gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

02 sie 2007, 14:09

fela pisze:kasia u nas postep taki z nocnikiem ze to ja sie wzielam i zaczelam konrada czesciej wysadzac tzn on sika na stojaco bo siadac nie chce....chlop na calego

moj tez sika tylko na stojąco
martuchafrost pisze:Gosia mam nadzieje ze moze te czopki mi zapiszą

nie przepiszą ci bo to nie są na recepte. Pamietasz jak Delfina zawsze wychwalala czopki viburcol na ząbki??? Bo one docelowo są na stany niepokoju i bolesne ząbkowanie, ale można je podawac juz od niemowlecia. I one wlasnie mają na celu troche rozruszac tak jak termometr tylko ze mniej szkodliwie. No i co 3 dzien dopiero kazala mi dawac. One dzialaja doraznie a nie leczniczo.

A zdjecia wklejalam ostatnio tydzien temu. Z jeziora. Myslalam ze conajmniej na miesiac starczą. :ico_olaboga:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

02 sie 2007, 14:46

Gosia, ten łańcuszek, który oglądałam, razem ze słonikiem-malusim jak paznokietek :ico_oczko: , kosztuje 160zł.
już dzisj rano dzwonila, ze do spowiedzi mam iść, a ja przecież nie grzesze :619:
Jaśnie Pani a gdzie sie takie pamiątki kupuje?
ja też mialam chyba tą szczepionke, którą Lusi zrobili i tez nie wiedziałam, ze można jesczez bardzij skojarzyć, ale lenka jakoś przeżyła i ma sie dobrze, chyba mi wybaczyła juz te kłócia :ico_oczko:
Fela lenka też kropelki robi, ale nie zawoła za cholere :-D
Martusia, daj znać, co ci tam lekarze poradzili :ico_noniewiem:

a ja sama w domu :ico_noniewiem: zrobie sobie spagetti na obiad, bo coś mnie wizięło. nie wiem jeszcze czy jutro czy w sobote przyjedzie ten kuby kolega i troche sie wściekam. lenka szaleje z babcią nad wodą, moja mama z tej okazji wbiła sie nawet w kostium :ico_szoking: :ico_haha_01:
koleżanka w lumpie zlowiła fantastyczne dżiny abercrombie za 17 zeta :ico_zly: a ja nic :ico_zly: ale niech se nosi, moze mi chociaż pożyczy :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

02 sie 2007, 15:17

kaasiaa79 pisze:ale niech se nosi, moze mi chociaż pożyczy

myslalam ze napiszesz
ale niech se nosi, moze chociaz jej się porwą :ico_smiechbig:
Ale nie Kasia idzie do spowiedzi i juz nawet nie mysli zle o kolezankach :-D
Nawet z Hogatą sie zaprzyjaznia :-D
A tak powaznie to czemu tak pozno sie zapytala ciebie?

Jak lancuszek taki drogi to 100 starczy.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

02 sie 2007, 15:35

gosia888 pisze:Ale nie Kasia idzie do spowiedzi i juz nawet nie mysli zle o kolezankach

myśli, ale tego nie pisze :-D
gosia888 pisze:czemu tak pozno sie zapytala ciebie?

ona jest jedynaczką, rodzice nie mają rodzeństwa, w ogóle ta ich rodzina to liczy ze trzy osoby :ico_szoking:
myślała, ze chrzestną zostanie jej przyjaciółka, ale tamta sie wyprowdział do faceta gdzies nad morzez, zresztą janek i tak jej nie znosił i wczoraj powiedziała, ze od razu o mnie pomyślała...sru tu tu tu...pewnie dowiedziała sie o mojej żelaznej skarpecie :ico_haha_01:
nie mamy z kubą zadnych chrześniaków, ale czuje, ze teraz sie zacznie :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

02 sie 2007, 16:14

kaasiaa79 pisze:nie mamy z kubą zadnych chrześniaków, ale czuje, ze teraz sie zacznie

Paweł ma dwójke chrzesniaków synow brata i siostry. Ale slabo sie spisuje w tej roli. Dopiero ja zaczelam zwracac uwage zeby cos kupic im itp. Podejrzewam ze juz wiecej nie bedzie ich mial.
Ja nie mam zadnych i nie zapowiada sie bym miala tez malą rodzine mam. I cale szczescie to niby zaszczyt ale i powazne obciazenie. A tylko glupio bo nie mozna odmawiac.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 sie 2007, 17:05

marta wspolczuje z ta kupka,u nas bylo na odwrot,maly sral na potege :ico_haha_01: teraz tez ,ale cos ostatnio w nocy nie robi ...ale jak mi wczoraj kupe walnal to pielucha nie wytrzymala :ico_haha_01: i wylacialo troche :ico_haha_01: ale nic dziwnego ,bo to byly 3 serie pod rzad :-D marta ty nam mialas jakies disco -blyslo fotki wklejac :diabel2: :diabel2: ja ich nie widzialam :ico_nienie:
fela pisze:lucy oliverek sliczny :ico_brawa_01: wydaje mi sie ze on do taty podobny
dziekuje kochane,a tatus napewno sie ucieszy :-D

[ Dodano: 2007-08-02, 17:26 ]
w koncu udalo mi sie jego usmiech zlapac :ico_brawa_01:

Obrazek

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

02 sie 2007, 18:52

lucy23 pisze:w koncu udalo mi sie jego usmiech zlapac

warto było czekać, bo synuś usmiecha sie przecudnie :ico_brawa_01: łamacz serc wam rośnie, ciotki Kasi serce juz złamał tym uśmiechem bezzębnym :ico_oczko: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-02, 19:02 ]
dziewczyny, a moze tej małej zamówić taki jeździk+ten łańcuszek, już bez kasy?
http://www.allegro.pl/item221777391_now ... _2007.html

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

02 sie 2007, 21:06

martuchafrost, i co tam u lekarza ?
kaasiaa79, calkiem fajny ten jezdzik co prawda nie wiem jakie sie prezenty kupuje na chrzest sama nie bylam jeszcze chrzesna a Kubus bedzie mial chrzest razem z roczkiem :ico_noniewiem:

a my na gosci czekamy moja siostrzenic przyjezdza i moja babcia z ta babcia to takie rozne stosunki mialam hi hi ale wszyscy byli to i ja wypada zaprosic no i ma babka mieszkanie ktore bylo na mnie napisane zawsze ale kiedys sie poklucilysmy i je przepisala na mojego ojca ktory juz nie zyje nie zebym z tego powodu babke zapraszala :ico_oczko: hi hi wlasnie skonczylam sprzatac lubie ogolnie miec porzadek ale babka to taka ze wszedzie zajzy :ico_zly: wiec trzeba sie wykazac hi hi
martusia a dajesz malemy herbatke ? bo jesli go dokarmiasz mleczkiem modyfikowanym to musi pic herbatke mam nadzieje ze sie poprawi buziaki dla was

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

02 sie 2007, 21:17

kasia ja to jestem za tym zeby takiemu dzidziusiowi kasy nie dawac, bo pewnie je mamuska na siebie wyda......lancuszek i jezdzik super pomysl i oczywiscie jakas taka kartke pamiatke chrztu.a jak podrosnie i bedzie rozumial do czego kaska sluzy to kaska w jej oczach jak najmilej bedie widziana.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

02 sie 2007, 21:27

fela, no tu sie musze z toba zgodzic jesli chodz o kase :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość