lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

31 lip 2007, 18:28

spoznione zyczenia z okazji rocznic slubu dla maggie i madziorki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
fela z pupa raz lepiej ,raz gorzej,ale nie jest zle :-D staram sie duzo wietrzyc i pomaga,ale nie raz znow wraca i tak w kolko :ico_haha_01:

dzis oliver spal 6h :ico_szoking: takze w miare wyspana jestem :ico_brawa_01: bylismy na spacerku ,spotkalismy sie ze znajomymi w parku i humorek lepszy :ico_brawa_01: tomek pozmywal naczynia i robi obiad :ico_brawa_01: przebiera pieluchy ,duzo robi przy malym i nawet powiedzial,ze jak odciagne mleko ,to bedzie go karmil ,ale mu daruje :ico_oczko:

beatka co do mieszkania ,to wiem,ze to moze dlugo potrwac,a nie wiadomo czy przyznaja,bo moja kolezanka jako samotna matka z 2 dzieci nie dostala :ico_zly: ale to roznie bywa,bo niektorzy maja farta ...ale na twoim miejscu nie czekalabym :( u nas tez ceny mieszkan podobne jak u was...
napisze pozniej,bo ktos przyszedl do tomka :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

31 lip 2007, 19:13

hej dziewczyny!!!
no jestem. na poczatku dziekuje Wam kochane za rady jestescie naj :ico_brawa_01:
ja mam zapalenie sutków, zapisali mi maść, ale to antybiotyk i dodatkowo musze Franiowi smarowac buźke w srodku, wiec doszłam do wniosku ze nei bede bo na razie podaje mu rumianek i dodatkowo kropelki na kolki wiec tego wszystkiego byłoby za duzo :ico_olaboga: jakos dam rade bo oni w sumie to nie sa pewni na 100 % czy to zapalenie :ico_puknij:
a tak z ciekawszych rzeczy to bylismy na spacerze i spotkałam Polke w ciąży ma termin za 2 miesiace, wiec od razu lepej sie poczułam bo miałam z kim pogadac sobie :ico_brawa_01:
no i rano połozna była, ale juz jej nie słucham bo gada bzdury, sok pomaranczowy :ico_puknij: palantka, sama niech se pije, moze sie wypróżni :ico_puknij:
wiecie co???? moja kolezanka karmiła piersią i dostała zastój, wiec mówi połoznej ze strasznie boli a polozna na to, ze ma sciągać, zaczeła ale dostała juz guzy, i strupy na sutku, poszła do lekarza, dali jej antybiotyk, nie działał, dali inny, brałą i jednoczesnie karmiła drugą piersią ( tylko jedną cały czas) z drugiej tej chorej cały czas sciagała mimo tragicznego bólu, i co sie okazało???? wczoraj miała operacje bo jej stan był tragiczny :ico_olaboga: ale jak prosiła lekarza, ze bedzie karmiła butlą to powiedział ze jest nienormalna :ico_puknij: tylko jak ja byłam w szpitalu to była oprócz mnie tylko 1 laska co piersia karmiła, próbuje sie dodzwonic do tej mojej kolezanki, ale nie odbiera i sie troche martwie o nią :ico_placzek:
Maggie wszystkiego naj z okazji rocznicy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
spóźnione ale szcere zyczonka :-D
Madziorka nareszcie jestes kobieto :ico_brawa_01:
dla wszystkich kobietek na forum :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: za pomoc i rady
jestescie kochane, aj lowiu do bólu
foty wkleje obiecuje ale jakos mój mały ciężki skarb mnie woła wiec jak zatrudnie tatusia to posiedze na TT

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

31 lip 2007, 20:19

kasia i gosia wy obie licytowalyscie :ico_haha_01: . kasia dala max 10, a ze byla pierwsza to wyszlo 1 zl, potem gosia na 10 tez zalicytowala, a ze kasia pierwsza dala max 10 to byla na pierwszym miejscu. dzieki za pomoc :ico_sorki: poszedl za 10,50 :-D , straszna kwota, ale przynajmniej komus sie przyda. jak ktoras chetna to mam jeszcze jeden :-D
marta u nas tez problemik kupowy byl. dzis pierwszy mini kupelek od 3 dni, ale ona nie placze i nie wije sie, wiec pewnie jej nie bolalo. a wam kolki wspolczuje i KOCHAM modyfikowane mleko!!! :-D :-D
beatka ja znam tylko samotne matki z londynu, ktore dostaly mieszkania z council'u, a i one mialy z tym problemy. jedna z tygodniowym dzieckiem siedziala dwa dni na komisariacie, bo sie zaparla i dostala w koncu studio, ale bez niczego w srodku, w sensie, ze nawet kibla i wanny nie bylo :ico_olaboga:
lucy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla tomka, byle sie nie zepsił :-D :ico_haha_01: :ico_oczko:
jutro idziemy na szczepionke i na kontrole do lekarza, po wszystkim pochwalimy sie ile moj byk juz wazy

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

31 lip 2007, 20:24

lucy23, jakie czary działają na męzów, żeby sie tak zmienili??? :ico_oczko: , bo ABRA KADA BRA na pewno nie :-D
lucy23 pisze:tomek pozmywal naczynia i robi obiad przebiera pieluchy ,duzo robi przy malym

Martusia, mam nadzieje, ze to nie zapalenie sutka tylko po prostu mały cie pogryzł i poranił, bo u mnie też groxnie wyglądało :ico_noniewiem:
martuchafrost pisze:wczoraj miała operacje bo jej stan był tragiczny
jednak tak jest, że karmienie to wspaniała rzecz, ale niesie ze sobą też powikłania, dbaj o te twoje balony Marta :ico_noniewiem: trzymam kciuki, zeby u koleżanki wszytsko było dobrze, może nie może rozmawiać? wszystko na pewno w porządku.
martuchafrost pisze:aj lowiu do bólu

łi low ju tu :ico_buziaczki_big:

a ja obejrze sobie dzis magnolie na polsacie, bo kuba jakies protokoły pisze, wieć mam spokój i z figlami i z gadaniem, bo mój chłop to w łóżku referaty wygłasza :ico_haha_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

31 lip 2007, 20:54

witam kochane kobitki widze ze tu sie romantycznie zrobilo to ja tez\ wam powiem ze aj low ju tu ol wery macz i i mis ju :-D

maly juz spi... w buzce coraz lepiej ale nadal go boli tyle ze wszystko lepiej juz wyglada faktycznie mi jzu nie charczy i chyba antybiotyk dziala

marta ja uzywam farleys hainza mleczko bo po sma maly mial zaprcia a odkad mam to to nie mial... :ico_noniewiem:
maz moj jutro jedzie znow na kurs na kilka dni wiec mam nadzieje ze maly pospi u siebie trzeba by sie pozegnac bo przez te choroby to ja dziewica wkrotce zostane :ico_noniewiem:

gosia ja dzis kupilam 4 pary dzinow za 20 funtow bo promocja byla :ico_wstydzioch: ja za to jestem wymiarowa i niestety wszystko na mnie pasuje a to nie dobrze bo nie wyrobie z lotami :ico_puknij:

madziorka twoj post mnie rozwalil... musze sobie zostawiac takie posty na wieczor hihihihi
buziaczki

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

31 lip 2007, 23:16

hej hej
dziekuje wam bardzo za zyczonka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D
znow nie nadrobilam postow
ale przeczytalam to co od wczoraj napisalyscie hihi
ilonka fotki vinee sliczne..jak ksiezniczka hihi
ja kiedy bylam w ciazy to wydawalo mi sie ze na dziewczynki slaby wobor garderoby i tak mi sie chlopiec marzyl :ico_wstydzioch:
a teraz jak na zlosc.. wszedzie same slicznosci dla kobietek hih a dla naszego leosia niewiele :ico_olaboga:
hihi ale nie jest najgorzej.. goly nie chodzi (czyt lezy) hihi
marta straszne przeboje z tymi cycami u twojej znajomem.. koszmar!!!!!
na sama mysl sutki mnie bola... :ico_olaboga:
marta a co z twoimi sutkami? sorki ale ja nie na biezaco jestem... bola???? jak karmisz??? zycze ci zeby szybko przeszlo.. a z tym sokiem pomaranczowym to mi tez helath visitor kazala pic .. bo pytalam o zelazo ktore wciaz zazywam :ico_puknij:
w ciazy mialam niby anemie.. i teraz karza mi wciaz brac zelazo.. a zandych badan nie mialam.. dziwne co??? ale tylko do konca opakowania.. potem mam pic sok pomaranczowy brokuly spzinak itd hihih wszystko co zawiera zelazo...
hihi
tyle za ja jadlam to wszystko w ciazy i nic hihi zreszta moja anemia byla niewielka.. nawet jej nie czulam hihi

julie dzis serwuje kolejny post na wieczor co by ci sie nie nudzilo hihi

a my caly dzien wloczylismy sie poza domem hihi
zakupki, potem obiad na miescie itd hihi
piekna pogoda zawitala dzis do nas.. sloneczko... hiih ponad 20stopni
maly mogl wreszcie w samym body paradowac hihi
od razu humorek lepszy hihi
adas ma wolne moze do konca tygodnia jupi!!!
dzis go wymeczylam na zakupkach hihi lazilismy do samego konca hihi od poludnia hihi ale dal rade... !!!! obraczka bedzie dopiero za 18dni :ico_olaboga: :ico_olaboga: a ja chce juz!!! :ico_oczko:
ale dokladnie rok minie jak ja zgubilam hihi

dzis pierwszy raz karmilam malego w shopping centre w pokoiku dla mam hiih nawet fajnie bylo.. ale pokoj do przewijania jechal kupami na maxa :ico_olaboga:

znow musielismy gonic do domu na karmienie.. bo oczywiscie sie zagapilam hihi ale ze mnie matka zakrtecona hihi ale maly jak z zegarkiem w reku... zaczyna kwekac.. hihi
dzis tak pieknie spal w nocy... 5 godzin ... a potem po 3,5 godz o 8 .30 rano musialam go obudzic zeby na wazenie zadrzyc,, i obudzil sie z usmiechem.. tak slodko.. do tego sloneczko za oknem.. tatus w domku.. czegoz chciec wiecej???? hihi
pieknie jest i tyle!!!!!!!!! :ico_oczko:

Leos obecnie wazy 4880.. a 2 tyg temu bylo 3420
zatem w ciagu 2 tyg przytyl 460... wiec super.. hihi miesci sie w granicy normy

nasz maly ma cos jak tradzik.. zaczelo sie od policzkow..a teraz zeszlo i przeszlo na czolko. i troszke krosteczek jest pod brodka.... kurcze mam nadzieje ze to zwykly tradzik niemowlecy,.,,
health visitor powiedziala w przychodni zeby skonsultowac to z lekarzem,. i w czw mamy isc na wizyte..
ma takie czerwone plamki z bialymi w srodku..
czy u was bylo podobnie???
ja mam jakas schize i boje sie skazy bialkowej...


dobra to zapuszczam sie wstecz co by poczytac co podczas mojej nieobecnosci sie wydarzylo
ale najwazniejsze ze wszystkie jescie zdrowe z waszymi cudnymi kruszynkami hihi

cos tt nawala wrrrrr
no to wkleje fotki poki dziala hihi
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-07-31, 23:21 ]
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-31, 23:23 ]
pierwszy trening w fife z tatusiem zaliczony hihi

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

01 sie 2007, 00:37

madziorka hihi super zdjecia przebojowy ten wasz maluszek i widze ze bardzo ladnie dochodzisz do formy, brzuszka wogole nie widac, super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

01 sie 2007, 09:49

hej :-D

Ja na chwilkę korzystając z okazji, że ma Vikulka spi... Jak juz wiecie jestesmy w Polsce - nawet powódź nas nie powstrzymała :-D :ico_nienie: No i po wizycie u pediatry - ale tu juz bez radości :ico_nienie: :ico_olaboga: Jednak miałam rację i moja niunka jest alergikiem i to silnym :ico_placzek: Jak tylko znajde wiecej czasu to wam się wyżalę jakie dolegliwości ją trapią :ico_olaboga:

ŚLICZNIE WAM DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA URODZINOWE. JESTEŚCIE KOCHANE[center]

a teraz was poczytam, dopóki Vikuska mi da...[/center]

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

01 sie 2007, 10:32

dzieki dziewczyny.
ja juz tez stracilam nadzieje.
teraz tylko czekam na michalka a reszta bede sie pozniej martwila

madziorka twoj leos jest przesliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kaasiaa79 nie wiem czy wogole mamy jakies szanse, no ale nam mowia,ze dostaniemy,ale jeszcze nie teraz. takze nie mam zielonego pojecia :ico_puknij:
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 sie 2007, 12:00

kasi.k, i co teraz? troche sie wam pokomplikowalo... :ico_pocieszyciel: bedziesz w takim razie wracala do Uk skoro tam nie lecza takich rzeczy? no to teraz na pewno macie myslawke :ico_olaboga: buziaki dla Vikuli
madziorka Leon normalnie Zawodowiec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Obrazek

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość