Aleksandra
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 22 mar 2007, 16:35

Antykoncepcja

31 lip 2007, 23:21

Cześć dziewczyny. Niespełna 3 miesiące temu urodziłam wspanialego synka, od kilku dni po raz pierwszy od dawna rozpoczeliśmy z mężem wspólżycie, od 2 tygodni zażywam tabletki antykoncepcyjne Cerazette bo karmie piersią. Mój problem polega na tym że jestem przerażona myslą że moge znów zajść w ciąże (synek był planowanym dzieckiem). Wiem że to może wydawać sie smieszne ale nie potrafie normalnie funkcjonować bo bardzo boje sie kolejnej ciąży...czy któraś z was też zazywa badz zażywała te tabletki?Odnosze chorobliwe wrażenie że na mnie tabletki nie podziałaja, wydaje mi sie że psychicznie jeszcze nie doszłam do siebie bo miałam ciężki poród i dłuższy okres po nim też nie był łatwy...po ilu dniach z badania krwi wyjdzie mi czy jestem w ciąży?błagam odpiszcie bo jestem załamana :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

01 sie 2007, 12:11

co prawda te tabletki brałam jakieś 2,5 roku (i znów będe jak urodze) temu ale przez rok i 11 miesięcy nie miałam miesiączki wspóżyłam bez dodatkowego zabezpieczenia i w ciążę nie zaszłam. Przy każdej antykoncepcji istnieje ryzyko zajścia w ciąże ale nie ma co panikować i zwarjujesz od tego. Idź do ginekologa lub prócz tabletek (musisz je zażywać bardzo regularnie) stosujcie jeszcze inną metodę.

Aleksandra
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 22 mar 2007, 16:35

01 sie 2007, 16:00

RUDA bardzo ci dziekuje za odpowiedz, chyba masz racje nie ma co az tak panikować bo w końcu faktycznie oszaleje i jeszcze z tych nerwów zacznie mi zanikać pokarm...dziękuje raz jeszcze i gorąco pozdrawiam :ico_haha_02:

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość