i wczoraj połozna mi kazała podac małemu sok pomaranczowy z wodą na wzdęcia

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: nie ryzykuj!!! pomarancze to silne alergeny, juz lepiej herbatke rumiankowa albo po prostu wode z cukrem mu daj. a wogole to on sie powinien bez pici sztucznego obyc, bo na cycu jest, a tam sie i naje i napije. wogole co ci anglicy maja z tym pomaranczowym sokiem?! mi w ciazy na mdlosci gp kazala pomaranczowy sok ze sola pic :ico_puknij: bylo wstretne i nie pomoagalo :ico_puknij:
ide zrobic lLusce jaklies zdjecie, bo jak mnie Jarzabek w postaci Kaski zadenuncjuje do Ilonki to przesrane bede miala :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-29, 11:59 ]
Maggie pisze:Jeśli chodzi o wit D3, to ja nie podawałam Antosiowi wogóle, oczywiście miałam ogromny dylemat, myslałam już o sprowadzeniu z Polski, ale stanęło na tym że nię będę podawać.

a ja mimo, ze w Pl jestem to mi nie kazali podawac. widocznie nie wszystkie dzieci potrzebuja.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 lip 2007, 12:15

Jasnie Pani :) pisze:na mdlosci gp kazala pomaranczowy sok ze sola pic
:ico_szoking: ale ochyda ,wspolczuje bleee :571: mi mowili,ze dobre sa na mdlosci ciastka imbirowe,ale i tak ich nie jadlam,tylko sie meczylam :ico_puknij:
marta Franiu jest przesliczny,a ta jego minka ostatnia ,uwielbiam ja...oliverek robi taka sama i ona mnie tak strasznie rozsmiesza :-D to moja ulubiona minka :ico_brawa_01:
bylam troche zazdrosna ,bo maly sie tylko do tomka usmiechal :ico_oczko: on robil glupie miny,lapal go za policzki i maly caly szczesliwy,a ja te same wygibasy i nic :ico_noniewiem: no.,ale w koncu i mnie zaszczycil usmiechem :ico_oczko: i teraz juz caly czas szczerzy do mnie dziasla :-D tomek ma teraz 2 tyg wolnego,wiec mowie,ze bedzie kapal ,przewijal itp :ico_haha_01: a on,ze niby ok...to wczoraj mowie,szykuje kapiel ,bedziesz kapal malego,a ,,to ja zrobie herbaty i pomyje naczynia :ico_szoking: ,, :ico_haha_01: beata ja tez uwazam,ze twoj syn ma fajna fryzure,ja bym nie obciela :-D tyle napisalyscie,ze juz zapomnialam :ico_wstydzioch: gosiagratuluje budowy,dobrze,ze cos sie zaczyna dziac,a z tymi cenami to przeginaja :ico_puknij: tomek jeszcze spi :ico_szoking: ja tez tak kiedys spalam,ale juz mi sie nie chce :ico_oczko: wole miec supermodne,fioletowe cienie pod oczami :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość