Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

01 sie 2007, 20:58

Kasiu Wiktoria to ma tez swoj charakter :ico_wstydzioch: tak musi byc i koniec

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

01 sie 2007, 20:59

Edyta K pisze:widze juz to po Alexandrze,jak Ania go tam popcha jak kiedys upadal to byl od razu placz dzisiaj to sie smieje


Edyta tu masz racje... Julia jak zawsze sie uderzy to ja nie panikuje i nie krzycza jak moja mama : JEEEEEEJCIU CO SIE STALO!!!!! UDERZYŁAŚ SIE!!!!
tylko uśmiecham sie do niej ..i jesli np uderzyła sie o krzesło to uderzam krzesło i mowie CO ZA BRZYDKIE KRZESŁO! i Julia zapomina o bolu i sie smieje. Teraz jak sie uderzy to od razu patrzy na mnie i czeka na moja reakcje. To jest dobry sposob :)

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

01 sie 2007, 21:00

dziekujemy za komplementy
A co do pobytu w Polsce to bylo fajnie tylko czasami to z rodzina najlepiej na zdjeicu sie wychodzi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-01, 21:01 ]
Kasiu ja tez tak robie jak ty bo niesty dzieci patrza na nasza reakcjie i to my prowokujemy ich placz bo dzieci sie przestrasza krzyku

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 sie 2007, 21:02

hej kochane
śliczna Wiunia- i jaka juz podrosnieta :ico_brawa_01:
dla dzieciaczkow za nowe umiejetnosci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moje dzieck opo powrocie do domu dostalo szalu, a ja teraz powoli zarazam sie od neigo i tez zaraz dostane szalu...
swiruje, nie chce jesc, nie chce spac, marudzi, ucieka mi... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: a ja dzis jakas w zlym humorze i strasznie malo dzis cierpliwa :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

01 sie 2007, 21:28

Witajcie ja tylko na chwilke bo jestem padnieta Maly tak mi daje popalic ze glowa mała nie spie juz 4 noce i padam na twarz. Cyca praktycznie juz koniec nawet sie o niego nie upomina. A jak chce mu go dac to go wypluwa i oglada tak wyglada karmienie wiec nie daje bo to nie zabawka czyli moje karmienie piersia sie praktycznie konczy.

Ostatniej nocy obudził sie ze strasznym placzem chyba mu sie cos przysniło a dzisiaj cały dzien nie odstepował mnie na krok jakby sie bał ze go zostawie.


Schudłam juz 3 kg i jestem z tego barzdo zadowolona

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

01 sie 2007, 21:42

Ewelina82, witaj w klubie nieprzespanych nocy

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

01 sie 2007, 22:02

ewelina gratuluje ... 3kg to juz sporo :)
ja tam narazie sie nie odchudzam.. nie widze takiej potrzeby, choc tyłeczek mam troszku większy niż przed ciaza :-D
zato... co jest godne podziwu.. moj mąż się wział za odchudzanie :ico_szoking: ciekawe na jak dlugo wytrwa w tym przekonaniu :-D

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

02 sie 2007, 09:22

Ja dzisiaj mialam boska noc Pawełek jak usnał o 9 to spał do 5 wypił 170 ml mleczka i znow zasnał spalismy sobie do 8. Dałam mu na noc czopka. No i w koncu przebi la sie dolna 2 czyli moj synus dorobił sie juz 7 zabka. A gdzie reszta az mnie to przeraza.

Pawełek zaczyna sie puszczac kiedys lerze na podłodze i sie z nim bawie on sie mnie trzymał nagle sie poscił ja patrze a on stoi.

Dzisiaj z samego rana pokóciłam sie z mezem tak mnie wkurzył ze głowa boli. postawiłam nad ranem nocnik u nas w pokoju zeby wysadzic malego po przebudzeniu jak codzien. Moj M wstaje pierwszy rano do malego i wzial go ale na nocnik nie wysadził wiec mu powiedziałam ze tak to my go nigdy nie nauczymy jak jeden go sadza a drugi lache kladzie,.

No i komputer ja Pawełek od niego gonie i mu zabraniam podchodzic i sie bawic myszka i klawiatura i on dobrze o tym wiedziałam ja wczoraj wchodze do pokoju a madry tatus zeby miec spokoj dał dziecku do zabawy myszke komputerowa tak sie z nim poklocilam ze glowa boli. No dajcie spokoj co to za wychowywanie dziecka jedno mowi tak a drugie tak albo wychowujemy razem albo oddzielnie

[ Dodano: 2007-08-02, 09:26 ]
Malemu tez na szczescie troche wraca apetyt juz lepiej je wczoraj jadł zupke ogorkowa i było wilekie Mmmmmm on lubi ta zupke. A jak ostatnio zrobiłam mu gulsz wołowy z pure ziemniaczano wazywnym to wcinał ze glowa mala juz dawno nic mu tak nie smakowało jak ten gularz

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

02 sie 2007, 09:28

hej kochane

a u nas dzis pierwsza noc bez cycowania, nawet nie bylo zle...obudzil sie o 1 i po krotkim czasie zansal a potem po 4 i tu sie zaczal juz problem bo do 5 budzil sie i zasypail 5 razy, w koncu po 5 nie wytrzymalalm i wzielam go juz do siebie do wyrka i spalismy juz razem do 8:30
dzis kolejna taka nocka i oby takze bylo dobrze... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

02 sie 2007, 09:35

Natalko gratuluje oby tak dalej mu maly ju wcale nie chce cycka a jak mu daje to go oglada

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość