Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

01 sie 2007, 21:35

matula1, sama jesteś sobie winna więc zaglądaj częściej, ja nawet jak padam to nie mogę pójść spać, żeby chociaż nie przeczytać nie zawsze piszę ale jestem przynajmniej na bieżąco :-D

matikasia, no to super. Ja mogę zapomnieć o chwili we dwoje jeszcze przez jakiś czas a jak już się drugie urodzi to nawet na dłuższy.

Marzena25, Antoś katuje swój jeździk juz od urodzin a niedawno załapał tak na dobre o co w nim chodzi i coraz bardziej ta zabawa mu się podoba tymbradziej, że na podwórku strasze dzieci urządzaja wyścigi. A głosne muzyczki mamy przy rowerku :ico_olaboga: co się wtedy dzieje jak jedziemy z nim na podwórko, wszyscy sasiedzi wiedzą, że Antek jest na spacerku :-D

[ Dodano: 2007-08-01, 21:36 ]
i najlepsze życzonka dla Kacperka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

01 sie 2007, 21:42

tez bym chciala pobyc troche we dwoje. Ale chyba bedziemy musieli na to jeszcze troche poczekac. Na razie pozostaje mi zazdroscic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

01 sie 2007, 21:51

Dziekuje w imieniu Pelusia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D :-D :-D

nie odchudzam sie tylko trzymam linie :ico_haha_01: ,a przed weselem musiałam uważac zeby mi brzucha nie wywaliło,bo w tej sukience to wszystko widać jak na dłoni :ico_olaboga:

dziękuje za komplementa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 sie 2007, 12:51

kasiekk a to dobre podejście:) to zupełnie jak ja choć przez problemy z żołądkiem troche z przymusu:) i tak są rzeczy, których odmówić sobie nie mogę:)

ja tez już nie mogę się doczekać naszego wyjazdu. wreszcie wyjdziemy gdzieś z tego domu, a i dla mateuszka znajdziemy dużo atrakcji. mój mąż będzie leciał 1szy raz samolotem i jestem strasznie ciekawa jak to zniesie;)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 sie 2007, 13:02

Haloł!
Ja też bym gdzieś pojechała,ale w tym roku to raczej sie nie da :(

mężulek jedzie do nas,ale najpierw musi do biura podjechać,bo nie chcieli ich puścić i oni sami se pojechali,kurde zeby tylko nie było problemów z tego :ico_sorki: :ico_sorki: bo znowu by musiał szukać roboty

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 sie 2007, 13:25

trzymam kciuki by było ok:)
całe szczęście, że my to jeszcze na urlopik kasę dostajemy więc praktycznie co roku można gdzieś pojechać.

dziewczyny jak macie blisko lidla to od dziś są fajne zabawki dla dzieci. takie drewniane edukacyjne (duży wybór) i pieczątki. Myślę, że na jesiennie wieczorki to będzie niezła zabawa:) tusz na dywanie i te sprawy:)
Obrazek

a to Mati dziś na spacerze.
Obrazek
Obrazek

a to wczoraj z kumplami
Obrazek

a tu fryzurka zrobiona odkurzaczem:)
Obrazek
zreszta wszystko jest na blogu tylko tam nie wiadomo czy ktoś ma czas jeszcze zaglądać;)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 sie 2007, 13:41

:ico_brawa_01: matikasia super Mati zwłaszcza z frycem hihi :ico_brawa_01:

ja mam rzut beretem do lidla,to potem może przejdziemy sie zobaczyc,w ogóle dawno tam nie byłam,zwykle zakupy robie w kauflandzie, też mam blisko albo w biedronce
ale jak fajne to trza tam zagladnać

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 sie 2007, 13:46

a ja mam właśnie lidla pod nosem i nie drogo jest, tylko że nie wszystko jest, reszte kupuje w tesco i intermarche

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 sie 2007, 13:52

u mnie niestety jest tylko lidl,kaufland,biedronka i albert a i jeszcze eco i wiecej nic nie ma :|
w kauflandzie najwiecej kupuje rzeczy dla Kacpra tzn kupowałam soki,słoiczki i kosmetyki,pampersy itp w lidlu mało jest to przestalam tam chodzić

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 sie 2007, 13:57

tak dla dzieci w lidlu rzeczywiście licho:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość