Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

30 lip 2007, 16:48

Cześć dziewczyny!
Ja dzisiaj byłam z małą u okulisty - wszystko na szczęście w porządku. No i małej pobierali krew z paluszka - nawet sie nie obudziła :-D Wczoraj za to wieczorem tak nagle strasznie zaczeła płakać i nic nie pomagało dopiero jak zrobiła kupke to się uspokoiła i zasneła. To chyba musiała być kolka i sie teraz denerwuje że dzisiaj znowu się będzie męczyć. Wysłałam męża po jakieś cherbatki do apteki rzeby jej pomóc. Po wizycie u lekarza dobrze mała waży już 4 kg :-D
Asiula a jak tam waga twojej małej. Ile ważyła przy porodzie??? Doskonale Cię rozumiem ja to się każdą krostką przejmuje na szczęście moja mama i mój mąż mnie szybko sprowadzają na ziemie bo chybabym inaczej małej z rąk nie wypuściła bo się tak o nią boje.

pontoniczek
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:37

30 lip 2007, 18:08

Cześć skarbeczki. Przepraszam ze sie nie odzywałam tak długo, ale niemiłych przeżyc ciąg dalszy.
Mój najlepszy przyjaciel, którego traktuję jak rodzonego brata ma nowotwora złośliwego nerek, a dodatkowo fiuty z mojego ubezpieczenia grupowego odmówili nam wypłaty swiadczen za urodzenie i zgon Maksa.. (razem 7,5 tyś zł) jednym słowem totalna załamka, życ mi sie nie chce. a przy okazji jakby tego było mało, mój mąz osattnio wogóle nawet na mnie nie patrzy i twierdzi że strasznie zbrzydłam i takie tam pierdoły. Coraz częściej pracuje, nawet weekendy, ciagle nie ma go w domu.. boje sie że coś kombinuje na boku.
Szkoda gadać... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

31 lip 2007, 08:45

Dominiczko dlaczego nie chcą Wam wypłacić świadczeń ? przecież to ich obowiązek. Możecie się odwołać od tej decyzji. Wogóle to jaki powód Wam podali odmawiając wypłaty ?? Tak to u nas w kraju jest wpłacać jak najwięcej, ubezpieczać się i wogóle ale jak przyjdzie co do czego to żeby wypłacili pieniądze to się trzeba nachodzić, uprosić... ech szkoda gadać :ico_zly:
W każdym razie nie popuście im. To jest ich święty obowiązek wypłacić Wam świadczenie.
A co do Twojego męża to wydaje mi się że nie kręci na boku. Może poprostu ma tyle pracy albo ma jakieś problemy w pracy. Albo po prostu teraz dopiero odreagowywuje to co Was spotkało. Może dzięki pracy próbuje zapomnieć...
W każdym razie porozmawiaj z nim. Trzymam mocno kciuki. Mam nadzieję że wszystko Wam się ułoży :-)

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

31 lip 2007, 09:47

Dominiko zgadzam sie z Aga w 100%. Pewnie mezusia cos trapi i nie chce jeszcze ciebie dodatkowo tym obarczac tylko sam probuje sobie z ty poradzic. Najlepiej bedzie jak ze soba porozmawiacie no i glowa do gory prosze :-D

A co do wyplaty tego ubezpieczenia to to juz jest naprawde chamstwo. Nie rozumiem dlaczego macie problemy z jego dostaniem. Tak by chyba trzeba bylo pojechac tam i potrzasnac tymi ludzmi to moze by oprzytomnieli. Normalnie jakbym tak zlapala jednego z drugim... :wpale:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

31 lip 2007, 11:07

Paulinka a jak w końcu to Twoje USG ?? Wyszło jedno dzieciątko czy zostaniesz mamą bliźniaków :-D
Jak się wogóle teraz czujesz bo tak jak patrzę na Twój suwaczek to już niedużo Ci zostało :-)

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

31 lip 2007, 11:14

Aguś jak bylam w zeszlym tygodniu u mojej gin to nie robila mi USG tylko sluchalysmy serduszka i w sumie bilo tylko jedno :-D
A czuje sie dobrze bo nie musze chodzic do pracy :ico_brawa_01: Teraz juz sobie nie wyobrazam ze mialabym 8 godz. siedziec za biurkiem chyba by mnie cos trafilo, a tak to mam luzik i mam czas tylko dla siebie (przynajmniej narazie dopoki malutka sie nie urodzi) he he :-D

Aga a powiedz mi jaki ja sobie do kapieli mam kupic to Oilatum bo jest tego tyle ze nie wiem ktory to ma byc. Mozesz mi znalezc gdzies to na necie zebym zobaczyla jak to wyglada bo nawet nie wiem o co w aptece pytac - taki gamon ze mnie he he.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

31 lip 2007, 11:18

Paulinka to ma być płyn do kąpieli dla dzieciątka czy dla Ciebie ??

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

31 lip 2007, 11:21

dla dziecka

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

31 lip 2007, 11:27

Ja Emi kąpie w Oilatum. Jak używasz Oilatum to nie musisz dodatkowo używać mydła bo ono zawiera środki myjące. Jest przy tym delikatne. Fajnie nawilża skórę dziecka nie zostawiając na niej tłusych śladów
Tutaj masz całą stronę o Oilatum a dodatkowo jest forum więc możesz popytać o co chcesz :-)
http://www.oilatum.pl/index.php?option= ... &Itemid=70
Ja nie mam porównania jakie są inne płyny do kąpieli bo od urodzenia stosujemy Oilatum

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

31 lip 2007, 11:41

Aga czyli mam kupic dokladnie to:
http://www.oilatum.pl/index.php?option= ... &Itemid=44

a czy oprocz tego kupowac oliwke czy juz nie bo wiem ze pisalas ze nie trzeba pozniej uzywac oliwki wiec nie wiem czy jest sens ja w ogole kupowac?
i jeszcze mam pytanko bo postawilam na kosmetyki z Nivei i czy plyn do kapieli z szamponem jest sens supowac skoro bede miala Oilatum czy np. wystarczy sam szampon czy nawet to jest zbedne?? A poza tym czy mam jeszcze kupic NIVEA - krem przeciw odparzeniom i NIVEA - krem ochronny do buzi?? Zaznaczam ze masc do pupy sudokrem badz linomag sobie kupie jakby sie cos powazniejszego dzialo ale nie chce znowu przesadzac i wykupic pol sklepu z kosmetykami ktorych pozniej pewnie nie uzyje wiec bardzo prosze cie o rade :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość