Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

29 lip 2007, 22:19

no to ja wklejam obiecane zdjatka!
tu Julcia sobie stoi z babcia Birgitt.
Obrazek

tu Julcia sobie sie podciaga do siadu na plazy we Wladyslawowie, smiesznie tak bo lezala parasolka a ona sie jej chwycila i do gory sie podciagala hihihi

Obrazek
tu Julcia sobie siedzi w wozeczku
Obrazek

a tu sama ale zabawia sie pudelkiem i tylko dlatego normalnie to chwieje sie na boki i upada a tu moze oprzec reke na pudle

Obrazek

a tutaj cos jej sie niespodobalo ale zrobila slodka minke :ico_haha_01:

Obrazek

a tutaj raczkuje, strasznie trudno ja zlapac jak to robi wiec moze bedzie widac troche niewyraznie,
Obrazek Obrazek
ona tak sie przesuwa do tylu i ja rozmawialam z tesciowka ogladam sie i patrze a ona w kacie siedziala hihihi przesunela sie z tego dywanu na ktorym lezy przesuniety koc a jak dotarla do szafy to juz dalej sie posunac niemogla hihihi
Obrazek
a to zdjecie bardzo lubie
Obrazek
narazie mam nieduzo zdjatek bo niewgralam jeszcze wszystkich z polski na komputer

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

29 lip 2007, 22:38

mamcia to Julcia już raczkuje :ico_szoking: jestem w szoku, nie spotkałam jeszcze nigdy 5-miesięcznego dziecka które raczkuje :ico_brawa_01:
Zdjecia bardzo ładne... A powiedz bo tak z ciekawości, ile waży teraz mała?

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

29 lip 2007, 23:43

mamcia super zdjęcia! JA też jestem w szoku że już maleńka raczkuje!! No to niespotykane zjawisko. Bartuś podnosi się już ładnie na rączkach i podnosi brzuszek, ale jeszcze nie wykonuje ruchów w tyl, w tył podobno najpierw dzieciaki raczkują!
Ale mieliśmy dziś fajny dzień! Byliśmy na obiedzie u teścoiów, potem u mioch rodzicow na lodach i umówiłam się już z moją babcią ze w czwartek lub piątek przyjedziemy z Bartolinkiem na kilka dni na wieś do niej! JAk się cieszę, zmienię wreszcie klimat!!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

30 lip 2007, 10:21

kelly ja też mam taki śpiworek rożek jeszcze po Zuzi i naprawdę jest super praktyczny!. A poza tym mam jeszcze taki zasuwany cały jak koszulka nocna tylko na zamek- tyle że ma szew z tyłu i wydaje mi się ze trochę gniecie.
wózek ja mam też wilefunkcyjny. Myślałam żeby kupic typowa spacerówke a ten opylić ktorejs z moich koleżanek które niedługo urodzą, ale żadna nie miała tylu funkcji ile ma ten wózek (oczywiście w przyzwoitej cenie) no i mieszkamy prawie na wsi więc duże koła są bardzo potrzebne. Jedyną wadą mojego wózka są duże rozmiaty i musze wypinać dwa koła żeby się do bagażnika zmieścił

Ale leje...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

30 lip 2007, 10:37

MamciaKochana Powiem ci szczerze, że strasznie się wkurzyłam na Ciebie za to, że tak napadłaś na Hekkate, ale już mi powoli przechodzi i mam taka nadzieje,że Ilona tylko na moment przestała wchodzić na TT i to na krótko bo jej mi strasznie brakuje!

Ale fajnie, że Julia już raczkuje i stoi podtrzymywana :ico_brawa_01: Ja się już tego doczekać nie mogę!

PLAMY Dziewczyny, proszę doradźcie mi coś bo chyba sie załamie :ico_placzek: W sobote ide na wesele a tu mam na sukni taaake 3 tłuste plamy, które nie chcą zejść. Użyłam nawet takiego uuuper proszku w płynie z Niemczech PERSIL oryginalnego, co jest naprawdę skuteczny ale plamy nadal są. Mama mi poradziła, żebym jeszcze raz tą sukienkę wyprała w tym Persilu ale przed p[raniem nałożyła na te plamy bezpośrednia płyn i odczekała 15 minut ... Teraz się pierze suknia ale czy puści, co ja zrobie jak nie? O ja głupia, nie popatrzyłam na tą kreacje wcześniej .... :ico_puknij:

:ico_placzek:

[ Dodano: 2007-07-30, 10:40 ]
A ja zaraz zabieram się za porządkowanie szafy z ubraniami. Wojtuś śpi, tata gipsuje przedpokój a ja pisze na TT ...lece pa.

PS. U nas pada i jest przyjemny chłodek!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

30 lip 2007, 10:42

Dorota.M., wlasnie z jej waga nie jest tak super, na zdjeciach wyglada na duza ale osttanio stracila 400 gram przez to ze bylismy w Polsce i przez szczepienie nic nie chciala jesc, jeszcze w czwartek warzyla 7500 ale ja wlasnie zwarzylam i przybrala do 7700
katelajdka no ale Julcia ma prawie 6 miesiecy ( za dwa dni ) i jest opozniona o dwa tygodnie z ciazy, a rozwoj wciaz nastepuje czy jest sie w brzuszku czy nie hihiihi
a na wsi jest super, tesciowka tez mieszka na starej farmie, nieuzywalnej coprawda ale tam jest tak zielono ze Julcia sie wmig uspokaja ja zreszta tez, wiec napewno wypoczynek ci sie uda, i tobie i Bartulinkowi hihihi ale go babcia rozpiesci :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

30 lip 2007, 10:43

Kelly Ja tez chce sobie zaupić taki śpiworek ... Bardzo praktyczny!

[ Dodano: 2007-07-30, 10:47 ]
Doszłam do wniosku przed sekundą, że jestem nadopiekuńczą i przewrażliwioną mamą :ico_puknij:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

30 lip 2007, 12:07

kminek, Nina tez wyciąga do mnie rączki, ale generalnie jest cycus mamusi...
Małgorzatka, to ja też jestem...A na plamy może rzeczywiście spróbuj tego vanisha

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

30 lip 2007, 12:39

KellyAle Tymek cudny jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Normalnie superaśnie wyszedł na zdjęciach. mamy dzieci z tego samego dnia ale tak mi wygląda, że Twój smyk jest większy :-D
MamciaNormalnie w szoku jestem, że Twoja Julcia raczkuje i tak pięknie na nóżkach stoi. Gratulacje :ico_brawa_01: Mój łukasz daleko w tyle, zauważyłam tylko , że jak go na kolana biorę tak na pół siedząco to się spina i podnosi do siadania, ale jeszcze tak trochę nieporadnie :ico_haha_01:
Małgosia z tym płynem do naczyń na plamy to prawda - jednak najlepszy jest Polski Ludwik.
Lutówki pomóżcieKurcze nie mam pojęcia jak z tym jedzonkiem, na razie tylko jabłuszko było i marcheweczka a co dalej? A czy kleik ryżowy z bobovity mogę ze swoim mlekiem rozrobić i podać czy to za wcześnie. Jestem pewna ,że mały się nie najada normalnie dzień czy w nocy co półtorej godziny mnie budzi na cyca :ico_placzek: Jestem tym wykończona i niewyspana jeszcze z parę takich dni a chyba ducha wyzionę :ico_placzek:

Bluszczyk
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 08 lip 2007, 23:56

30 lip 2007, 12:43

Dziewczynki kochane!!!
Ja i Robercik chcieliśmy sie pożegnać :ico_placzek: niestety czas naszych wakacji dobiegł już końca i wracamy do domu. Nie wiem kiedy znów będę mogła was odwiedzić, ale będę się starała :542: :545: :544: dobrze mi było poczytać co u was, pogadać (choć prawdę mówiąc niewiele się odzywałam, ale co wieczór czytałam. ciężko jest tak sobie wejść i być jak u siebie ale dawałam sobie chyba jakoś radę :ico_oczko: ) Smuto mi będzie jak wrócę do swoich czterech ścian bo nigdy nie lubiłam wracać do miasta :ico_noniewiem:
Życzę wam wszystkim wiele szczęścia, zdrowia dla maluszków i radości każdego dnia :-D A teraz wracam do męża :evilbat: do starych problemów i Warszawskigo smrodku.
Qunick ma do mnie kontakty w razie czego a z Małgorzatką postaram się utrzymywać w miare regularny kontakt (mam nadzieję, że ty ze mną też :-D )
JESZCZE RAZ POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE!
zajrzę jeszcze wieczorem jak nie będę padnięta bo wyjeżdżamy jutro rano

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość