Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

01 sie 2007, 22:32

kasi.k, Witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Widziałam na gg Twój opis, że jest alergikiem... Czyżby chodziło o Vikusię? :ico_placzek:
Jak Ci się podoba w PL?

[ Dodano: 2007-08-01 ]
O rany... ale jestem rozgarnięta...
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA OLI!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort:

[ Dodano: 2007-08-01 ]
A tez na suwaczku Kasika widzę, że 3 dni temu Viki miała swoje urodzinki. No więc spóźnione, ale szczere WSZYSTKIEGO NAJLEPSZE ŻYCZENIA. i NIECH ALERGIA IDZIE PRECZ!

Idę psiać... dobranoc...

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

01 sie 2007, 23:21

Witajcie Kochaniutkie :-D
Napisałam takiego pięknego długiego posta i mi go zjadło :ico_zly: brrryyy trzeba mieć stalowe nerwy do tego TT. Piszę jeszcze raz.
Na początku chciałam bardzo podziękować za wszystkie życzenia dla Krystka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Z okazji ukończenia 3-go miesiąca stawiamy z synkiem torcik i piwko, dla niektórych ciotek karmi oczywiście :ico_haha_02:
My też składamy wszystkim małym solenizantom najlepsze życzonka Duża BUŹKA.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja dziś byłam u ginki. Wszystko tam u mnie ok, wzięłam sobie recepty na tabletki i zasięgnęłam informacji na temat spiralki. W sumie koszt takiej spiraliki jest dosyć niski (mówiła mi że ok 300 zł spiralka na 5 lat i założenie), a skuteczność to ok. 98 proc.
Chciałam was zapytać czy któraś z was miała może założoną spiralkę i czy wiecie coś może więcej na ten temat. Chodzi mi głównie o jakieś opinie.
Co do mojej teściowej to się wolę nie wypowiadać. Może i teraz nie jest taka zła, ale pamiętam czasy kiedy strasznie dawała mi popalić ..., a to można wybaczyć, ale się nie zapomina. Teście mnie też nie chwalą, ale mnie jakoś nie potrzebne do szcześcia ich pochwały. Musimy kobitki pamiętać, że jesteśmy NAJLEPSZYMI MAMAMI NA ŚWIECIE i wiemy co dla naszych dzieci jest najlepsze.
Coś wogóle mało klikacie ostatnio, a ja tak lubię czytać co u was nowego słychać.
Dobra chyba czas spać, idę rano się postaram zameldować.
Pozrowionka :-D
Mam nadzieję, że będziecie mogły to przeczytać, bo jak mi to zje to będę :ico_placzek: i to głośno strasznie.

[ Dodano: 2007-08-01, 23:24 ]
Ha ha udało się :-D Mój post przetrwał error :ico_sorki:
Dobranoc :)

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

02 sie 2007, 08:48

gdzie to wszystkie kwietnióweczki :ico_szoking:
wracajcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Nie zapominajcie o TT :ico_nienie:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

02 sie 2007, 09:35

Czesc dziewczynki
melduje sie z rana bo pozniej nie wiem czy znow bede miala czas, ostatnio ciagle gdzies latam , Moja mama jest w szpitalu...ma alergie na jakis lek i wlasnie go niedawno zazyla, wyglada jak wielka biedrona i nie chce jej to uczulenie przejsc :ico_olaboga:
Kacpi nadzwyczaj grzeczny... az sama w szoku jestem :-D
No i spoznione ale szczere zyczonka dla swietujacych :ico_brawa_01:
Kasi.k wybacz ze nie odpisalam na Twoj sms ale moje dziecie wyjasowalo mi tego smsa z telefonu a ja nie mam Twojego polskiego numeru :ico_sorki:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

02 sie 2007, 14:11

Ale pustki ... dziewczyny stuk-puk co porabiacie, że na TT was nie ma :ico_placzek:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 sie 2007, 14:32

Witajcie
Rzeczywiście dziś pustki na tt, ja jestem z małą i ze Sławkiem u rodziców :-D . weszłam zobaczy co tam u Was. A tu :ico_szoking: pustki. W takim razie pozdrawiam i miłego popołudnia :-D

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

02 sie 2007, 14:44

asiula.k11 pisze:Dagles pisałaś że dzidzia też tak często je, a też jest przy piersi tak krótko? bo u mnie góra 5 minut i najedzona :ico_szoking:
Jagódka je teraz 6-8 minut co 2 - 1,5 h...
po odstawieniu smoka jest lepiej bo lubi cyca na nowo, i mniej marudzi przy jedzonku, lub tez sobie pociągnąć dłużej (12-15 min)
na zasypianie oddałam jej smoczka, bo ona jednak lubi sama zasypiać a mi od usypiania przy cycu juz kregosłup pękał... nie chciałam aby sie przyzwyczaiła do zasypiania w towarzystwie mamy...

[ Dodano: 2007-08-02, 14:52 ]
delicja jejku jak mozna sie tak wyżywac na młodej matce :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
moi tesciowie są fajni, ale i tak twierdze ze jakbysmy mieszkali razem to byłyby zgrzyty.... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-08-02, 14:53 ]
witaj Kasik!! pisz co u Was! jak z tą alergią!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 sie 2007, 18:56

Dagles zawsze tak jest,w końcu to dwa rózne pokolenia, wiadomo, że poglądy będą inne. Może i jestem przewrażliwiona na punkcie swojego dziecka, ale to w końcu normalne, że każda matka chce dla swojej pociechy to co najlepsze. teściowa często używa zwrotu: kiedyś to robiło się tak.....no właśnie kiedyś ale teraz są inne czasy, więc robię po swojemu, no chyba, że mąż coś zasugeruje. Np dziś z wodą : Używam do mleka tylko wody żywiec, a teść przywozi z pracy jakąś tam inną mineralną rozlewaną hurtem.Dziś kupiłam żywca, a on się pyta po co kupiłam wodę skoro on przywiózł. No to ja mówię, że każda woda mineralna różni się składem, a ten, że każda i tak z kranu :ico_puknij: i że przesadzam. no więc w błahych sprawach mamy inne zdanie, ale zawsze będę się kierowała własnym rozumem, bo wiem najlepiej co najlepsze dla mojego dziecka.

[ Dodano: 2007-08-02, 18:58 ]
ja też w sobotę wyjeżdżam :-D

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

02 sie 2007, 20:23

delicja zawsze są różnice w poglądach... :/
moi tesciowie nie lubią bardzo drugiej synowej (mają niestsety powody), wiec uwazają ze wnuczek jest zaniedbany przez nią i syna... mają troszkę racji, ale to oni są rodzicami i tesciowie muszą sie czesto hamować zeby ich nie pouczac... trudno! uwazam, ze to rodzice wychowują i kropka. wiec czasem ponarzekają na nich ale chociaz im nie trują. (oni mieszkają w krakowie a tesciowie pod szczecinem, wiec spox)
mi tez bezposrednio nic nie mówią na szczescie, ale to tylko dlatego ze jednak jestesmy rzadko u nich wiec nie mają śmiałości.

a z wodą to masz rację, ze trzeba niskomineralizowaną i sprawdzoną wodę... a takie gadki są najgorsze ze niby po co kupowałaś itd... :/ a chodzi o to zeby to oni mogli decydowac o wszystkim... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 sie 2007, 21:03

Dagles ale ci dobrzeeeeeeeeeeeeeee

[ Dodano: 2007-08-02, 21:05 ]
mojemu dziecku coś się pokiełbasiło i jeszcze nie śpi :ico_szoking:
dziewczyny moja Oleńka nie chce leżyć na brzusiu:( poleży 5 minut i płacz. a dziś np. położyłam ją a ona oglądała telewizję :shock:

[ Dodano: 2007-08-02, 21:06 ]
zmykam bo muszę wreszcie ją uśpić. dobranoc!!!!!!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości