DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

30 lip 2007, 16:45

czesc sloneczka te duze i te male!
ale sie za wami stesknilam!!!!!! :ico_buziaczki_big:
pisze od brata z kompa nie wiem co gdzie sie wciska tak wiec bez duzych znakow pisze.
u nas juz ok,obylo sie bez lekow specjalnych, ale za to ja mam bol w piersi, nie wiem co to ide na dniach do gina i na usg.
maya juz chodzi, a raczej biega w koncu sie leniuszek zdecydowal.
babcia rozpiescza mi core strasznie dzis babcia poszla do [racy i od razu dziecko inne, ale dobrze, ze przy mnie wraca do normy.
wiecej napisze po powrocie bo przy ludziach nie m klimatu, wszyscy stoja mi nad glowa.
pozdrawiam was wszystkie, i caluski przesylam dla maluszkow, widzialam skarby madziorki i martuchy, sa slodkie po prostu piekne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
witam tez nowe mamy.
do postowania pozniej, buziaki jeszcze raz!!!!

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

30 lip 2007, 17:54

Jasnie Pani :) pisze:oddam jak ci sie dziura w skarpecie zrobi

ja mam skarpety z nylonu, niezniszczalne :ico_haha_01: dobra, dobra, sru tu tu tu, kaskę zbieraj :ico_oczko:
Delfinuś, a jednak do nas dotarłaś :ico_buziaczki_big: dobrze, że choróbsko powlo wam przechodzi :ico_oczko: a ty idź koniecznie do lekarza, bo lepiej dmuchać na zimne :ico_oczko: a z Mayusi rozrabiaka pierwsza klasa :ico_brawa_01:

dziewczyny, wysłałam Kasi smsa z życzeniami, ale jeszcze nie dostałam raportu, cały czas "oczekuje" :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

30 lip 2007, 18:44

gosia888 jak bedziesz jeszcze raz na basenie to dowiedz sie czy mozesz zrobic zdjecie bo ja zrobilam tylko jedno i zaraz mnie ratownik opieprzyl ze tu nie wolno robic ale zakazu nigdzie nie widzilam :ico_szoking:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

30 lip 2007, 18:59

beatko mozna robic zdjecia tylko mnie powiedzieli zeby tak robic zeby innych ludzi nie zlapac :ico_haha_01:
a ja wam wkleje zdjecia mojego schorowanego rozbujnika- energia i apetyt go nie opuszcza jedynie zasmarkany jak nieboskie stworzenie( i zasliniony bo i zabki mamy do tego :ico_olaboga: )
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

30 lip 2007, 19:34

julie_377 pisze:wkleje zdjecia mojego schorowanego rozbujnika- energia

na schorowanego to on nie wygląda :-D jaki przystojny pyzulek :ico_brawa_01:
Beatka78, jest tak jak pisze Julie, w PL to samo, najlepiej robić zdjęcia w brodziku jak jesteście sami albo tak kombinować, żeby jakiegoś tłuścioccha w kadr nie złapać, wtedy ratownik sie nie przyczepi :ico_oczko:

a kuba wyruszył na ryby, tata ugotował mu kukurydze i pojechał mu przy okazji zanęcić, wykupił sobie tą karte na łódke, ale nie wiem jak on tam wytrzymuje, bo wieje strasznie, pewnie wróci
julie_377 pisze:zasmarkany jak nieboskie stworzenie
:ico_haha_01:
lenka u babci, a ja posprzątałam , sterte prania złożyłam, bo ja z zasady nie prasuje :-D
gdzie sie wszytskie podziały????????? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

30 lip 2007, 19:36

julie ja mu nawet pokazalam to moje zdjecie ze robie tak by nikogo innego nie bylo na zdjeciu ale on kategorycznie powiedzial ze nie i tyle.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

30 lip 2007, 19:39

Beatka78 pisze:on kategorycznie powiedzial ze nie i tyle

moze sie po prostu przyczepił i tyle, bo komu to szkodzi :ico_puknij: dziewczyny robiły zdjęcia i nie było problemu :ico_noniewiem: może macie w okolicy jakiś inny basen?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 lip 2007, 20:05

kaasiaa79 pisze:sterte prania złożyłam, bo ja z zasady nie prasuje

coraz bardziej sie do ciebie przekonuje :-D ja tez cala chora jak mam prasowac i nawet w sklepie takie nie wymagajace pracowania ubrania kupuje :-D

[ Dodano: 2007-07-30, 20:06 ]
kaasiaa79 pisze:dobra, dobra, sru tu tu tu, kaskę zbieraj

a po zwroty to sie lepiej u mnie w piatki dobijac, bo wtedy wyplatka na konto mi splywa :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

30 lip 2007, 20:12

Jasnie Pani :) pisze:po zwroty to sie lepiej u mnie w piatki dobijac

w piątek koło południa jestem :-D
ja, z kolei, wieszanie opanowałam do perfekcji :ico_pranko: i raczej nie trzeba prasować, kuba też już machnął ręką-jestem niereformowalna :ico_haha_01:

aha, Kasia nadal smsa nie odebrała, cały czas "oczekuje", może baluje na urodzinki? :ico_tort: :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

30 lip 2007, 20:30

hihi to widze ze my wszystkie po jednycjh pieniadzach :-D
moj nawet sie ze mna za starych dobrych czasow studiow wstydzil jezdzic w autobusie bo nic nie prasowalam samo sie prostowalo w drodze i teraz tez nie prasuje moj s. sam sobie prasuje bo wie ze ja dwie lewe rece do tego :ico_haha_01:
mialam tylko faze na natusiowe ubranka ale hormony opadly i juz mi przeszlo

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość