jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

Praca-dzien dobry po macieżyńskim

30 lip 2007, 23:59

Witajcie dziewczyny, mam do Was pytanie jak z Waszymi pocieszkami po macieżynskim...kto z nimi zostaje i jak sobie radzicie i psychicznie i fizycznie po powrocie do pracy...tudziez jak Wam jest na wychowawczym....
ja we wrzeniu wracam do pracy , Laura będzie z moją mamą , troszkę mi szkoda ale wiem ze moją mama to najlepsza niania jaką Laura moze miec...gdyby nie mogła chyba zdecydowałabym sie na wychowawczy.Jak to u Was wygląda?

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

31 lip 2007, 09:18

Ja wrocilam do pracy jak Maja miala 4,5 miesiaca... ale ja chcialam wrocic do pracy i nie wyobrazałam sobie zostac na wychowawczym. Mamy bardzo dobrą nianie i jestem pewna,ze Mai nigdy krzywdy nie zrobi, poza tym moj Piotrek pracuje na zmiany wiec niania jest teraz tylko 10 dni w miesiacu...

Pierwsze dni w pracy były ciezki, tesknilam ale potem juz bylo dobrze. Maja jest takim dzieckiem,ze zostanie z kazdym...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 lip 2007, 13:12

Ja pod koniec listopada ide do pracy co bardzo juz przezywam :ico_placzek: moj Marcinek zostanie z moja mama i z tego bardzo sie ciesze :-D
Moj maz pracuje jeden tydzien ranki jeden tydzien popoludniu.
A ja pracuje od 6 do 14 sobota i niedziela wolne wiec nie jest zle :ico_brawa_01:
ale narazie o tym nie mysle :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

31 lip 2007, 14:37

magda26 fajnie,ze z małym zostanie Ci mam u nas niestety moja mama pracuje a druga babcia jest zbyt leniwa zeby zostac z Mają...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

31 lip 2007, 14:52

Ja wróciłam do pracy jak Adusia miałe niecałe 5 miesiecy ,bardzo teskniłam jak jej nie było przy mnie i nadal tęsknie ale radzimy sobie obie :-)
Mam opiekunke z której jestem bardzo zadowolona a Ada ja uwielbia :ico_haha_01:
Babcie niestety nie mogą opiekować sie wnuczką bo obie mieszkają ponad 100 km od nas :-/

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 lip 2007, 15:02

ivon moja mama jest na emeryturze a tesciowa tez nie pracuje ale wole zeby moja mam pilnowala :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

31 lip 2007, 16:50

U nas gdybym zrezygnowała z pracy i poszła na wychowawczy z wielu rzeczy musielibysmy zrezygnowac :ico_olaboga: Wiec ja wole chodzic do pracy a zeby Mai niczego nie brakowało, poza tym od 15-ej do wieczora jest sporo czasu i dajemy rade sie sobą nacieszyc :-)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

31 lip 2007, 17:11

ja zdecydowalam sie na wychowawczy bo nie mialam z kim zostawic Oskarka,a nie wiem czy potrafilabym zaufac jakiejs niani, po za tym moja praca to bylo dno i nawet po wychowawczym do niej nie wracam..bede szuakc nowej
pewnie gdyby kwestie finansowe byly inne poszlabym do pracy i musialabym malucha zostawic z niania ale na szczescie ejszcze nie musialam bo nie bylo az tak tragicznie

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

31 lip 2007, 17:16

ja powinnam wrócic do pracy ok października - ale chyba po dyskusjach z moim mężem - zostanę w domu - może do roku ?? nie wiem czy dam radę :ico_olaboga: ..bo ja raczej taki mały pracoholik byłam do tej pory ...ale też Hubertya nie ma z kim zostawić - babcie daleko ..a niania? hmm ..

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

01 sie 2007, 09:16

U mnie sprawa trochę sie skomplikowała bo w trakcie macierzyńskiego wygasła mi umowa i nie mogłam złożyć papierów na urlop wychowawczy :ico_placzek: nie przedłużyli mi umowy, ale powiedzieli że zawsze moge wrócić .Koroniówka mi sie nie należy :ico_placzek: Teraz zasiłek wypłaca mi ZUS. Wczoraj przedyskutowałam sprawę z moją byłą szefową i powiedziała żebym wróciła na 2 miesiące i potem poszła na wychowawczy a ona w tym czasie da pracownikom urlopy.Najgorsze jest z kim zostawię na te 2 mieiące Natalie? Moja mama zagranicą, a u teściowej coś napada moją małą i ciągle płacze :ico_szoking: wiem że u niej nic jej sie nie stanie bo w sumie babka jest naprawde wporządku tylko boje sie że dalej będzie płakała.Teraz sama nie wiem co robić? Na wychowawczym może niewiele płaca ale zawsze coś, lepsze niż jedna pensja.nie wiem może jakoś poradzimy sobie przez te 2 miesiące.Za 2 tyg kończy mi sie macierzyński więc muszę podjąć decyzje

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość