kasia g.
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 lip 2007, 13:24

27 lip 2007, 12:25

Kasiu, wielkie dzięki zainfo wsprawie suwaczka! :-) Pzrzy pierwszej sposobności postaram się coś wygenerować!! :-)

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

27 lip 2007, 13:10

Cześć styczniówki!!!
Madziarka ja usg miałam robione 17 lipca i maleństwo miało 4,64 cm, ale lekarz mi tłumaczył, że to zależy od położenia dziecka.
My wczoraj oglądaliśmy wózki i już się nie mogę doczekać zakupów :ico_noniewiem:

Pozdrawiam wszystkie!!!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 lip 2007, 13:14

Cześć dziewczyny!

A mi się wczoraj wydawało ze czuje jak dzidzia się przesuwa. Może to były wzdęcia? :ico_oczko:

Juz sie nie moge doczekac tych kopniaczków. :-D

Pozdrawiam Was wszystkie :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-07-28, 21:13 ]
Hej dziewczynki, gdzie się podziewacie? Jak tam Wasze samopoczucie?

U mnie sobota minęła bardzo leniwie, nic mi sie nie chce i obijam się. Na szczęście Patryk jest dzisiaj grzeczny i pozwala mamusi nie przemęczać się :-)

Teraz oglądają z tatusiem bajki a ja sobie siedze na tt.

całuski i miłego wieczoru.

[ Dodano: 2007-07-29, 21:16 ]
Widze ze nadal nikogo nie ma hihi. Cały weekend cisza :-)

Niedziela minęła równie leniwie jak wczoraj :ico_oczko: No ale koniec laby, jutro

zaczyna się nowy tydzień :-)

Pozdrawiam. Mam nadzieję ze jutro się odezwiecie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

29 lip 2007, 22:06

Witajcie kochane :-)
Juz wróciłam i bardzo bardzo sie za wami stęskniłam :-D

U mnie wszystko dobrze,nawdychałam sie świeżego powietrza na wsi i od razu lepiej
Co do ruchów to na razie jest ich nie wiele,lekarz mi powiedział,ze w pierwszej ciąży mogą sie zdarzyć nawet w 23tc :-) ,więc czekam na potężne kopniaki :ico_oczko:

My wybraliśmy już imiona i bedzie Oliwia lub Mateuszek,ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Narazie nic nie kupujemy dla dzidzi,stwirdziłam,ze czekamy tak to 7 m-ca :ico_noniewiem:
Jedyne co mnie męczy to zaparcia,normalnie koszmar :ico_zly:
W piatek byłam u lekarza i przez miesiąć przytyłam 1,5kg czyli nie jest źle

Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko :-)
No i oczywiscie witam nowe cieżarówki ,jest nas coraz wiecej :ico_brawa_01:



Madziarka kochana ja mam termin na 29 grudnia,ale zostaję z Wami na styczniówkach :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

30 lip 2007, 08:45

Witajcie po weekendzie :-)

Monia fajnie że juz wróciłaś. Jak dzidzia? Jak Ty się czujesz? Wypoczęliście?

Mój maluszek zaczyna kopanko :ico_brawa_01: Narazie takie nieśmiałe ale chyba mogę juz powiedzieć że kopie :-D
Poza tym wszystko ok. Brzusio rośnie, ja czuję sie raczej dobrze, oby tak dalej :ico_haha_01:
W sobotę byłam na takim ryneczku u nas i przeszłam sobie między lumpkami. I normalnie dla dzieciaczków takich malutkich to sa takie śliczne rzeczy że nic tylko brać. A najlepsze w tym jest to że są zupełnie nie zniszczone i za grosze.
A Wy co myslicie o kupowaniu ubranek dla dzidzi takich "z drugiej ręki"?

Pozdrowionka :-D

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

30 lip 2007, 09:00

KASIU28 GRATULUJE kopanka Twojej dzidzi :ico_brawa_01:
Moja Siostra rozpozceła własnie 17 tc i jeszcze nic nie czuje (to jej pierwsza ciąża).

Uwazam, ze ciuszki second hand dla maluszka to całkiem fajna sprawa.Mozna za nieduze pieniazki kupic naparwde ładne, niezniszczone i dobre gatunkowo rzeczy.

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

30 lip 2007, 09:44

No mnie sie tez tak wydaje K@tk@. Tym bardziej że nowe rzeczy dla maluszką są kosmicznie drogie, a ile razy takiego brzdąca w to ubierzesz 4-5 to góra. A często jest tak że ani razu czegoś sie nie założy.

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

30 lip 2007, 13:41

Witajcie kochane :ico_haha_02:
Kasiu28 u mnie wszystko dobrze dzidzius rośnie zdrowo,na nastepnej wizycie lekarz da mi skierownie na usg trójwymiarowe i dowiem sie kto siedzi w brzuszku i czy jest wszystko ok.,ale to dopiero za miesiąc.
Ja niestety kopniaczków jeszce nie czuje tylko czasami takie motylki w brzuszku :-) ,takze myśle ,ze to kwestia czasu i będa porzadne kopniaki :-D
Niestety w dole brzuszka czasami mnie jeszcze zakuje,ale lekarz sprawdzał mi szyjke macicy i powiedział,ze wszystko jest dobrze.ale jak to sie bedzie powtarzać to zapisze mi luteinę i do 34tc bedę musiała ja niestety brać :ico_placzek: ,ale mam nadzieje,ze to nie będzie konieczne.
Teraz biorę dużo witamin i nospe :-)

Kasiu ja tam uwazam,ze kupuowanie używanych ciuszków dla maluszka to super pomysł,sama niedługo zacznę chodzić po lumpikach,a co tam :ico_oczko:
A tak w ogóle Kasiu to Ty jeszcze pracujesz czy juz na zwolnieniu,bo coś pisałaś,ze tylko do końca lipca :ico_noniewiem:
Ja juz siedze miesiąc w domku i sie strasznie nudzę,ale do pracy i tak do końca ciązy nie wrócę :ico_brawa_01:
Pozdrawiam cieplutko :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

30 lip 2007, 14:18

No niestety jeszcze pracuję. Dopiero od 20 sierpnia idę na zwolnienie, ale juz odliczam dni :ico_haha_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

30 lip 2007, 16:08

Cześć dziewczyny!

Monia fajnie ze juz jestes z nami :ico_brawa_01: Super ze odpoczęłaś sobie. :ico_brawa_01: Z tymi zaparciami to uważaj bo mogą pojawić się hemoroidy a nikomu ich nie życzę. Ja to bardziej chyba niz porodu boję się ze ponownie wyjdą mi hemoroidy. Przed pierwszą ciążą nawet nie wiedziałam co to jest. A teraz ciężko jest się tego pozbyć.

Kasia ja tez nie mam nic przeciwko kupowaniu rzeczy z drugiej ręki. Moja koleżanka ma dużo takich rzeczy i naprawde nie są one ani zniszczone ani brzydkie i kupowane za grosze. Tak jak napisała K@tk@, Ja tez zamierzam troszkę pochodzić po takich sklepach i powybierac coś ładnego. ale to dopiero za jakiś czas. :-)

Kasiu masz internet w domu? Zazwyczaj piszesz do nas z pracy a jak pójdziesz na zwolnienie to jak bedziesz pisała z nami? Mam nadzieję ze dostęp masz a odpoczynek na pewno Ci się należy.

monia26 pisze:Madziarka kochana ja mam termin na 29 grudnia,ale zostaję z Wami na styczniówkach


juz poprawiam :ico_haha_01:

1. Monia26 29 grudzień
2.Kaśka 28 31 grudzień
3.Edzia 29 31 grudzień
4. Kasia g. 9 styczeń
5. Marcia_pod 12 styczeń
6. Fintifluszka 15 styczeń
7. Igal 18 styczeń
8. Aldi 20 styczeń
9. Madziarka81 25 styczeń
10.Niunia23 26 styczeń
11..Misia 85 26 styczeń

Pozdrawiam cieplutko :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość