kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

30 lip 2007, 11:33

EEE buuu, napisałam takiego fajnego posta i mi go zjadło :ico_zly:
No to jeszcze raz
Rybka - jasne że możesz, wymyśl szybko jakis powód do kłótni z mężem, pakuj się i przyjeżdżaj :-D
Wogóle dziewczyny jakbyście chciały się odstresować to zapraszam serdecznie do mnie. Ja mieszkam w domu z mężem i dzieciakami, tak że miejsca jest dosyć, żeby przyjmować gości :ico_brawa_01: . Pozatem blisko jest las, można wyskoczyć na wycieczkę do Zakopanego no a jakby któraś z was chciała pomieszkać przez kilka dni w prawdziwym buszu tzn. 1310 m n.p.m. na Turbaczu to możemy się wybrać na bacówkę do rodziców tam na prawdę można się odstresować na maksa.
A ja właśnie kawkę piję, a mój mały marudzi :ico_placzek: . Chyba mu pogoda nie służy za bardzo bo u nas też zimno i też pada deszcz tak samo jak u Rybki.
Może zaśnie chociaż na chwilkę bo muszę skończyć sprzątać.
A zapomniałam się wam pochwalić, że wracam do robienia paznokci tzn. kiedyś już się w to bawiłam (zakładanie tipsów, malowanie pazdurków), później niestety miałam dużo innych spraw i nie miałam na to czasu, a teraz zamierzam się w tym podszkolić i może uda mi się zdobyć kilka swoich klientek dzięki temu miałabym kilka groszy na jakieś dodatkowe wydatki :-) .
Oj mały właśnie kupkę robi he he będzie przebieranko.
A i jeszcze miałam was się zapytać czy wasze dzieciaczki drapią się po buźce?
Mój strasznie się drapie i w dodatku potrafi sam siebie uszczypnąć, a później beczy.
Paznokcie mu szybko rosną i często mu obcinam, a i tak w piątek tak się dodrapał po nosie że wyglądał jakby w bitwie jakiejś uczestniczył :ico_olaboga: .

[ Dodano: 2007-07-30, 11:36 ]
Ej dziewczyny gdzie jesteście?
Jak ja jestem to nikogo nie ma :ico_placzek: smutno mi :ico_placzek:

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

30 lip 2007, 11:37

Witam ,ale naklikałyście :ico_szoking:
Kolka przykro mi z powodu kłótni z mężem.A może potrzeba Wam właśnie chwili wytchnienia i czasu dla męża na przemyślenia tak chociaż kilka dni osobno :ico_noniewiem: , albo jak piszeiw_rybka, szczerej i długiej rozmowy, sama nie wiem.Przez kilka dni jak byłby sam może by zobaczył jak bardzo Mu Cię brakuje i że jesteś mu potrzebna.Tylko broń Boże nie mam na myśli rozchodzenia sie :ico_nienie: :ico_nienie: tylko jak inne metody nie skutkują to może to :ico_noniewiem:

Mordeczko ja tego skrabka wzięłam ze strony JPo z tymczasowych :-D więc nie napracowałam się za bardzo :-D .

Hektorka prześlij mi kilka fotek narzeczonego mojej córci to troszke ich sparujemy na zdjątkach :-D mój adres: asiula.k8@wp.pl

A moje dziecie normalnie szaleje :ico_zly: cały czas marudzi, płacze jak nigdy.Wczoraj myślałam że padne.Rączki nie pomagają, ciągle gryzie piąstki, ma nawet na usteczkach już krwiaka bo tak dziąsełka zaciska.Myśle że już te zęby w końcu sie wyrżną bo lekarka że ząbkuje mówiła już jak miała mała 6 tyg :ico_szoking:
o już płacze :ico_zly: nie wytrzymam :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-07-30, 11:47 ]
fałszywy alarm bo pociągneła cycusia kilka razy i dalej śpi :-D może jak w końcu sie bidulka wyśpi to troszke jej pomoże bo nie mam serca patrzeć jak sie męczy :ico_placzek:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

30 lip 2007, 11:51

Asiula mój mały też rączki pcha do buzi i też strasznie dziś niespokojny, właśnie i ja próbuję go uśpić ... no ale nie wiem czy coś z tego będzie bo na razie to się strasznie wierci :ico_wstydzioch:

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

30 lip 2007, 11:58

Wiesz Kari bo jak mnie niunia przyzwyczaiła że jest bardzo grzeczna to teraz normalnie jak tak płacze to już nie wiem co robić :ico_olaboga: a te ząbki to już chyba palcami czuje :-) mój mąż podobno też bo on jej bardzo dobre masaże robi i ona sie wtedy super do niego śmieje :-D a ja tak nie umiem :ico_wstydzioch:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

30 lip 2007, 12:00

O zasnął ciiiiiiiiii ... idę coś zrobić pożytecznego.

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

30 lip 2007, 12:02

a co tik-tak też przecież bardzo pożyteczny.wymiana poglądów itd :-D :-D

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

30 lip 2007, 12:08

No wiem, ale wieczorkiem rodzice przyjadą na zaległe urodzinki córci więc troszkę ogarnę dom. Szybko to zrobię i zaraz do was wracam. :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 lip 2007, 12:14

kari24, ale ci zazdroszcze tych gor :ico_olaboga:

A Andrzejek tez mial taki wlasnie okres,ze szczypal sie po buzce a potem plakal ale mu przeszlo.

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

30 lip 2007, 12:37

witajcie ,

no to z tego co czytam odnosnie dokarmiania to chyba na kwietniowym watku juz wszystkie urozmaicilyscie posilek , laura jest w sumie z konca kwietnia i poki co moja piers jej wystarcza , mam tez odciagniete w pdowce tak ze jak widze ze jej malo to wyciagam taki kubełeczek i karmie...tak sie tym przejelam ze bede musiala doadac jeden posilek w Wy juz kurka wszystkie niezle w temacie......

[ Dodano: 2007-07-30, 12:38 ]
a zaraz specjalnie dla zięciuli sesja zdjęc laury...

p.s jak wasze włosy???ja musialam obciąc bo garsciami mi wypadaly a juz mialam takie dlugie....buuuuuuuuuu

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

30 lip 2007, 12:42

kari ja też bardzo zazdroszcze ci tych gór :ico_wstydzioch: chociaż nigdy nie byłam w naszych polskich tylko w Alpach i to przejazdem :ico_placzek: ale wyobrażam sobie jak może tam być fajnie mam na mysli powietrze i widoki.

Moja Natalka też sie drapie mimo że co 3 dni obcinam jej pazurki :ico_olaboga: a potem płacze. Ale najgorzej jest jak dostanie jakąś zabawke albo nałoże jej pałąk do leżaczka :ico_olaboga: to wtedy dopiero jest nerw.Jak nie może czegoś złapać i do bużki przyciągnać to tak sie wkurza że cały blok ją słyszy, maty edukacyjnej też nie lubi bo nie może ściągnąć zabawek. Najlepiej jest jak stoi przy telewizorze to wtedy oglada TV :ico_szoking: a zabawek juz jej nie daje.może kiedyś z tego wyrośnie nerwusek :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość