Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

02 sie 2007, 18:18

CZESC DZIEWCZYNY BYLAM DZIS W SZPITALU I PANICZNIE SIE BALAM ZE MNIE ZOSTAWIA I KAZA LEZEC ALE ZBADALI MNIE I PUSCILI MAM PODWYZSZONA ILOSC BIALKA W MOCZU I BULE GLOWY NO I JESTEM STRASZNIE SPUCHNIETA LEKAZ POWIEDZIAL ZEBYM ODPOCZYWALA I W PONIEDZIALEK MAM PRZYJSC BO MUSZA MI CISNIENIE KONTROLOWAC BO MIALAM ZA WYSOKIE
CIESZE SIE ZE NIE MUSZE LEZEC PLACKIEM CHCIALABYM URODZIC ALE NEBY TO SIE SAMO ZACZELO A NIE W SZPITALU PO KILKU DNIACH LEZENIA
DZIS SPIE CALY DZIEN BO TA GLOWA MI PEKA MAM NADZIEJE ZE JUTRO BEDZIE LEPIEJ !!!
JA MAM JUZ PRAWIE 30 NA PLUS :ico_wstydzioch: OSTATNIO NIEMOGE SIE OPANOWAC OD NIEJEDZENIA SLODYCZY :ico_wstydzioch:
Yvone, ZYCZE POWODZENIA I ROZWARCIA U GINEKOLOGA !!!!
JA TO WAS PODZIWIAM JA NIEMAM SILY REKI PODNIESC A CO DOPIERO MYC OKNA LUB CHODZIC PO SCHODACH MI PRZEWRUCENIE SIE Z BOKU NA BOK SPRAWIA TRUDNOSC !!

[ Dodano: 2007-08-02, 18:18 ]
CZESC DZIEWCZYNY BYLAM DZIS W SZPITALU I PANICZNIE SIE BALAM ZE MNIE ZOSTAWIA I KAZA LEZEC ALE ZBADALI MNIE I PUSCILI MAM PODWYZSZONA ILOSC BIALKA W MOCZU I BOLE GLOWY NO I JESTEM STRASZNIE SPUCHNIETA LEKAZ POWIEDZIAL ZEBYM ODPOCZYWALA I W PONIEDZIALEK MAM PRZYJSC BO MUSZA MI CISNIENIE KONTROLOWAC BO MIALAM ZA WYSOKIE
CIESZE SIE ZE NIE MUSZE LEZEC PLACKIEM CHCIALABYM URODZIC ALE NEBY TO SIE SAMO ZACZELO A NIE W SZPITALU PO KILKU DNIACH LEZENIA
DZIS SPIE CALY DZIEN BO TA GLOWA MI PEKA MAM NADZIEJE ZE JUTRO BEDZIE LEPIEJ !!!
JA MAM JUZ PRAWIE 30 NA PLUS :ico_wstydzioch: OSTATNIO NIEMOGE SIE OPANOWAC OD NIEJEDZENIA SLODYCZY :ico_wstydzioch:
Yvone, ZYCZE POWODZENIA I ROZWARCIA U GINEKOLOGA !!!!
JA TO WAS PODZIWIAM JA NIEMAM SILY REKI PODNIESC A CO DOPIERO MYC OKNA LUB CHODZIC PO SCHODACH MI PRZEWRUCENIE SIE Z BOKU NA BOK SPRAWIA TRUDNOSC !!

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

02 sie 2007, 18:23

Basia mnie też dzisiaj cały dzień glowa boli, ale mobilizuje się i wychodzę na spacer, bo oszaleję w domu...

a mogłabyś podać jakie masz ciśnienie????

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

02 sie 2007, 18:49

Czesc Dziewczyny!!!

Ja sie czuje dobrze bardzo, tylko nogi spuchniete bardzo :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

swbasia trzymaj sie Kochana!!!

Viola trzymam kciuki za szybki porod!

Dziewczyny co do waszej pracowitosci to jestem pelna podziwu, w sumie mi nie brakuje energi ale jakos tak mi dzien szybko ucieka ze nie zdaze nigdy zrobic tego co sobie zaplanowalam.

Tesknie bardzo za moim mezuniem!Juz tyle czasu sie do siebie nie przytulalismy, ze jzu ciezko mi to zniesc!Jemu tez jest bardzo ciezko bo jest tam sam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ja nie chce juz nigdy sie z nim rozstawac!!!Juz nigdy nie bedziemy musieli a jak bedzie taka koniecznosc zeby wyjechal to jade z nim na pewno!!!Jeju jak to ciezko zniesc!!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Buziolki

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

02 sie 2007, 19:18

martuunia1, dasz rade czas szybko leci,
zaraz będziesz miała nelcie w ramionach :ico_dziecko: :ico_pocieszyciel:
Aga78 pisze:że już rodziłam- w sumie nic nie zmienia- daje troszkę szersze pojęcie... każda ciąża jest inna i coś w tym jest

masz racje ja sie nadziwic niemoge jak moja pierwsza bardzo się rózni od tej :ico_szoking:
jak pomyśle o porodzie że też może będzie całkiem inny
to sama niewiem czego moge się spodziewac i to czekanie .....

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

02 sie 2007, 20:08

Martunia trzymaj się dzielnie, rozląki rzeczywiście sa okropne ale nastepnym razem już pojecdziesz z mężem i będzie dobrze :-D

Yvone ja jutro tez ide do ginka i jak mi powie, że nic sie nie zmieniło to normalnie się chyba w tym gabinecie popłacze :ico_placzek:

Ja mam biegunke dzisiaj cały dzień, ale juz się nie nastawiam bo ten czop mi odszedł prawie tydzień temu i nic :ico_olaboga: , tyle tylko że teraz to mi co rusz twardnieje brzusio. Wrócilismy niedawno z zakupków z mężem z selgrosu, żeby mieć mleka, wody i takie tam pod dostatkiem i chodząc między alejkami tak mi twardniał brzusio, że musiałam przystawać , ale ledwo wróciłam do domku na kanape to spokój :ico_placzek:

swbasia fajnie, że nie musisz siedziec w szpitalu i że cię monitorują z tym cisnieniem :-D

[ Dodano: 2007-08-02, 20:12 ]
A co do wagi, to ja mam juz plus 20 :ico_placzek: ale wszyscy mówia, że nie wiedza gdzie mi się to upchneło, ja mam nadzieje, że tak samo cichaczem zniknie po porodzie :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

02 sie 2007, 20:42

Aga78, dzięki za opisik. Ja się tak pytam z ciekawości, wiem że każdy poród i kobitka i dziecko jest inne. :-)
martuunia1, trzymaj się dasz rade, teraz jest ciężko bo przed samym porodem jest i chciałabyć aby ukochany był z tobą, to nie to samo być z mamą. :ico_oczko:
Pruedence, to dobrze, że ci się waga ładnie rozłożyła, może przed ciążą byłaś szkapina i potrzebowałaś tych extra kilo.
agasco, ja w żadne przesądy i takie tam nie wierze, w zeszłą sobotę byłam na imprezie i tam mi wszyscy próbowali przypowiedzieć chopak, czy dziewczyna i krzyczei ze nie jem, bo musze jeść za dwoje, a ja z goronca nie mogłam się obrzerać i tak naprawde to nic nie było ciekawego na stole.
swbasia, dobrze, że nie musisz siedzieć w szpitalu, najlepiej jest w domku. Informuj nas co i jak się czujesz, będziemy bardziej spokojne o ciebie.
A ja miałam 2 godzinną dzemke i powiem wam, że dużo mi dała wszczególności, że jest tak pioruńsko goronco, w telewizji jest ostrzeżenie, aby jak najmniej wychodzić bo wilgoć może dojść do 45 st.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

02 sie 2007, 20:57

Dzieki Dziewczyny za wsparcie!!Jestescie Kochane!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Pruedence jak dla mnie to urodzisz na dniach. Podobno jak jest biegunka to organizm sie sam przygotowuje do porodu i nie potzrebna jest lewatywa. Czop odszedl czyli moja droga tylko rodzic! A twardnienie brzusia i male skurcze to jzu o kroczek od porodu z tymi wszytskimi objawami!Takze moja droga trzymam kciuki!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

02 sie 2007, 21:39

martuunia1, a ty jesteś gotowa na przyjecie Natalki. U mamy się zagospodarowałaś ze wszytkim??

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

02 sie 2007, 23:33

Aga78cisnienie jak mi wczoraj zmiezyla to mowila ze jest wysokie i wpisala 130/70 a dzis bylo juz lepiej ale niewiem ile bo niewiedze gdzie ona mi to zapisala ja wogole sie na tym nie znam wiec musze im ufac ....
teraz czuje sie lepiej bo odpoczywalam caly dzien ale brzuch mam caly czas napiety tak bardzo ze normalnie skura mi peka juz jest tak napiety i twardy jak kamien mowlam to lekarce ale ona nic mi na to nie powiedziala jeszcze troche a pekne :ico_olaboga:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

02 sie 2007, 23:51

swbasia, to musisz czuć się bardzo obolała, jak tak skóra jest napieta, szkoda że ci lekarka niechce pomóc, pewnie czeka abyś jej wypełniła jej kieszseń. Nieznosze tego. Ale dasz rade. Odzywaj się do nas i my ciągle czekamy na wieści od ciebie, nawet te bez zmian, ale przynajmniej wiemy co i jak z tobą. Do jutra i wyśpij się, na ile to jest możliwe. PAPPAPA :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość