Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

02 sie 2007, 13:59

Hej dziewczyny :-) :-) :-)
Matikasia bardzo fajne zabawki :-) :-) W sumie to ja też mam Lidl koło nas tylko minąć blok i ulice i już jestem :-) :-) Po południu po obiedzie sie przejdę z Bartoszem ,to może cos jeszcze się znajdzie :-) :-) Najlepsze ,że Lidl mam koło nosa ,a jeżdżę autem na drugi koniec Stalowej do Tesco :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
U mnie cieplutko ,fajniutko ,Bartosz ogląda Clifforda-bardzo go lubi :-) :-) Kasia została u dziadków razem z synem mojej siostry.Jdą dzisiaj z dziadkiem na wystawe starych samochodów ,więc radośc nie z tej ziemi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Matikasia zdjecia super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ślicznego masz synka ,naprawdę.A z jakiej miejscowosci jesteś :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-08-02, 14:02 ]
Ojej dziewczyny ,ale ja uwielbiam Kaufland ,tylko niestety nie ma go w Stalowej ,tylko w Tarnobrzegu ,a 30 km to mi sie nie chce jeździć :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ale tam jest tak fajnie ,czyściutko :-) :-) Az się chce kupowac,a Biedronki gdzieś nie dażę sympatią :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 sie 2007, 14:03

A Pelus śpi,ale juz powoli sie zaczyna budzić

u nas tez ciepło w końcu

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 sie 2007, 16:47

Dora1 od października jestem z Międzyrzecza;)
My dziś cały dzionek na dworku bo pogoda dopisała, a zaraz do matiego przyjdzie kolega Jas.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 sie 2007, 16:58

Cześć dziewczynki kochane, ale żeście nabazgrały.
Póżniej Was doczytam bo teraz mam dużo roboty, Antoś cały czas ząbkuje i jęczy dniami całymi, na szczęście w nocy śpi ładnie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-02, 17:51 ]
Trochę juz Was doczytałam...
co do rachunków, to też mam takie odczucia jak Wy ale my mamy stałe przelewy zrobione więc nie musze się chociaż fatygować i zawracać sobie tym głowy.
Matikasia cieszę się że lekazr cię pocieszył jesli chodzi op mowę Matiego :one: już jesteś pewnie spokojniejsza. Fotki śliczne, szczególnie podoba mi się ta z punkiem :DD
Abyss myślę że Dorcia ma rację jesli chodzi o Twoją Moniczkę, mój Antek też był dzikusek, ale jak zaczęłam z nim wychodzić do dzieci to zrobił się bardzo kontaktowy i to one mogą mieć Go dosyć, całuje dziewczynki po rękach :-D a ostatnio na Placu zabaw wziął piłeczkę jakiegoś chłopca starszego od Niego i podał mu ją (poturlał) potem bawił się z tym chłopcem. Czasem mnie zadziwia że jest taki smiały.
Trzeba to wykorzystać i duzo z nim wychodzić, niech bedzie wsród dzieci.

U nas już 10 zębów i dalej idą, Antoś szczypie się w policzek co oznacza że idą czwórki.................

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

02 sie 2007, 18:40

Maggie pisze:
U nas już 10 zębów i dalej idą, Antoś szczypie się w policzek co oznacza że idą czwórki.................
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Musi to super wyglądać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dobrze ,że juz jestes ,bo sie o Ciebie martwiłam :-) :-) :-)
Matikasia byłam w Lidliu i kupiłam te pieczatki :-) :-) A teraz Bartosz siedzi przybija narazie na kartkach papieru ,ale chwile spokoju mam :ico_oczko: :ico_oczko:
Dziewczyny czy wasze dzieci lubia już ogladac bajki ,bo mój juz niektóre tak jak np:Elmo,Pingwina Pingu,Miś w duzym niebieskim domu i Misia Uszatka ,oraz Teletubisie ,ale gdzies ich ostatnio nie widzę :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: I jezeli ktos z Was ma program Vh1-jest to program muzyczny to tam codziennie rano o 8 sa piosenki dla dzieci -rewelacja ,a moje dzieci tym programem są zachwycone :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

02 sie 2007, 19:05

u nas dopiero 2 zęby ale chwilami ciężko było...

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 sie 2007, 21:31

ja też byłam w lidlu i kupiłam taka drewnianą planszę z przesuwanymi zwierzętami,nad pieczątkami sie zastanawiałam i chyba jutro pójde i kupie też a i 2 ksiażeczki kupiłam,bo też były różne,akurat tych 2 bajek nie mamy w zapasach :ico_oczko:

mężulek przyjechał przed 17,jest ok,wracaja do tej pracy, na poniedziałek maja być uff

[ Dodano: 2007-08-02 ]
ale sie własnie obżarłam frytek,kurcze znowu te 2 kilo mi przybędzie :ico_oczko:

a jutro jak bedzie ładna pogoda wybierzemy się do ZOO :ico_brawa_01: ,oby była :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bo jakis deszcz zapowiadają :(

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

02 sie 2007, 21:55

kasiekk ja tez juz sie od dawna wybieram do zoo i wybrac nie moge.
Juz mam dosc tych deszczow wiec oby :ico_sorki: byla ladna pogoda

moja Natalka uwielbia patrzec na bajki w ktorej jest jakas muzyka albo teledyski jakies (ale tylko na tv)
Z bajek takich znanych oglada tylko "traktorek"
Tylko u nas jest tak ze mala nie chce patrzec na tv tylko na komputer. Wchodzi do pokoju wchodzi na krzeslo i krzyczy zeby wlaczyc komputer. W telewizji chocby ta sama bajak to nie bedzie patrzyla

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 sie 2007, 22:13

Jeśli chodzi o bajeczki w telewizji, to mój antoś od czasu do czasu popatrzy uśmiechnie się do zwierzątek, ale raczej małe zainteresowanie u niego widzę, za to kocha książeczki :ico_haha_02:
Marzena25 pisze:Tylko u nas jest tak ze mala nie chce patrzec na tv tylko na komputer

o rety no to witamy w klubie, mój antek ostatnio znalazł..."super" dojście do kompa, potrafii wchodzić już na biórko :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
a jak zaczyna bawić się klawiaturą to krzyczy "buk, buk, buk" (bo u niego ostatnio wszystko jest na lit B) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 sie 2007, 22:25

Kacper lubi oglądać bajki,sam włącza tv ,po czym biegnie i siada na fotel swój ulubiony,a lubi teletubisie,domisie,rano leca teraz chyba troskliwe misie "chyba takto sie nazywa) to tez lubi,zwykle poogląda z 15-20 min i nudzi sie i idzie,raz oglądął bajkę (nie pamietam tutułu chyba też jakaś o misiach była o ile dobrze pamiętam) to siedział ponad 40 min :ico_szoking: tak mu ise podobała
Teletubisie czasem mu puszczam na kompie bo mam jedna bajke,to jak ise skończy to płacze :ico_placzek:
zwykle te oglada co rano lecą na 1,jak ogląda to cos tam se gada,pokazuje,śmieje sie :-D aaa i domowe przedszkole lubi i jedyneczkę,moze cos jeszcze zapomniałam ,nie wiem

a ksiażki też uwielbia :ico_brawa_01: od samego rana oglada :ico_brawa_01: :-D

ide do męża,bo łózeczko grzeje :ico_haha_01:
do jutra papa
ale wieje u nas :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość