Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

01 sie 2007, 14:35

Pewnie, że się uda. :-D Jestm o tym w stu procentach przekonana. :-D Ale nie będzie traktować jak młodsze rodzeństwo, raczej usynowi. :ico_brawa_01: Moja weterynarz tak mówi, że zwierzętom włączają sie instynkty macierzyńskie. :-D Nie wiem jak jest z kotami, bo psy to zwierzęta stadne i takiego malucha traktują jak wspólne dziecko. :ico_haha_02:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

01 sie 2007, 14:52

Cześc dziewczynki!!! :ico_ciezarowka:
Ale się napisałyście i to na mój ulubiony temat zwierzaki, ale nie mam czasu na rozpisywanie sie teraz, wiec potem to zrobie.
A teraz przekazuje pozdrwionka od Wisienki, Szymonek nadal pod tlenem i ma podawane antybiotyki ale czuje się dobrze, a Wisienka podobno daje sobie rade. Pozdrwia was !!!
Odezwe się późnym wieczorem papaapa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

01 sie 2007, 14:55

a słyszałyście coś na temat olejku rycynowego? podobno można go zastosować po terminie porodu...oczyszcza organizm i może spowodować skurcze...coś wyczytałam w internecie....nawet jakis lekarz odnosił sie do tego pozytywnie...nie wiem co o tym myśleć?

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

01 sie 2007, 15:08

Viola, ja slyszalam ze draznienie brodawek moze wywolac skurcze w ostatnich tygodniach ciazy probowalas?

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

01 sie 2007, 15:14

swbasia pisze:Viola, ja slyszalam ze draznienie brodawek moze wywolac skurcze w ostatnich tygodniach ciazy probowalas?


próbowałam....

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

01 sie 2007, 15:17

Ja stawiam na ruch. Przez parę miesięcy nie ruszałam się z domu i łóżka. :ico_placzek: Ale już zapowiedziałam mojemu M, że jutro pierwszy spacer z moim ziewrzakiem. :ico_brawa_01: I nic nie moze zrobić, żeby mnie powstrzymać. :-D
Nie wiem czy to przyśpieszy, ale zobaczę. :ico_oczko:
Brodawek drażnić nie będę, bo bez tego mam ciągłe wycieki. :-D
A tym olejku, to pierwsze słyszę.
Kasiu3 przekaż Wisieńce pozdrowienia od nas :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

01 sie 2007, 15:26

Yvone pisze:A tym olejku, to pierwsze słyszę.


o tym przeczytałam...
Czekając, aż dzieciątko łaskawie zdecyduje się ewakuować z brzucha mamy, można spróbować łagodnych sposobów perswazji.

Warto się trochę więcej ruszać. Nie oznacza to oczywiście mycia okien czy szorowania podłóg, raczej trochę ćwiczeń, szybszy spacer.

Pomóc może wypicie łyżki, dwóch oleju rycynowego. Wzmożona perystaltyka jelit stymuluje skurcze macicy, opróżnienie dolnego odcinka przewodu pokarmowego pozwala główce dziecka przesunąć się trochę niżej, a poza tym substancje zawarte w oleju rycynowym powodują zmiękczanie szyjki macicy.

Przyjemnym i skutecznym sposobem na spóźnialskie dziecko jest uprawianie seksu. Drażnienie brodawek powoduje wydzielanie oksytocyny, podczas stosunku dochodzi do naturalnego masażu szyjki macicy, a zawarte w nasieniu prostaglandyny powodują jej otwieranie.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 sie 2007, 16:09

Hmm ciekawy pomysł z tym olejkiem ale piperwsze słysze :)

No to wisienko czekamy az do nas wrócisz już ze zdjęciami dzidzi:)

A ja dzisiaj się czuje jakby mnie ktoś pożądnie po głowie zdzielił młotem, nie wiem czy to przez pogode, ale cięzko mi anwet wysiedzieć więc cały czas poleguje :ico_olaboga:

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

01 sie 2007, 16:23

ja musze sie przyznac,ze kupilam plyn do kapieli z olejkiem o nazwie- clary sage.

moja znajoma mi o tym powiedziala. mowila,ze najpierw kupila ten plyn do kapieli,wlala do wanny i sie w nim wykapala a potem wachala juz czysty olejek i za godzine dostala skurczy :ico_szoking:

ja jeszcze tego czystego nie probowalam,nawet tego do wanny nie wlewalam poczekam do 08 sierpnia. :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ciekawe czy zadziala???

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

01 sie 2007, 16:26

Sposoby ciekawe. Nie będę ich na razie próbować, zostawię je na po terminie. :-D
Pruedence, ja też dzisiaj się czuję jakbym obserwowała siebie z boku. Jakoś tak dziwnie, to przez tę pogodę. :ico_oczko:
Ale przynajmniej coś popracowałam i popisałam i nawet do szefowej napisałam. :-D Ostanio dzwoniła do mnie, bo się martwiła, że nie daję znaku życia, wiec miałam wyrzuty sumienia, że moja praca stoi w miejscu. :-) I w ciągu dwóch dni zrobiłam więcej niż przez całą ciążę. :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość