kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

01 sie 2007, 15:40

Hekate mozesz dawac wiecej musisz jakos sobie dopasowa do ilosci mleka ja na noc daje 200ml i 3,5lyzki to popdobnie jak kelly.A dlaczego nie ma u Was szczepionek?Dzisiaj mowilam lekarce ze Miloszek ma 5 posilkow w ciagu dnia mowila ze dobrze.
Kelly Miloszek tez juz wyciaga raczki wszystko go interesuje, jak go wieczorem po kapaniu kremuje to wyciaga raczki po krem, wczoraj koniecznie chcial gazete i tak ja potarmosil smiac mi sie chcialo, a jak wracam z pracy to tak sie smieje do mnie ze az na sercu robi sie tak cieplo :-)
Moja mama nauczyla Miloszka zeby wyciagnal raczke do pocalowania i piernik wyciaga nie zawsze ale daje i trzeba mu ja wycalowac.

[ Dodano: 2007-08-01, 15:43 ]
Kelly na takie kremy to mnie nie stac ale dzisiaj kupilam wkoncu preparat Tołpy na rozstepy borowinowy i zaczne stosowac.Niedrogi w porownaniu z innymi bo 22 zl i duzy bo270ml.

[ Dodano: 2007-08-01, 15:45 ]
Kelly Tymek tak mi sie podoba na tym zdjeciu, sliczny chlopiec!a co on ma na nozkach?takie buciki miekkie, one sa zawiazywane?Wyglada na takiego super mena podrywacza.W ogole teraz sa dla naszych pociech takie ladne rzeczy i krojem i fasonem uszyte tak jak dla doroslych ze dzieciaczki fajnie w nich wygladaja i wydaja sie starsze, kiedys jak dzieci tylko byly w spiochcach to wydawaly sie takie ciagle male

[ Dodano: 2007-08-01, 15:51 ]
Hekate ja tez stosuje smoczek trojprzeplywowy z aventu. ale na noc robie mu kaszke polplynna, a rano codziennie o 10 je na gesto lyzeczka i dodaje mu zawsze jakis deserek troche do kaszki to ma z owocami.Tak wcina ze trzeba mu szybko dawac bo jak dluzej nie ma w buzi to sie denerwuje!Tak samo wcina obiadki najbardziej teraz lubi te z mieskiem, jarzynki z indykiem, cielecinka czy kurczakiem.Zjada caly sloik ale potem je dopiero za 3 godziny.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

01 sie 2007, 16:19

asiam trzymam kciuki za ciebie, jak tylko wrócisz to daj znać, że wszystko jest OK

kelly hihihi Joasia tak samo uwielbia te kaszki w ,ałych torebkach i też je miętosi (i liście sałaty też :ico_smiechbig: ) a jak nie może dotknąć rączką to kopie w nie nóżkami. Śmiesznie to wygląda bo ma przy tym strasznie zawziętą minę.

Hekkate Asieńka też się tak wtula jak koala i właściwie tylko we mnie. Ale mnie to denerwuje bo przy tym mocno szczypie mnie w szyję. Gdyby nie to to fajne byłoby takie tulenie.
Jak my byłyśmy w zeszłym tygodniu na szczepieniu to akurat była ostatnia ampułka żółtaczki. W innych przychodniach dzieci czekają już 1,5 m-ca na to szczepienie, bo podobno była jakaś wadliwa seria i ją wycofali i nie wiadomo kiedy będzie...

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

01 sie 2007, 16:39

kingas Tymcio ma na nozkach takie butki-bamboszki. z wierzchu jakis material nieprzemakalny a w srodku polarek i grzeje go w nozki jak jest chlodniej. aha! no wiazane sa na sznorowke wokol kostki. A ciuchy rzeczywiscie. Teraz jak sie widzi takie duze dziecko 5-cio miesieczne :ico_haha_01: w spiochach to sie czlowiek zastanawia o co rodzicom chodzi. u nas na osiedlu jedna parka wozi dziewczynke starsza od naszych ciagle w spiochach. dziwnie to wyglada

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

01 sie 2007, 16:56

HekkateCudnie, że jesteś. Zdjęcie uśmiechniętego Danielka poprawiło mi troszkę humor. Bardzo się cieszę i proszę nie znikaj więcej bo tutaj jest strasznie smutno bez Ciebie.
DziewczynyJestem załamana ja chyba jakaś przeklęta jestem z jednej choroby w drugą. jutro idę do szpitala mają mi pobrać wycinki z szyjki i wyłyżeczkować jakąś tam tarczę. jak nie będzie krwotoku to wrócę do domu po 17. :ico_placzek: :ico_placzek: bardzo się boję z Łukaszkiem zostanie mąż i teściowa - jak oni sobie poradzą :ico_placzek: Odciągnę tyle mleka ile zdołam ale trudno będzie ( w szpitalu też będę ściągać a mąż dowiezie) :ico_placzek: :ico_placzek: tak strasznie mi to sobie wyobrazić bo jak już wiecie Łukasz nie pije z butli kompletnie nic :ico_placzek: :ico_placzek:
Jak będę mogła to się odezwę. Całuję do zobaczenia na forum - tylko Lutówki nie piszcie za wiele bo kiedy ja to przeczytam.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

01 sie 2007, 17:04

zapomniałam wam napisać , że w weekend Joasia pierwszy raz w swoim życiu była na placu zabaw!!!!!!!!!!!!! Na początku obserwowała bawiące się dzieci i widziałam, że jej się podoba więc będę z nią częściej chodzić na place zabaw :ico_brawa_01: a potem sama chwilę się pobujała hihi zaraz wkleję wam fotki

Obrazek
Shot with Canon PowerShot A520 at 2007-08-01

Obrazek
Shot with Canon PowerShot A520 at 2007-08-01

Obrazek
Shot with Canon PowerShot A520 at 2007-08-01

Obrazek
Shot with Canon PowerShot S3 IS at 2007-08-01

[ Dodano: 2007-08-01, 17:08 ]
asiam_26, trzymaj się kochana :ico_pocieszyciel: a nie możesz przełożyc tego szpitala na inny termin? Aż Łukaszek nauczy się pić z butelki? Obyś szybciutko wróciła cała i zdrowa.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

01 sie 2007, 17:16

asiam_26, trzymaj się - jak mus to mus - i wracaj jak najszybciej!

Ja włąśnie wróciłam z godzinnego spaceru - Nina cały przespała dzięki kołysaniu wózka i mam nadzieję że jeszcze najwyżej jedna krótka drzemka przed noca i jakoś tą noc prześpimy :ico_sorki:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

01 sie 2007, 18:04

Hekkate :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D Fajnie, że jesteś ... :ico_brawa_01:

Ja już wyeliminowałam wszystkie dzienne cycuszki - została tylko noc ...
Wtulanie mój syn ma chyba w genach i uwielbia tak się wtulać ja koala ..usypia mi taki wtulany z główką na mojej piersi ... :-D ...uwielbiam to ... Taka moja przylepeczka kochana!

Magdzinka Supuer foteczki!

asiam_26 Trzymam kciuki za szybki powrót i bezpieczny zabieg ...Zdrówka życze i czekamy tu na Ciebie!

Zmykam na zakupy ...

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

01 sie 2007, 18:31

Magdzinka, jak zwykle super zdjatka! jakiego uzywasz aparatu? bo zdjatka zawsze sa tak soczyscie kolorowe!

a ja tez wkleje dzisiejsze wygibasy

Obrazek
Obrazek

teraz musze wszystko przed nia chowac bo co zobaczy do do buzi bierze
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

zaatakuje z glowki
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

01 sie 2007, 18:36

MamciaKochana, no po prostu super :ico_brawa_01: jaka Julcia zdolna i ciekawa świata :ico_brawa_01: i ten uśmiech zadowolenia z siebie hihi, a w sukieneczce od razu taka dorosła panna :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-01, 19:54 ]
MamciaKochana zapomniałam Ci napisać o aparatach: raz używam swojego Canona A520, a czasem mojego męża też Canona S3 IS, to tyle w sprawach techniki... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

01 sie 2007, 20:33

a wlasnie kupilismy w polsce pampersy ale oryginalne i bardzo sie zdziwilam bo sa takie cieniutkie i szybko przesiakaja! :ico_olaboga: a u nas te same tez Pampersy sa znacznie grubsze, i wogole jakos inaczej wygladaja, teraz skonczyla mi sie paczka tych polskich i od dzisiaj wracam do starych, ale troche mnie zaskoczyla ta roznica, :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości