Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 lip 2007, 20:32

hej dziewczyny!!!!!
Julie Nathanek jak zwykle piekny :ico_brawa_01: zdrówka dla niego
a u nas tak samo, mój mały nadal problemy z kupą, juz nic nie jem bo to pewnie moja wina, ale staram sie uwazac na to co jem, połozna na nic sie zda, bo mówi ze mam wszystko jeść, a z kupą to tak bywa :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
co za opieke tu mają??????? :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
tak mi małego żal, płacze razem z nim, juz nie mam sił jak widze, ze sie tak męczy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
pozdrawiam Was kochane

[ Dodano: 2007-07-30, 20:34 ]
Julie ja tez nie prasuje nic, nie mam sił i ochoty a pozatym strata czasu :ico_oczko:

we wrzesniu teściowa przyjeżdża, teraz nawet sie ciesze bo to jednak lżej jak ktoś obok jest i pomoże

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

30 lip 2007, 20:36

hi hi i ja nigdy nie prasowalam nawet dlugo zelaska nie mialam ale nie tak dawno zaczelam i bardzo mi sie spodobalo to pranko takie wyprasowane teraz wszystko prasuje :ico_wstydzioch:
a jesli o zdjecia chodzi to i nam nie pozwolono :ico_puknij: bylismy z kubusiem jak mial 3 miesiaczki udalo nam sie zrobic 3 zanim nas dopadl ratownik :ico_placzek:
julie_377, twoj synus to naprawde niezly przystojniak a jak ladnie stoi :ico_brawa_01: u nas tez zeby ida od 3 dni koszmar marudzi biedaczek budzi sie z placzem okropnym do tego kupki wali co godzine :ico_olaboga: ostatnio jak bylismy na zakupach moj L poszedl do sklepu a ja z kubusie zostalam w aucie kubus takie kupsko zrobil ze nie dalo sie wytrzymac modlilam sie zeby L juz wrocil nie stety musialam w koncu wyjsc z auta za to jak L wsiadl to sie zdiwil :614:
hi hi
a tu moje slonko i jego najnowsze osiagniecie dzis pierwszy raz siedzial sam nie jest to jeszcze takie pewne siedzenie trzeba go pilnowac ale byle do przodu :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

30 lip 2007, 20:43

martuchafrost jak Oscar mial tyle co twoj maly to tez mial problemy z kupa po 6 dni nie robil (karmilam piersia i uwazalam co jem) az pojechalam z nim do szpitala i dali mu syrop po ktorym robil bez problemu codziennie ale juz nie pamietam nazwy.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

30 lip 2007, 20:45

martuchafrost, moze Franio ma kolki poprostu ?? wiem cos o tym bo Kubus tez mial i ja razem z nim plakalam jesli moge ci cos doradzic to kladz go na brzusiu i ugotuj mu herbatke z kminku mozesz tez dodac troszke kopru wloskiego kupisz to w tesco jest w takich sloiczkach malych jak pieprz np. na kolki i tak nic nie pomoze ale taka herbatka jest super duzo lepsza niz te gotowe nie zaszkodzi mu ja Kubusiowi tez tak robilam bedzie sobie po niej purtal i bedzie mu troszke lepiej :ico_buziaczki_big: dla Frania

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 lip 2007, 20:49

Beatko no widzisz??? ale ja rozmawiałam o tym z połozna i nic. mam w domu Laktuloze, ale nie wiem czy moge podac, jutro przyjdzie to sie jej zapytam
Ps. normalnie rozwala mnie Twoj synalek :ico_brawa_01: nonono :ico_brawa_01:

SANDRUSIA)) pisze:a ja z kubusie zostalam w aucie kubus takie kupsko zrobil ze nie dalo sie wytrzymac modlilam sie zeby L juz wrocil nie stety musialam w koncu wyjsc z auta za to jak L wsiadl to sie zdiwil


:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

SANDRUSIA tez myślałam ze to kolki, moze masz racje, tylko ze to tak boli jak dziecko cierpi :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

30 lip 2007, 21:01

martuchafrost dzieki w imieniu lobuza Oscara :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

30 lip 2007, 21:03

martuchafrost, wiem kochana ja tez to przechodzilam nawet do lekarza jezdilam ale jak Kubus skonczyl 2 miesiace wszystko minelo i tym moge cie pocieszyc ze to mija za kilka miesiecy twoje wiecznie usmiechniete malenstwo da ci tyle radosci ze zapomnicie o tych trudnych i bolesnych chwilach :ico_haha_02: :ico_pocieszyciel:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

30 lip 2007, 21:43

... az do zabkowania :ico_haha_01:
wiem malo pocieszajace ale prawdziwe :ico_noniewiem:
moj walsnie jeszcze do tych plesniawek zabkuje budzi sie co 10 minut wiec chyba wogole sie z nim juz poloze bo przynajmniej sie budzil nie bedzie... 3-cia noc tak bedziemy spac bo on tylko ze mna .... mam nadzieje ze ten antybiotyk pomoze szybko a zeby wyjda :ico_zly:
coprawda juz lepiej bylo popoludniu ale noc pewnie bedzie zarwana :ico_noniewiem: i tez mi sie juz plakac chce jak on tak z bolu pojeckuje sobie :ico_placzek: no coz musimy przezyc :ico_haha_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

30 lip 2007, 22:29

Przed chwilą do Kasiulki dotarły życzenia urodzinowe :ico_oczko: :ico_tort: bardzo nam dziękuję za pamięć i życzonka :ico_oczko:
Marta, no ja już nie wiem co z tą kupką :ico_noniewiem: kiedyś lenka nie robiła 12 dni, raz jej sie tak zdarzyło, ale nie płakała :ico_noniewiem: i mi lekarz powiedział, żeby z jej mydełka taki cienki patyczek zrobić i lekko rozmoczony w wodzie wsadzić delikatnie i niezbyt daleko w pupe, kupy wyszło po minucie całe widaro :ico_oczko: moja mam przeprowadzała zabieg, ale lepeij sie swojej połoznej o to nie pytaj, bo powie, że w Polsce mieszkamy w jaskiniach :-D
SANDRUSIA)), bardzo ładnie już siedzi synuś! :ico_brawa_01: a przygoda z kupą... :ico_haha_01:
julie_377, rzeczywiście macie z tym ząbkowaniem :ico_noniewiem: no, ale co zrobić, za to jak mu kiełki wyjdą to dopiero będzie przystojniak :ico_oczko: :ico_brawa_01:

kuba i lenka już spią, kubuś zły, bo nic nie złapał :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 lip 2007, 22:35

dziewczyny mam prosbe, jak ktoras ma konto na allegro i wie co znaczy podbijanie ceny to bardzo prosze mi podbic na 10 zl, bo dwa chamy obserwuja i pewnie za zlotowke chca kupic, a ja za zlotowke to latac na poczte nie bede :ico_zly:
http://www.allegro.pl/item219124804_lak ... 1_zl_.html

a jak ktos ma konto na allegro i nie wie co to podbijanie ceny to wyjasniam: ktos znajomy mi podbija cene w licytacji, zeby innym pokazac, ze towar chodliwy :ico_haha_01: , jak nikt nie przebije ceny to ten co mi podbil nic nie placi, ja place prowizje do allegro i obydwoje sobie pozytywka wystawiamy :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość