Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

14 mar 2007, 23:45

Wszystkiego najlepszego dla Hubcia. :ico_tort:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

14 mar 2007, 23:47

Margo no pewnie że już nie można samych ich zostawiać. Wiesz co robi Konrad z tym sprzętem? Nie interesują go już te wiszące zabawki tylko nóżki. Podnosi cały stojak do góry i wkłada je (nóżki) do buzi albo wspina się na nich :ico_haha_01:

Ja też uciekam. Papa

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

14 mar 2007, 23:48

Kasiulka28 -> Ty to masz patent. A ja głupia powyrzucałam słoiczki z zupek :ico_placzek:
Podobno w każdej porcji obiadku powinno być co najmniej 10g mięcha.

Margo -> wózki fajne, ale cena :ico_olaboga: ten pierwszy przysyłają ze stanów - za rpzesyłkę bagatela 75zł :ico_haha_01:

Dobranoc Dziewczęta, ja tez spadam :516:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

14 mar 2007, 23:48

no kurcze to chyba na jakąś kucharkę forumową wyszłam, a mama mi mówiła idź do technikum gastronomicznego a ja się uparła i do ogólniaka poszłam i to do klasy filmowo teatralnej :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-03-14 ]
Gosieńko dzięki za pkt ależ dumna jestem Sosna dzięki za wstawienie pkt do dzienniczka :ico_buziaczki_big: a to dla Was

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

14 mar 2007, 23:52

już miałam pisać ze pkty przyznane, ale Wy już o tym wiecie....

[ Dodano: 2007-03-14 ]
dobranoc

Awatar użytkownika
misia23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:04

15 mar 2007, 00:00

Całuski na dobranoc :ico_buziaczki_big: dla wszystkich
nie pisałam wcześniej bo na bieżąco czytałam a teraz już wszystkie poszły spać :-)
Ja chce kupić x-landera i już się na niego czaję jak czajnik bezprzewodowy zobaczymy co z tego wyjdzie postawiłam sobie za pkt honoru że kupię ten właśnie wózek i nie zrezygnuję z tej decyzji zakochałam się w nim i tyle i w sklepie też widziałam :ico_haha_01:
Ja zamroziłam mięsko z królika po tym jak go rozgotowałam i przemieliłam przez maszynkę w pojemniczkach do kostek lodu zawinęłam całość w folię spożywczą i do posiłku takiej jednej miseczki daję taką jedną kosteczkę :ico_haha_01:
ok to ja też już idę spać dobranoc mamuśki :555: :zzz:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

15 mar 2007, 00:05

no to wpadłam na dobranoc...
Gosu masz duże wymagania co do wózka---a jeśli chodzi o smoczki to radzę powiedzieć tak jak pisałam wtedy może nie urazisz teściów....Mosze jescze trochę podkoloryzować;)
O co chodzi z tymi pktami?

Mosob napisz mi jak to mężowi z głowy wybiłaś bo ja mojemu tłukę od 3 lat i nie przynosi to skutku..A wręcz jest coraz gorzej..:/

[ Dodano: 2007-03-14 ]
Podziwiam, że same gotujecie ja wolę słoiczki i to gerbera bo po bobovicie ostnio zwymiotował..nie wiem czemu :(
X ladner ponoć dobry wózek moja koleżanka ma i bardzo go chwali....

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

15 mar 2007, 00:13

ja też tylko "wpadam" powiedzieć dobranoc.
Do jutra,kolorowych snów i spokojnych nocek :-)

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

15 mar 2007, 00:21

Hubcio--- :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_tort:

Felicity- :ico_puknij: oszalałas kobito bdzie ja i trzecie dziecko.

Sosna---- :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: oglądałam blog i dlamnie to szok.

Akna----a czy pediatra ci pozwoliła wychodzic juz ?????????

Anetka---problem z pózną praca męża mi dobrze znana :ico_olabo

Gosiu----posałam ci juz cos na gg :ico_pocieszyciel: :ico_olaboga: :ico_puknij: a z tym smoczkiem to przegięcie.A co do tesci to moze brali Julkę po to,zeby prowadzic doswiadczenia na niej..A jak mi w koncu podeslesz to pudełko to ja się zrewanzuje i podesle ci słoiczki. :ico_haha_01:

Margo---wózek zajefajny :ico_respekt: Niekupuj z cikko,niepamiętasz jaka była zadyma z tymi plastikami w tej firmie.?


MK---mnie by chyba szlak trafił,jak by mi mąż z domu uciekał. :502: a co do punktów to sosna jako prezes naszego klubu ma tą zdolnosc przyznania punktu za pomoc,ale oczywiscie my jej pomagamy.

MOSOB----ty piszesz o cięzkim wózku????????? to mój wazy ponad 22 kilo do tego Dominik 10 kilo i co ja mam powiedziec :-D

Elu---mały poprostu woli zupki a nie mleko.Ja tez mam dwoje dzieci--zapomniałas :ico_placzek:

Kasiula--ja tez mam juz podniesiony szczebelek w spacerówce. :ico_haha_01:


Kasiu----ja tez paliłam Vouge ale drogie są :557: :552:

Iwonko----super,ze jestes a moze kolezanka tak częściej by pojawiała się.????????????

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

15 mar 2007, 00:34

Ja też jestem miłośniczką vogów:) Jak teraz pale to tylko vougi:d
A powiedzcie mi te pkty coś dają?
Za co Pani Prezes je przyznaje??????:D
Co do wózków to jak już wcześniej pisałm ja jestesm zuroczona firmą quinny:)

A co do męża to wrócił----kompletnie pijany :ico_zly: jutro sobie znim pogadam bo po pijaku nie ma sensu bo i tak nic nie dotrze do niego;;;;;chociaż po trzeźweniu nie wiem czy zrozumie niewiele więcej..:(

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość