barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

29 lip 2007, 17:22

dziewczyny ja się melduję, ale było ciężko
pisałam do was kilka razy, ale za każdym TT mi wywalało, potem w ogóle nie mogłam wejść, a wczoraj jakoś padłam zmęczona

to jeden z ostatnich wpisów jakie sobie zachowałam przed wywaleniem z TT, już lekko nieaktualny w temacie jaki teraz się toczy:
oj zdaje mi sie, że my 75 jesteśmy bardzo samodzielne i dzierżymy większość spraw w swoich rękach, nie zważając na facetów
no u mnie na chrzcinach poprzednio było około 40 osób, teraz planuję trochę mniej, ale i tak wyjdzie co najmniej 20 najbliższych

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

29 lip 2007, 17:49

julita32 pisze:Julita nie zanudzasz ,a jak sie bedziesz pytac czy zanudzasz to mnie zanudzisz tym ,że cały czas bedziesz się pytać ,że zanudzasz :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

DORA1 ale ci to wyszło :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Wiedziałam ,że Ci sie spodoba :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Barbapuppa ,ja tez na chrzcinach Bartosza ograniczyłam sie do minimum.W sumie to zaprosiłam tylko moich rodziców ,teściów i chrzestnych Bartosza i tyle.I było fajnie i nie żałuje.A u Kasi zaprosiłam tez z 30 osób,a póxniej pod koniec imprezy to nie wiedziałam jak sie nazywam :ico_olaboga: :ico_olaboga: Więc powiedziałam sobie ,że nigdy wiecej :ico_zly: :ico_zly:
Ana 30 i jak tam Weronika po nocy spedzonej u dziadków :-)

[ Dodano: 2007-07-29, 17:53 ]
barbapuppa pisze:oj zdaje mi sie, że my 75 jesteśmy bardzo samodzielne i dzierżymy większość spraw w swoich rękach, nie zważając na facetów
A nie macie ochoty czasami to rzucić :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Bo ja to mam czasami ochote ,żeby to Andrzej podjął od czasu do czasu decyzję za nas obydwoję.A jaka ja mam ostatnio ochote połozyc sie tak całuy dzien i nic nie robic .... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

29 lip 2007, 21:32

No Weroniczka jak wróciła dzisiaj od dziadków to była cała szczęśliwa-spała z moją mamą-zasnęła dopiero 21:30.Mówiła,że jescze chce iść do dziadka Zbyszka i babci Krysi spać.Może pójdzie też w przyszłą sobotę.
A propo widzę,że poruszyłyście temat naszych facetów(mężów).Ciężko ich zagonić do jakiejkolwiek pracy.Mój już jutro idzie do pracy i ma już dość.
Zmywanie naczyń to przeważnie ja zmywam-on rzadko kiedy po sobie zmyje-jedynie co to odkurzy jeszcze mieszkanie.Teraz prosiłam go,że trzeba będzie pomalować(odświeżyć)futryny od okiem-jestem ciekawa jak długo będzie to robił? :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

29 lip 2007, 22:32

witajcie rocznik75 jakos ja tez nie moglam sie dostac na forum i jestem nie w temacie :ico_olaboga:
a ja mam zapalenie okostnej i nawet nie moge gadac jestem na antybiotyku :ico_placzek: i chodze zla wszystko mnie denerwuje :ico_zly: a poza tym Daniel znowu ma nawrot choroby tj.ma bialko w moczu a Gabi ma wysypke jak sie wali to sie wali wszystko :ico_placzek: niekiedy juz nie mam na to wszystko sily :ico_sorki:
no dobra juz nie przynudzam! bylam na imprezce w plenerze ale nic mnie nie cieszylo tylko bol glowy mimo iz wzielam tabletke .a moj maz jest kochany pomoga mi takiego to ze swieczka szukac :ico_oczko: niewiem co to jest maz poza domem i nie pomaga.nie mozna sobie pozwolic na wejscie na glowe :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

30 lip 2007, 07:52

Hej kochany roczniku :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
To brawa dla Weroniczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Widac ,że coraz bardziej sie robi samodzielna :-) :-) :-) Moja Kasia tez uwielbia byc u moich rodziców ,a jezeli chodzi o spanie to jest zawsze pierwsza :-) :-) Ale też za długo nie pozwalam jej tam być ,bo moi rodzice strasznie ją rozpieszczają i pozwalaja na wszystko,a ,że jest jedyną dziewczynką w mojej i męża rodzinie ,tak to sami chłopcy, to już w ogóle ma totalny luz :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Magda 75 ,ojej to sie narobiło :ico_olaboga: :ico_olaboga: Kochana wiem jak sie czujesz .A duzo ma Daniel tego białka w moczu?Życze mu zdrówka ,naprawde bardzo duzo zdrówka :-) :-) :-) A Gabi nie jest przypadkiem na cos uczulona ? Jak znajde dzisiaj czas to cos napisze Ci na PW :-) :-) Albo jestem pod GG 4459843,ja czesto jestem niewidoczna ,ale jak tylko bede przy kompie to napisze :-) :-)
A jezeli chodzi o mężów to cóż :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Mojego nie ma od poniedziałku do piątku ,bo ma taka prace ,że cały czas jest w rozjazdach.A jak jest na weekend ,to w sobote cały dzień jest u siebie na warsztacie ,a niedziele przesypia.Tak wiec sama nie wiem czy ja mam męża ,czy juz nie mam :ico_noniewiem: :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

31 lip 2007, 14:00

:ico_zly: ale się złoszczę, bo znowu nie dostaję powiadomień :ico_zly:

magda - na pewno wszystko minie i za chwilę zapomnisz, że były jakieś choróbki, trzymaj się dzielnie

dora - no mój genialny mężuś za namową teściów od 2 tygodnia sierpnia zmienia pracę na UWAGA dalej położoną od domu, to oczywiście jego rodzinka zadbała, żeby się zanadto przy dwójce dzieciaków nie przemęczał i później do domku wracał, ale ja tego nie podaruję i niestety nocki będzie miał wstawane do małego
czasami to mam ochotę rzucić to wszystko i zostawić mojemu chłopu na tydzień na głowie, gwarantuję, że umarł by z braku czasu i zorganizowania

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

31 lip 2007, 14:09

Barbapuppa to zgłoś to moderatorowi :-) Oj to mogłybysmy naszych mężów razem zgrać ,bo mój tez niezorganizowany,a po 3 dniach jakbysmy wróciły to dzieci jak i domu bysmy nie poznały :ico_olaboga: :ico_olaboga: :-D :-D
A u mnie w domu chyba sie wylęga pomału jakies choróbsko.Kasia wczoraj narzekała ,że ją brzuszek i kości bolą ,a wieczorem juz miała 38 stopnii.Dzisiaj 39 stopni i lezy bidulka jak kłoda.Boję sie ,że to jakiś wirus ,więc Bartosza też nie ominie-ech :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

31 lip 2007, 14:18

Witam oj dziewczyny co wy piszecie o swoich mezach :ico_olaboga: mój to mi pomaga we wszystkich rzeczach :ico_haha_02: dzieckiem sie zajmie do learza z oktawianem chodzi jak trzeba ,jak oktawian byl malutki to plakal przez 2miesace od 22 do 5 nonstop to sie zmienialismy co godzine lulalismy a o 5 oktawian zasypial a maz sie ubieral i wychodzil do pracy :ico_haha_02: a teaz zmykam pisze do was a ziemniaki mi sie przypalily :ico_olaboga:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

31 lip 2007, 14:24

Dora - może to grypa jelitowa?
Julitko - tylko pozazdrościć
ja byłam w szpitalu tylko 3 dni i prosiłam mojego ślubnego, żeby łazienkę choć posprzątał na mój powrót, żeby położna jak przyjdzie mogła w "odświeżonej" umywalce umyć łapki i na pozmywanej podłodze stanąć
w efekcie zaraz po przyjściu ze szpitala musiałam się zabrać za szmatę, bo on nie miał czasu :ico_placzek:
teraz proszę go w nocy żeby odbeknął małego i on wstaje wkurzony i zły, że ja go budzę i on musi wstawać przez całą noc (bo ja sobie tylko śpię i się wyleguję, prawda, a domek sam się prowadzi i dwójka dzieci sama dba o siebie), szkoda gadać, po prostu jego rodzinka strasznie go nakręca, a wiecie, że cieżko na szali postawić ponad 30 lat bycia z rodzinką i 6 lat małżeństwa naszego, no zawsze przeważy na tą 30

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

31 lip 2007, 14:24

Julita32 tak źle to tez nie jest :ico_noniewiem: Ale z organizacją to u niego niestety nie za dobrze :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Moge powiedziec ,że to moja wina ,bo od 8 lat to ja prowadze dom i raczej mało kiedy wtracał sie w moje sprawy,a teraz bardzo ciezko mu podjąć decyzje czy cokolwiek zrobić .Nie mówię ,że nie pomaga ,bo jak musi i jak mu tak cały czas cos tam do ucha mruczę to i zrobi,ale idzie mu to ''jak krew z nosa''.Ale bywało gorzej ,nie jest źle ,ale mogłoby byc lepiej :ico_oczko: :ico_oczko:
Barbapuppa nie wiem czy to grypa jelitowa -raczej nie,ani nie wymiotuje ,ani nie ma biegunki :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Tylko ma cały czas goraczkę,sama nie wiem ,zobacze jeszcze dzisiaj ,a jak sie nie poprawi to jutro mykam z nia dlo lekarza.Chociaz powie mi to samo ,żebym poczekała jeszcze pare dni.Może sie tylko podziebiła ,oby.W sobote była z Andrzejem cały dzien na wsi,a tam napewno szalała ,to i ją przewiało .Ech zobaczymy co będzie dalej :-) :-)
Julitko też zazdroszcze Ci takiego męża naprawde :ico_brawa_01:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość