Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

29 lip 2007, 20:50

są dwa imiona Liliana i Lilianna ale zdrobnienia takie same :-D

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

29 lip 2007, 20:54

hihi

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

29 lip 2007, 21:01

albo można tak słodko zdrobnić LiLi :-D

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

29 lip 2007, 21:29

babe_boom pisze: LiLi
ooo to już ładnie :-D

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

29 lip 2007, 23:10

witajcie mi tez sie podoba Liliana chyba tak damy na imie naszej coreczce ktora bedziemy tworzyli za okolo 2 lata:)
a co wiecie na temat imienia Maciek????

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

30 lip 2007, 08:55

Macki tosuperowe chłopaki:) :-D :-D

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

30 lip 2007, 09:34

Zgadzam się - Maćki to super chłopaki. Znam wielu i każdy jest naprawdę fajny i do tego z główą na karku, a zabawni że hej

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

30 lip 2007, 10:37

MACIEJ
Charakterystyka:
U wszystkich wokół budzisz ogromne zaufanie. Powszechnie wiadomo, że jesteś prawdomówny i uczciwy; nie potrafiłbyś nikogo skrzywdzić ani urazić, zawsze stajesz po stronie poszkodowanych. Można liczyć na Twą pomoc. Należysz do chłopców obrotnych i przedsiębiorczych, masz nosa do dobrych interesów, a w przyszłości czekają Cię zazwyczaj sukcesy finansowe. Nie jesteś jednak amatorem łatwych zysków i biznesowego hochsztaplerstwa: stawiasz na wykształcenie, kompetencje, pracę i stopniowy rozwój, a na razie skupiasz się na nauce i realizacji planów związanych ze szkołą. - Bierzesz udział w konkursach recytatorskich, w uroczystych apelach i akademiach, ćwiczysz głos i starasz się przestrzegać zasad poprawnej wymowy, gdyż chciałbyś być dobrym mówcą. Niesłychanie trudno wyprowadzić Cię z równowagi, cenisz spokój i pogodę ducha, masz dobry gust i ubierasz się niezwykle starannie. Pomimo że lubisz dostatnie i wygodne życie we własnym domu, z natury jesteś trochę obieżyświatem, masz bzika na punkcie podróży i często urządzasz rozmaite eskapady. Wracasz z nich pełen wrażeń, a przyjaciołom przywozisz ciekawe pamiątki (powodzenie u dziewcząt murowane!). Nie jesteś przesadnie sentymentalny, ale cenisz miłość, przyjaźń, lubisz dobre towarzystwo, wykazujesz się fantazją. Potrafisz być dobrym doradcą i można polegać na Twoich opiniach. Dobrze się czujesz w kontakcie z przyrodą i starasz się żyć w zgodzie z nią. A sam - niczym kot - jesteś ciepły i zawsze spadasz na cztery łapy!

Imieniny:
30 I, 24 II, 25 II, 14 V, 3 VI, 18 IX, 11 XI, 17 XII.

Pochodzenie:
Hebrajskie.

Znaczenie:
Dar Boga.

W innych językach:
ang., fr., niem. - Matthias; hiszp. ­Matias; wł. - Mattia.

Znani imiennicy:
Znani imiennicy: Maciej Balcar - wokalista i kompozytor; Maciej Dejczer - reżyser filmowy; Maciej Freimut - kajakarz; Maciej Kozłowski - aktor; Maciej Kuroń - kucharz i publicysta; Maciej Niesiołowski - dyrygent; Maciej Orloś - prezenter telewizyjny, dziennikarz i aktor; Maciej Słomczyński - pisarz i tłumacz; Maciej Stuhr - twórca kabaretowy i aktor.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

30 lip 2007, 11:40

wisienka- jaki fajny opis, a moge prosic takie dla imienia Lilianna:)

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

30 lip 2007, 11:45

jasne :-D ale nie znalazłam Lilianny a Liliane wiec proszę chociaż takie
LILIANA
Charakterystyka:
Kochasz piękno i harmonię, szukasz w życiu spokoju i równowagi, analizujesz wszystko, co Cię otacza, i starasz się wyciągnąć odpowiednie wnioski. Czasem, niestety, zdarza Ci się widzieć wszystko w czarnych kolorach. Jesteś wrażliwa i łatwo się wzru­szasz, choć w sprawach uczuciowych często pozostajesz chłodna i powściągliwa (przynajmniej tak odbierają to zainteresowani). Umiesz być także poważna, stanowcza i rozsądna, a zarazem subtelna i delikatna. Nie znosisz chamstwa, bezczelności i arogancji - troglodyci nie mają u Ciebie najmniej szych szans! Zawsze zwracasz uwagę na dobre wychowanie, takt i uprzejmość. Masz skłonność do zamykania się w świecie własnej wyobraźni, w którym czujesz się spokojnie i bezpiecznie, ale zdarza Ci się też marzyć o niezwykłych przygodach, dalekich wyprawach i morskich podróżach (najchętniej w towarzystwie uwodzicielskiego herszta piratów, zarazem dżentelmena). A trzeba przyznać, że dzięki cierpliwości i uporowi zwykle udaje Ci się dotrzeć do zamierzonego celu i swoje plany doprowadzić do końca. Twoje myśli natomiast pozostają zazwyczaj dla innych tajemnicą...

Imieniny:
14 II, 30 Iv, 8 VII, 27 VII, 3 IX, 4 IX, 25 IX, 19 XI.

Pochodzenie:
Łacińskie.

Znaczenie:
forma imienia Lilia (czysta i piękna jak Lilia).

W innych językach:
ang. - Lillian; fr., niem. - Lilian; hiszp., wł. - Liliana.

Znane imienniczki:
Lilian Gish - aktorka; Liliana Głąbczyńska-Komorowska - aktorka; Liliana Urbańska - piosenkarka i instrumentalistka.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość