Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 lip 2007, 22:43

wiem, ze mialo nie byc o dzieciach, ale pokaze wam jeszcze mojego kwiatuszka, bo kod jeszcze mam :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

30 lip 2007, 10:57

Jasnie Pani :), ale spioszek :ico_brawa_01:

Ja mam podobne podejście do rodziny jak lilo i beatris...dla mnie mąż,dzieci to podstawa,później praca i pieniądze... i przyznam wam się,że jak byłam na spotkaniu absolwentów mojego liceum,to niektórzy się chełpili,że robią karierę,zarabiają gruba kasę,ale są samotni...i twierdzili,że im takie życie odpowiada...a na takie dziewczyny jak ja patrzyli może nie z politowaniem,ale z takim jakby lekceważeniem ... a ja w życiu nie zamieniłabym swojego życia na ich...dla mnie Iza jest 100 razy ważniejsza niż kasa i życie na wysokim poziomie... a moja praca może nie należy do zbyt ambitnych i super płatnych,ale póki co mnie odpowiada...bo mogę zarabiać będąc przy Izie... może jestem mało ambitna,ale na razie nie chciałabym nic zmieniać w swoim życiu... :ico_oczko:
Ale się wymądrzyłam :ico_olaboga: :-D

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

30 lip 2007, 12:21

lilo, beatris, jasnie pani, beatko super ze odnajdujecie sie w swoim zyciu i cieszycie sie z tego co macie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
edi glowa do gory...ja tez mam czasami takie mysli zeby nie konrad to bylo by inaczej... ale zaraz mi przechodza bo kocham babla nad zycie.
i tak jak lilo pisze takie zycie juz jest praca dom praca dom....
edi a korolek to byla wpadka...??

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

30 lip 2007, 13:28

edi a korolek to byla wpadka...??

oj straszna :ico_oczko:
ale wy mnie zle nie zrozumcie.dla mnie karol tez jest najwazniejszy.wiecie juz chyba za dla mnie kasa sie nie liczy wcale.ale nie takiego zycia chciałam.ja poprostu nie chciałm zakładac rodziny.są takie kobiety.rzadko sie je spotyka ale są :ico_oczko: i dlatego ja sie nigdy nie odnajde w takim zyciu.starsznie brakuje mi wolnosci ale to starsznie.
a tak ogólnie to jest ok.tak jak lilo piesze .mam swoje mieszkanie.mam zdrowe dziecko.mam chłopa co wiem ze mnie kocha :ico_oczko: pomaga i denerwuje :ico_oczko: nie brakuje mi pieniedzy.mam rodzine blisko.super kontak z siostrą.mam pare kolezanek i kolegów :ico_oczko: chyba mam wszystko.moge sobie pozwolic na siedzenie w domu.nie musze isc do pracy.jestem juz rolnikiem :-D ale jednego mi brakuje wolnosci.o np chciałam z R pojechac na weekend we dwoje.troszke odpocząc od codziennosci.od garów płaczu karolka pieluch.wyjsc razem do baru ale sie nie da.godze sie z tym ale ..kiedys bedzie lepiej

[ Dodano: 2007-07-30 ]
Jasnie Pani super laseczka.taka malenka.i jak słodko spi.mój karol to w południe by spał chyba z 5 godzin teraz.ja mu i tak przez weekend pozwalałm3 godziny spac.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

30 lip 2007, 13:35

edi ja cie rozumiem w 100 %...napewno kochasz swoje dziecko i robisz zeby mialo jak najlepiej.

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

30 lip 2007, 14:59

edi pisze:ale wy mnie zle nie zrozumcie.dla mnie karol tez jest najwazniejszy

Nawet mi do głowy nie przyszło,ze go nie kochasz,albo,że nie chciałabyś go mieć :ico_oczko: Po prostu brak Ci rozrywki,to wszystko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 lip 2007, 15:24

edi, nikt tu by na pewno nie pomyslal zle o tobie, jako matce. a skoro juz sie nie odwroci tego co jest to trzeba sobie to tylko bardziej zblizyc do wymarzonego idealu. mi sie wydaje, ze tobie potrzeba troche zdrowego najzwyklejszego egoizmu. tak sobie zapomniec o obowiazkach, dziecku i calej reszcie na kilka godzin i naladowac sobie akumulatory tak jak lubisz najbardziej. ja wlasnie imprezki lubie,i jak po takiej wracam do domu to tak dobrze sie czuje i dziecko sie do mnie usmiecha, bo ja do niego tez :-D . dzieki temu nigdy jeszcze sie na swoje dziecko nie wkurzylam i mnie zdenerwowanej nie musiala ogladac. pomysl o sobie kobito i zabaw sie jakos. podrzuc najwyzej do mnie Karolka, ja aktorka jestem z zawodu i jeszcze zadne dziecko przy mnie sie nie nudzilo :ico_oczko: i za mama nie plakalo :ico_oczko:

edi pisze:mój karol to w południe by spał chyba z 5 godzin teraz.ja mu i tak przez weekend pozwalałm3 godziny spac.

ja to bym chciala, zeby ona w dzien spala te kilka godzin, a ona tak ze dwa razy se drzemke na pol godzinki strzeli i to wsio. ale w nocy od ok 22 do 9 rano chrapie z przerwami na karmienie i przewijanie

lilo

30 lip 2007, 15:36

A mi sie zdjęcia nie wyświetlają :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

30 lip 2007, 15:52

:-) hej dziewczyny :-) u mnie było tak , że ja nie wiedziałam czy chcę mieć dziecko czy nie, mój mąż w ogole nie chciał o tym słyszeć ale wreszcie po 7 latach małżeństwa pojawiła się naświecie nasza kochna Joasia :ico_brawa_01: i dotarło do mnie, że takie życie jakie teraz mamy jest najfajniejsze :ico_brawa_01: wszystko nabrało większego sensu i jest cudownie. To jest dla mnie niesamowite, że to ja i mój mąż możemy pokazywać takiemu małemu człowiekowi świat . I odkąd mam Joasię już chciałabym mieć następną dzidzię. Mój Adam nie chciał o tym w ogóle słyszeć ale teraz jak Joasia ma już pół roczku i on codziennie się nią zajmuje jak ja jestem w pracy to już chce słyszeć o drugim :ico_haha_01: Huuuuura!!! Mam więc nadzieję, że nasza rodzinka jeszcze się powiększy. Niestety nie wiem kiedy bo mamy tylko 1 pokojowe mieszkanko :ico_noniewiem: ale mam nadzieję , że wszystko się jakoś ułoży :-)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

30 lip 2007, 17:02

moje życie zanim się pojawiła Oleńka wydawało mi się b puste i bez celu - imprezki, wyjazdy, zakupy - wszystkiego miałam dośc, nudziło mi się i tylko myślałam kidy z wózkiem będę moła wyjśc i kiedy czasu nie będę miała w końcu bo wypełni o moja kruszynka. i teraz awet jak padam i sobie to przypomne to się cieszę :-D

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość