Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

14 mar 2007, 23:28

:ico_buziaczki_big: Gosiu

Co do wózeczków, to moja spacerowka też nie rozkłada sie zupełnie do pozycji leżącej. Jeszcze musimy z mężem dokładnie sprawdzić jak tam jest. Dlatego jak najdłużej chcę jeździć w gondoli. Po co tak szybko obciążać ten mały kręgosłup, mam nadzieję że Hubcio będzie zaczynał juz siedzieć jak go przeprowadzimy do nowej fury :ico_haha_02:

A Riterka to już od dawna jest moim wzorem :706:

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

14 mar 2007, 23:29

no widzicie, jak dobrze, że jesteście :ico_urodzinki: pewnie, ze wezmę wasze rady pod uwagę.

A co do książki - gotowała już któraś coś z tych deserków "kisielkowatych". Ja się jeszcze nie odważyłam. A zupki, jak zupki :ico_obiadek:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

14 mar 2007, 23:29

Eluś -> jesteś rozgrzeszona, bo Jaś ciagnie z cyca jeszcze, więc jesteś na smyczy. Dobrze, że masz czas nas czytać :ico_buziaczki_big: Jak przejdziesz na jakieś zupienki itp. to Ci się trochę harmonogram wyluzuje :ico_oczko:

Margo -> właśnie, cieżko znaleźc lekki poniżej 8kg i żeby miał te wszystkie funkcie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

14 mar 2007, 23:30

kurde, jutro wyciągam moją spacerówkę, żeby sprawdzić!

[ Dodano: 2007-03-14 ]
ale przyznam, że w gondoli już jej troszkę podniosłam podparcie pod pleckami (na pierwszy "szczebelek". Dzięki temu więcej widzi świata i jest spokojniejsza na spacerach, bo jak nie śpi, to się nie nudzi, tylko na świat patrzy.

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

14 mar 2007, 23:32


Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

14 mar 2007, 23:32

Ja też jutro sprawdzę i rozłoże spacrówkę, bo normalnie mnie rozwaliłyscie tym rozkładanym oparciem. Teraz myślę....jest na pałsko....czy nie :583:

Zmykam do łóżka, bo mąż mnie wyklnie :ico_olaboga: .

Dobranoc, kochane laleczki :ico_spanko:

Jutro pijemy u Joachimka :ico_zdrowko: i kogo jeszcze????

:ico_buziaczki_big:
Ostatnio zmieniony 14 mar 2007, 23:34 przez Kocica_26, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

14 mar 2007, 23:33

Jola -> książka dotarła :ico_buziaczki_big:
Będę molestować Sosenkę o punkta! dziś pewnie nasza gaduła poszła już kimać, ale jutro jej nie daruję :ico_oczko:
Masz rację z kręgosłupem, ja bardzo na to uważam, nie chcę żeby później miała takiego krzywusa jak ja :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

14 mar 2007, 23:37

Ja też uciekam, bo moja mała dzisiaj wstała o 6:30. Mam nadzieję, że jutro da mamie trochę dłuzej pospać. Spokojnej nocy! :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

14 mar 2007, 23:41

Tak się zastanawiam czy moja spacerówa się rozkłada, jutro sprawdzę.

RITERKO Ja zbieram teraz słoiki po majonezie dekoracyjnym WINIARY 400ml :-D bo te GERBERKI to faktycznie maławe. Co do zamykania to wkładam zupkę póki gorąca, podnoszę na wysokość oczu co by równo zamknąć (bo nie jest to takie proste), następnie przyciskam nakrętkę dość mocno i przesuwam jakbym otwierała słoiczek. Kiedy widzę że równo idzie to wtedy zakręcam mocno. Zasysają tak że ciężko otworzyć :ico_haha_01:

Co do gotowania zupki to dałam 4 marchewki, kawałek selera, pietruchy i pora, 2 łyżki masła. Bez soli i cukru. Zmiksowałam moim kochanym blenderem, na końcu dodałam puree z dynii i ziemniaka NESTLE. Pychota - sama wcinałam. Wyszło mi z tego 5 słoiczków.
Pytanie: ile mam dodać mięsa do takiej porcji???

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

14 mar 2007, 23:41

A mi pediata już pozwoliła pomagać Kubie w siadaniu - kląśc go w leżaczkach półsiedzących i w wózku podwyższyć o jeden stopień (ale tak naprawdę wygląda to tak, jakby był na równi pochyłej, bo wzmocnienie w nosidełku jest bardzo sztywne). Wszystko latego, że Kuba jest bardzo silny i rwie się do siadania.

A dzisiaj to myślałam, że zawału dostanę. Położyłam Kubę na środku wielkiego łóżka, postawiłam przed nim sprzęt gimnastyczny i poszłam ziemniaki obierać. W pewnym momencie usłyszałam huk. Normalnie serce mi stanęło. Lecę do pokoju, a Kuba przeturlał się prawie na brzeg łózka i ten sprzęt zrzucił. Normalnie nie mogę go już samego na chwilę zostawiać :ico_olaboga: Jeszcze nie wiadomo, co mu do główki strzeli

A teraz naprawdę idę już lulać :ico_papa:

[ Dodano: 2007-03-14 ]
Kasiula - niezłe, niezłe -trafiło na listę przepisów. No i bardzo szczegółowy opis słoiczkowy :ico_smiechbig:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość