Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

30 lip 2007, 10:43

Natashka pisze:zmarzlam jak cholercia
ja byłam rano na zakupach i tez nie było za ciekawie
Natashka pisze:jezdze tylko na plaze
mam nadzieje ze my po połowie sierpnia tez pojedziemy jak mężuś wróci :-D i jak sie spodoba to dobrze ze są domki to moze zostaniemy na jedna nocke :-D :-D

Awatar użytkownika
NIUTA
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 258
Rejestracja: 13 mar 2007, 21:58

30 lip 2007, 16:44

akerl pisze:Dominikowo chyba gdzies za Stargardemj jest,moja kuzynka ze Stargardu caly czas tam jezdzi,twierdzi ze ma blisko
ja kilka lat mieszkalam w Stargardzie :ico_oczko: ale naprawde niemam pojecia gdzie to Dominikowo.
Co do palca bolalo i to bardzo chcialam zamknac drzwi powiem szczerze ze niewiem jak ja to zrobilam :ico_olaboga: malo tego rozwalilam breloczek od kluczykow od auta :ico_placzek: ale powaznie to cale szczescie nie jest zlamany a mezus sprawdza sie :ico_brawa_01: bo jest teraz moja prawa reka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

30 lip 2007, 17:10

to Dominikowo jest koło Drawna a Drawno koło Choszczna :ico_oczko: :-) sprawdziłam na mapie hihi

Awatar użytkownika
NIUTA
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 258
Rejestracja: 13 mar 2007, 21:58

30 lip 2007, 17:17

wisienka pisze:to Dominikowo jest koło Drawna a Drawno koło Choszczna :ico_oczko: :-) sprawdziłam na mapie hihi
tak myslalam ze nie pod samym Stargardzem bo bym slyszala o tym jeziorku :ico_oczko: a pod Stargardem jest Miedwie i tez polecam jest fajowo :ico_oczko: szczegolnie dla dzieci :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-30, 17:20 ]
akerl pisze:NIUTA, ale lewa masz zdrowa? :-D to lewa klikaj :-D
Chcialabym napisac ze w pelni zdrowa ale wczoraj probowalam ugotoeac obiadek samodzielnie lewa reka i .....oparzylam sie :ico_sorki: :ico_placzek: cale szczescie troszeczke :ico_olaboga: ale ma szczecie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

30 lip 2007, 17:24

NIUTA pisze:jest Miedwie
oj tak tam jest cudnie :-) zaraz poszukam zdjec z tamtąd i wkleję ;)
NIUTA pisze:lewa reka i .....oparzylam sie
jak pech to pech na pełnej linii :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-30, 17:31 ]
to było w kwietniu 2007 :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

31 lip 2007, 08:21

fajne foteczki Wisienka, ale laseczka z ciebie :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kurcze i dzis znowu zimno.... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: co za parszywa pogoda....
az sie wszystkiego odechcieewa, nawet spacer z malym odpada bo wiaterek wieje

kurde zamkneli przejazd przez to rondo na ku sloncu od dworskiej i musze autobusy zmieniac jak ajde do tej kolezanki, dobrze ze nie mam az tak daleko to moge isc na piechote do 53...
wkurzaja juz mnie te roboty, ile jeszcze to bedzie trwalo :ico_zly: :ico_zly: u nas jak cos zaczynaja robic to trwa to wieki :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

31 lip 2007, 09:55

Natashka, hehe ostatnio z niebuszewa jechalam na Lednicka,to powiem wam,ze pociagiem do stargardu szybciej sie jedzie :-D

Awatar użytkownika
NIUTA
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 258
Rejestracja: 13 mar 2007, 21:58

31 lip 2007, 10:14

a Waly Chrobrego :ico_sorki: ostatnio jak tamtedy przejezdzalam wszystko wygladalo koszmarnie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

31 lip 2007, 10:14

Natashka pisze: ale laseczka z ciebie
hehehe dzięki :ico_oczko:

Natashka pisze:az sie wszystkiego odechcieewa, nawet spacer z malym odpada bo wiaterek wieje
pogoda paskudna !! okropna !!

Natashka pisze:
wkurzaja juz mnie te roboty, ile jeszcze to bedzie trwalo :ico_zly: :ico_zly: u nas jak cos zaczynaja robic to trwa to wieki :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
u nas robią i robią bez końca,może jeszcze ze dwa razy będą przebudowywać :/ może się wyrobią do wiosny :/

[ Dodano: 2007-07-31, 10:21 ]
NIUTA pisze:a Waly Chrobrego
tam to juz szkoda słów za 4 dni ma być tam impreza :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_sorki: :ico_sorki:
nic dodac nic ująć...na pewno bedzie odjazdowa hehehehehe

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

31 lip 2007, 12:19

na Walach podobno juz asfaltuja, wiec wyrobic sie wyrobia zapewne... nie maja innego wyjscia... bo to by byla dopiero gafa nie tylko na cala Polske ale i na Europe... :ico_haha_01:
mam zamiar zreszta sie wybrac na Waly w niedziele, jak pogoda dopisze....

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość