Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

14 mar 2007, 23:27

Jak ja lubię patrzeć na moje gotowce, które sa tak ładnie ozdobione zdjęciami... moje serducho się raduje jak to tak ładnie wygląda...
:-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 mar 2007, 00:42

Witam na nowym wątku,troche późno do Was zagladnęłam :ico_noniewiem: nic nie robię bo mam lenia i mi sie nie chce i pomysłów też brak
Ale Wasze pracki są super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Muszę spróbować kiedys z tymi malowankami,tylko nie wiem kiedy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

15 mar 2007, 03:32

a ja dziś też niewiele zrobiłam... coś weny na nowego skrapka nie miałam...

wprawdzie zrobilam kilka prac, ale na razie nie ujawnię bo będą w nowej instrukcji ... ale to jeszcze nie teraz...

teraz wrzucilam kolejne dwa doodelki na blogaska...

Dobrej nocy życzę zatem i znikam... :ico_papa:

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

15 mar 2007, 07:28

No i nie ma dnia bez problemu... :ico_wstydzioch:
JPo, pobieram z Twojej stronki skrapki i jak pobieram tym "download"-pierwszym od lewej to mi się to zapisuje jako plik html a jak zciągam tym "download" po prawej to jaki plik spakowany winrar'em i czasami po wypakowaniu zamiast skrapka też wypokowuje się plik html...czy ja coś źle robię ?? Czy co ?? Bo już nie wiem... :ico_wstydzioch:

Ponawiam pytanie odnośnie wywoływania tych skrapków ?? Czy ktoś to już wywoływał ?? I jakie są ofekty ??

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

15 mar 2007, 10:03

elvira22, , nie wywolywalam skrapkow , drukowalam je sobie w domku sama i wiesz nie wszystkie po wydrukowaniu byly takie ladne , pomimo ze drukowalam drukarda do fotek przeznaczona , noi ja sodie rozmiar ustawialam karzdej fotki jaki chcialam , a z tego co wiem to do fotografa musisz zaniesc w jednym rozmiarze bo inaczej ci je poskraca , juz mi pisaly znajome ktore zanosily i mialy np. ucieta ramke .

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

15 mar 2007, 11:06

witam z rańca

elvira22 pisze:No i nie ma dnia bez problemu... :ico_wstydzioch:
JPo, pobieram z Twojej stronki skrapki i jak pobieram tym "download"-pierwszym od lewej to mi się to zapisuje jako plik html a jak zciągam tym "download" po prawej to jaki plik spakowany winrar'em i czasami po wypakowaniu zamiast skrapka też wypokowuje się plik html...czy ja coś źle robię ?? Czy co ?? Bo już nie wiem... :ico_wstydzioch:

Ponawiam pytanie odnośnie wywoływania tych skrapków ?? Czy ktoś to już wywoływał ?? I jakie są ofekty ??


Tak się dzieje jak jest program wspomagający ściąganie plików np. GetRight czy FlashGet itp.
ściągnij tym pierwszym od lewej plik html a potem wejdź w niego a otworzy ci się stroka 4shared do zassania tego pliku...
:ico_szoking: Który skrapek miał w środku html? - to raczej niemożliwe, aby w archiwum był html, bo ja nic w html-u nie zapisuję więc skąd by się tam wziął?

a odnośnie wywoływania to wiem, że w niektórych fotolabach można zamówić nietypowy rozmiar fotki... drożej to wychodzi, ale można...

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

15 mar 2007, 12:28


Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

15 mar 2007, 12:40

Fufi i Lady sliczne malowanki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja nic nie robilam bo mialam gosci dopiero pojechali a mi zostal balagan i taki malutki kac :ico_puknij: mam noramlnie rewolucje zoladkowe :ico_oczko:

Elvira22 ja wywolywalam skrapki i bardzo fajnie widac tylko zanosilam sama do wywolania bo jak puszczalam internetem to mi ucinali boki za jedno w duzym rozmiarze place 2.80

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

16 mar 2007, 03:39

ja też dziś weny nie mialam..

tylko doodelki na blogaska wrzucilam...

agnesha - jesteś wspaniała :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

16 mar 2007, 09:53

agnesha, a z jakiej stronki wysyłasz zdjątka do wywołania ?? Ile kosztuje zdjęcie 10x15 ??

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość