Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

02 sie 2007, 14:22

agasco pisze:miałam siłe machac rekami i umyłam okno

kochana oszczędzaj się....bo jeszcze urodzisz przed terminem.... :-D :-D :-D

na mnie to nie działa...już dwa razy myłam okna, wieszałam firanki a jak widzisz jestem po terminie.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

02 sie 2007, 14:35

Viola, jestem pełna podziwu dla ciebie.

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

02 sie 2007, 14:52

Mi zostało do terminu wdłg usg 8 dni i 12 wdłg om. :-D I jestem ciekawa, co jutro powie mi lekarz. Jak znowu, że nic się nie dzieje, to będzie mi smutno. :ico_placzek: A dzisiaj wymyłam półki w kuchni i w pokoju. :-D Obiad został z wczoraj i teraz się nudzę. :ico_noniewiem: A mężunio w pracy i jeszcze tam posiedzi. A jutro chce mnie wyciągnąć na wycieczkę do rodziców, ale to kawałek - 2 godziny stąd i zastanwiam się czy się odważyć jechać. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-08-02, 14:53 ]
A o porodach przeczytałam wszystko co się dało. Wiem jak wychodzi i jak dzielić, ale to wszystko teoria, a jak będzie w praktyce, to się zobaczy. :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

02 sie 2007, 14:57

Yvone, ja wiem po sobie, że jazda mnie bardzo męczy teraz, ale jeszcze 1 godzine bez żadnego postoju to mogę przejechać. Ja bym pojechała, przecież w 2 sekundy nie urodzisz, to też troche trwa, jedynie zabierz ze sobą dokumenty i zrób sobie minimum 2 postoje podczas jazdy. To takie extytujące jak masz co robić, ja jakoś nic, mam pranie i prasowanie i wiele innych rzeczy do roboty a najlepiej by mi się spało.

[ Dodano: 2007-08-02, 14:59 ]
Yvone, a czytałaś tą książke Język niemowląt, bo ja teraz ja czytam, ale jest na kompie, a fajnie bybyło mieć pod nosem i bym wyszła sobie do ogródka zanim wściekła pogoda nas dopadnie a tu kicha. :ico_placzek:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

02 sie 2007, 15:02

Zobaczę co mi powie jutro gin. Mam cichą nadzieję, że powie jest rozwarcie, a wtedy będę naprawdę się zastanwiać. :-D Pojechać bym pojechała, ale moi rodzice mieszkają na wsi i tam droga jest naprawdę wyboista i straszna. Wytrzęsie mnie za wszystkie czasy. :-D A znając mojego M, to jeszcze będzie chciał odwiedzić swoich rodziców - 20 km dalej. :-D
Zobaczę jutro. :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

02 sie 2007, 15:06

Yvone, to masz dylemat. To prawda poczekaj do jutra i bedziesz wiedzieć co i jak.

[ Dodano: 2007-08-02, 15:09 ]
Ide troche zoś porobić w kuchni z zimną wodą może lepiej się poczuje, bo goronc dobija mnie, a dopiero mam 9 rano.
Koszmar, ja tylko nieche aby maleństwo urodziło się w takie upały bo będie mu ciężko się przystkosować. Ja ledwo co śpie i jem, nawet już waga nie idzie mi tak bardzo w góre. Kolejny kg przytyłam jedynie, to teraz będzie ok 16-17 kg na plusie od początku ciąży to chyba dobrze, bo z opowieści mojej mamy to jej się przytyło ponad 30 kg. :ico_szoking:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

02 sie 2007, 15:32

Pewnie, że dobrze. :-D Ja mam na plusie 20, a teraz prawie 21. :ico_wstydzioch: Rzeczywiście w takie upały, to maleństwo może się męczyć. :ico_olaboga: My się męczymy, a co dopiero taki maluszek.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

02 sie 2007, 17:57

Kasia3 to, że już rodziłam- w sumie nic nie zmienia- daje troszkę szersze pojęcie... każda ciąża jest inna i coś w tym jest, wtedy: do samego końca nic mnie nie bolało, rano obudziłam się (o 5)i zaczęły odchodzić mi wody - więc do szpitala- szybko , a w szpitalu - zero rozwarcia zero skurczów- więc na siłę wywoływanko- bo nie było już odwrotu....więc nie spodziewałam się nic porodu nie zapowiadało....a urodziłam tydzień przed terminem...
....teraz od dwóch tygodni rozwarcie na palec, ból krzyża, ból brzucha jak przy okresie prawie cały czas, skurcze bolesne już od dobrych paru dni, biegunka..... i to wszystko trwa dwa tygodnie już :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i nic

...okna myję conajmniej raz w tygodniu (bo jaskółki u nas w bloku mieszkają, a ja nie mam firan- więc na gówna patrzec nie chcę :-D )

a w sumie dodam, że ponoć jako "wieloródka"- już powinno to się potoczyć szybciej :-D :-D

Yvone nie zamęczaj się, że to może już- wiem, że wszystkie tego chcemy- bo o tej porze roku zmeczenie ciążą daje się mocno we znaki, ale cóż.....
a gdybym miała się sugerować terminem z usg to już byłabym przeterminowana o dwa tygodnie :ico_szoking: :-D

Kochane :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: damy radę !!!! musimy więcej się powspierać a nie marudzić ....uffff chociaż wiem, że to cholernie ciężko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

02 sie 2007, 18:09

Aga78 pisze: w sumie dodam, że ponoć jako "wieloródka"- już powinno to się potoczyć szybciej


Aga a co ja mam powiedzieć?ja już jestem potrójna :-D :-D :-D a niedługo poczwórna wieloródka... :-D :-D :-D
właśnie wróciłam od gina.Co prawda rozwarcia nie mam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: , no ale szyjka jest miękka i poród może rozpocząć się o każdej porze. Nie mam co panikować, narazie trzeba czekać.
aha mam częściej chodzić po schodach i codziennie sexik... :-D :-D :-D :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

02 sie 2007, 18:15

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Violu trzymam mocno kciuki!!!!

...a zalecenia lekarskie super :-D :-D :-D - też mam takie i korzystam...hohoh :ico_wstydzioch: tylko czuję się już jak słoń i to wielkie akrobacje są :-D :-D

[ Dodano: 2007-08-02, 18:16 ]
a z tą wiloródką to tak- spacjalnie dla dziewczyn, że to w sumie i tak guzik prawda :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość