Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

02 sie 2007, 10:10

Znów się TT psuje :ico_zly: znów zjadł mi wypowiedź :ico_zly:

Viola trzymamy kciuki za szybkiej rozwiązanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja się chwilke przespałam ale dalej jestem zmęczona więc się pójde połozyć i poczytać. Dopiero 10, ten czas ie straaaaasznie wlecze :ico_placzek:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

02 sie 2007, 11:49

Mnie w nocy też złapał skurcz, ale takiego bolesnego, to jeszcze nie miałam. :ico_zly: Aż krzyknęłam z bólu. Mój M się obudził, a ja się popłakalam. :ico_zly: Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło, jak tak ma wyglądać poród, to ja dziękuję. :ico_olaboga:
Obiecałam mojemu M, że dzisiaj sama nie wyjdę z psem. :ico_oczko: Pójdziemy pod wieczór razem. :ico_brawa_01: On się boi, że psiak może mnie pociągnąć, wywrócić, albo mogę się wystraszyć jakiegoś innego psa, który pójdzie z zębami na naszego. :-D Ale obiecał, że pod wieczór pójdziemy razem. :ico_brawa_01:
Wczoraj biegałam jak najęta. Dzisiaj też mam plany na cały dzień, ale najpier trochę się prześpię, bo w nocy nie mogłam spać i czekałam na mojego M. Miał spotkanie firmowe, które trwało do 2 w nocy.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

02 sie 2007, 11:51

Czesc Sierpnioweczki!!!


Basiu sluchaj lekarzy i jak tzreba zostac w szpitalu to zostan!To wszytsko dla naszych dzidzisiow!!!Zreszta nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo bo jesli nawet zostaniesz to bedzie Ci latwiej przetrwac czas po porodzie w szpitalu :-D !Trzymam kciuki mocno za Ciebie i Dzidzie!!!

Viola powodzenia!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Dziewczyny dzis zaczal mi odchodzic czop....Jak to jest ile wczesniej on odchodzi?? Pruedence Tobie chyba odchodzi?? Podzielisz sie doswiadczeniami :-D ??


Ja na szczescie mam wszytsko gotowe juz wiec w zasadzie moge rodzic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Buziolki dla obecnych i przyszlych Mamusinek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

02 sie 2007, 11:53

martuunia1 pisze:Dziewczyny dzis zaczal mi odchodzic czop....Jak to jest ile wczesniej on odchodzi??


mnie jeszcze nie zaczął odchodzić.... :ico_szoking: a w sumie już chyba powinien....

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

02 sie 2007, 12:02

ja nawet nie wiem jak taki czop wygląda :-D :-D być może tym razem też go nie zobaczę..... a odchodzi chyba na 2-3 tygodnie lub godziny przed porodem- więc cóż jak zawsze u każdej może być inaczej :ico_placzek: :ico_olaboga: i bądź tu mądry :-D

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

02 sie 2007, 12:08

Moja teściowa, która też jest lekarzem, powtarza, że nie każda kobieta zauważa odchodzący czop. :-D Ona np. nawet nie wiedziała, że jej odszedł. :-) A moja mama mówi, żebym pilnowała, bo jej jak odszedł, to w ciągu 24. godzin urodziła. :-) Tak wiec to chyba zależy od organizmu i od kobiety. :-) Mnie też nic nie dochodzi, ani nie opada brzuch i dopiero pierwszy pożądny skurcz, że nie sposób go z niczym pomylić. :-D Mama mi mówiła, że ona miała leciutkie skurcze i brzuch jej nie opadł, a później w ciągu jednego dnia wszystko się stało: czop, brzuch, parcie na pęcherz i jeszcze bóle w dole brzucha, które przeszły w skurcze. :-) Tak więc to chyba nie jest regułą :-D
Violu a ile jesteś już po terminie. Minęło już 7. dni?

[ Dodano: 2007-08-02, 12:10 ]
Już widzę - trzy dni. E, to dzieciątko w każdej chwilu i może nawet już Ci wypadł ten czop, a Ty nawet nie zauważyłać. Trzymam kciuki. :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

02 sie 2007, 12:14

brzuch tamtym razem też mi nie opadł.... :-D , tak w ogóle byłam na wizycie i nic nie wskazywało na poród- poinstruowano mnie o przeterminowaniu i kiedy się zgłosić na oddział :-D , a rano nastepnego dnia już byłam na oddziale... :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

02 sie 2007, 12:20

Hmm co do czopu, to u każdej bywa różnie, u mnie troche odeszło w środe tydzień temu , potem w niedziele i przedwczoraj, taki zielony glut wielkości paliczka z włókienkami w środku, może byc podbarwiony krwią, ale u mnie nie był. :ico_noniewiem: Po cichu liczyłam, że coś sie zacznie ale niestety nic :ico_placzek:

Co do parcia na pęcherz ja mam nieustanne, plus szczypanie dołem jakby dzidzia się przepychała, a dzisiaj w nocy miałam takie mocne twardnienia brzucha i bolało jak na okres ale jakoś znosnie, poza tym że sie nie wyspałam, ale nie wiem czy to już były skurcze czy nie. Rano mi wszystko przeszło niestety :ico_placzek:

Jutro idę do lekarza i zobacze co mi powie, jak to samo co tydzień temu, że drogi jeszcze zamknięte to się chyba załamie, bo ja tutaj istnie wariuje w domu z nudów. Nie wychodzę sama na pole bo się boję , tylko z kicią mogę sobie gawędzić :ico_placzek:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

02 sie 2007, 12:26

Pruedence najbardziej to do wariacji doprowadza nas to nasze nastawienie że to ma być już i zniecierpliwienie.... a jak na to popatrzeć z drugiej strony- to tak mało nam zostało - np. ja za 2 tyg. na pewno będe miała maleńką na rączkach...co to jest 2 tygodnie do tych 9 miesięcy, które mamy za soba :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2007-08-02, 12:27 ]
a poza tym z tym rozwarciem na palec- chodzę już 2 tygodnie i nic się nie zmieniło....

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

02 sie 2007, 12:27

Yvone pisze:może nawet już Ci wypadł ten czop, a Ty nawet nie zauważyłać. Trzymam kciuki.

oj chyba nie wypadł....jak jestem w łazience to co rusz sprawdzam... :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-08-02, 12:28 ]
Pruedence pisze:Co do parcia na pęcherz ja mam nieustanne

kochana ja 4-5 razy mam w nocy wycieczki do w-c... :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość