Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

03 sie 2007, 09:01

Jasnie Pani :) pisze:a ja na nia KOKOS mowie, bo sie kokosi caly czas raz maz zapomnial jak to ma mowic i powiedzial do niej ORZECH
cali faceci :-D
a my witamy z rana musze pochwalic mojego synka wczoraj o 20 dostal flache 150 ml i spal do 2 w nocy potem znowu flacha 120 ml i spal do 6.00 rano ...prosze tak o czesciej :-D :-D
A my czekamy na tatusia i wekend razem ale cos pogoda sie chmurzy hm jutro idziemy na zlot żaglowców wkleje zdjecia jak wrocimy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-03, 09:03 ]
aaaa i zapomnialam pochwalic Marcinka wczoraj pierwszy raz raczki swiadomie do buzi pchal :-D zaraz pokarze zdjecie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 sie 2007, 09:40

Super super Madziu. Tomek już dawno paluszki ssie. A dziś w nocy miałam podobnie. Zjadł o 20 i o 2:30 się obudził. Tylko później o 4:30, ale i tak ok.

Frydza tak ci współczuje. Straszne jak nie wadomo czemu płacze maluszek. A powiedz mi czy od razu nie chce ssać, czy possie chwilke i dopiero płacze??
U mnie jest przeciwna sytuacja. Ale wcale też niefajna. Teraz Tomek zaczął jeść rzadziej. Tak jak pisałam wcześniej, nocne przerwy są coraz dłuższe, no i moje cycki są tak pełne...że normalnie guzy mleczne w nich czuję. No i wtedy też nie wiem co robić? Ściągać nie chcę bo to oszustwo dla nich wiadomo. Budzić go też nie chcę, bo o to chodzi, żeby nauczył się noc przesypiać. I masz tu babo placek...Jak nie sraczka to urok...

Madziu my też wybieramy się na żaglowce jutro.

[ Dodano: 2007-08-03, 09:53 ]
Kurcze kupiłam farbę do włosów jasny brąz i wczoraj wieczorem z koleżanką sobie farbowałyśmy i cholera czarny mi wyszedł :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Normalnie do sądu ich podać.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 sie 2007, 10:27

Witam Kochaniutkie no postepy naszych dzieciaczkow sa supcio,moja niunia tez odroznia mnie i tatusia :-D KAMILKA w dzien to ona possie piers i po paru chwilach jest przerazliwy placz poprostu horror :ico_olaboga: widze ze sie meczy strasznie ciagnie i ciagnie a tam chyba nico :ico_olaboga: ,dzis rano dostala flache bo znowu byla jazda i teraz spi aniolek :ico_oczko: DZIS MAM URODZINKI to stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_odkurzanie: :564: :564: :564: :564: :564: :580: :581: :580: :581: :580: :581: :580: :581: :580: :581: :597: :597: :597: :581: :581: :581: :581: :582: :582: :582: :582: :582: :585: :585: :585: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

03 sie 2007, 10:35

-indigo- pisze:Kurcze kupiłam farbę do włosów jasny brąz i wczoraj wieczorem z koleżanką sobie farbowałyśmy i cholera czarny mi wyszedł Normalnie do sądu ich podać.
to samo mialam :-D

[ Dodano: 2007-08-03, 10:36 ]
frydza 100 lat :ico_tort:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 sie 2007, 10:43

Frydza sto lat sto lat!!! A ile latek kończysz??

Słuchaj a może ona powietrze połyka, bo Tomek jak tak robi to go odbijam i już przestaje płakać i znów zajada. A jak naciśniesz sutka to leci mleczko czy nie??

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 sie 2007, 10:50

DZIEKUJE :-D maz mi kupil super klapki na obcasie z kwiatuszkiem z przodu poprostu sa odlotowe i do tego kolczyki(ostatnio je widzialam w sklepie i strasznie mi sie podobaly a mezus sobie zapamietal i mi je kupil hi hi) ja mu mowie ze po co taki drogi prezent a on na to ze sie strasznie nameczylam przy porodzie i ze taka sliczna coreczke mu urodzilam to mi walnal taki prezencik :-D och kochany ten moj men :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-03, 10:51 ]
KAMILKA to sprobuje robic tak jak mowisz :ico_oczko: jak nacisne to leci mleko ale nie za wiele :ico_zly:

[ Dodano: 2007-08-03, 10:52 ]
a latek mam 25 :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 sie 2007, 10:58

[size=150]Chciałam wszem i wobec ogłosić swoje szczeście. Po dwóch miesiącach moja waga i figura wróciły do normy. Właśnie sie ważyłam i na osi 47 kilo, a brzuszek płaski jak deska. :-D Życzę i wam powodzenia w zrzucaniu kilosków.[/size]

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

03 sie 2007, 11:19

Frydza, - ja miałam to samo :-D aa najpierw 100 lat :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: ( masz urodziny tego samego dnia co moja najlepsza przyjaciólka :-D ) ale juz ci pisze :
zachowanie dokładnie to samo - przybiera na wadze dobrze - to efekt najprawdopodobniej efekt smoczkowy -czy dajesz małej smoka? jezeli tak - to sie skubanica mała przyzwycziła ssac :-D i sie buntuje i tez mozsz miec chwilowoza mało pokarmu
ja miałam przygotowana butle - tak ok 80 ml - góra i cyc pierwszy - ryk zmiana cyca - po chwili ryk - powrót do 1 - próbuj tak - zeby mała min 10 min jadła cyca - zmieniaj trudno - grunt, ze przystawiasz i je cos - potem dopiero butla ( bo moze rzeczywiscie sie nie najada) i obserwuj - pamietaj, ze przy sztucznym wode/herbatke podac - zeby nie miala zapARC i tak powoli zmniejszaj sztuczne - ( no chyba, ze bedzie za mało ewidentnie pokarmu ) aaa i ogranicz dawanie smoka - tylko do zasypiania jak cos . Powodzenia - u mnie juz coraz lepiej ( a mój głodomorek - ile dam sztucznego - tyle by zjadł- wiec uwazaj :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

03 sie 2007, 11:29

Witam z rańca :-D
Frydza bardzo Ci współczuję co przechodzisz.. Ja miałam tak przez pierwsze 2,5 tygodnia.. horrorrrr. My normalnie okna zamykaliśmy, zeby nie było słychać na zewnątrz jak mała się drze :ico_placzek: :ico_placzek: Ja podawałam jej raz dziennie butelkę reszta cyc, aha no i kupiłam laktator i ściągałam, ściągałam az zaczęło się produkować duzo melka, nawet zamrozić musiałam, bo mała nie nadązała jeść. A teraz mam mleka na styk. No ale moje kochanie oczywiście wrzeszczy, ze mała nie dojada(bo to ostatnie wazenmie nie najlepiej wypadło)... Kurde dziewczyny powiedzcie jezeli dziecko nie ulewa, ale wymiotuje, to co to oznacza?? ja mówię, ze juz jest najedzone i jej zołądeczek juz nie pomieszcza pokarmu dlatego zwraca!!! Czyc nie?? Bo ja tu kuźwa mam doradców od siedmiu boleści, którzy mówią, ze jak zwymiotuję to muszę ją znowu do cyca przystawić bo znowu jest nie najedzona :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Ja ją przystrawiam, a mała znowu rzyga :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i znowu "dobre rady" zeby jej dać jeść głodem nie katować.... (bo mała dalej wierzga, kręci się, marudzi, to oni myślą, ze ona głodna jest, a ja mówię, ze moze ją coś boli, moze metka ją gryzie moze jeszcse 100 powdów oprócz głodu, ze mała marudziiiii !!!!!!!!!!!!!!)
Kur... juz nap[rawdę nie mam sił!!! Karol stwierdził, ze mam mało pokarmu i musimy ją koniecznie dokarmiać. Bo z cyca nic nie leci.. Kurr.. a jak ma lecieć jezeli ją niepotzrebnie przystawiam do piersi ona wymiotuje, ja ją znowu przystawię i znowu w kółko macieja... kiedy niby to mleko ma się naprodukować???? Dzisiaj zmusił praktycznie zebym sciągnęła mleko zeby sparwdzić ile w tych cycach jest i czy napewno małej tego wystarczy :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: dla świętego spokoju ściągnęłam... wyszło 110 ml i biorąc pod uwagę ze dziecko ściąga więcej niz laktator to by wyszło około 120-130 ml, i co to mało?????????????? a jak on mnie tak wkurza to jeszcze mniej mi tego mleka wyjdzie :ico_puknij: :ico_puknij: bo nerwy to nic dobrego wiadomo... ja juz nie wiem jak do niego gadać.. o jego zdaniem jak mała marudzi to znaczy ze jest głodna..i mówi "no przystaw do cyca, zobaczysz jak się przyssie " :ico_puknij: :ico_puknij: no kur.. przeciez wiadomo, ze dzieci mają zawsze włączoną funkcję ssania!!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_puknij: :ico_puknij: i weź udowodnij mu to!! Nie mogę normalnie.. Wiecie jak czytam Wasze posty.. Wasi męzowie Was wpsierają , jakoś pocieszają,, a ja nie doczekam tego.. mało ze i tak paskudnie się czuje kiedy mała płacze albo się nie najada, ze jestem zła karmicielką, to on mi jeszce dobija tekstami typu "m,asz mało pokarmu" "masz nietreściwe mleko" " daj jej butlę, to lepiej się naje i nie będzie głodna jak po cycu" :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: echhhhhhhhhhhh Ogólnie nie jest złym człowiekiem, ale w kwestiach karmienia zachowuje się jakby miał doktorat z laktacji!!!!!!!!!!!!!!!!!


No to się wyzaliłam :ico_placzek: sorki, ze zanudzam :ico_placzek:

A teraz rzeczy przyjemne :-D
Avisek śliczna miss :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: panna prześliczna strojnisia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lucy jaaaaaaaaaaaki zabójczy uśmiech, potem pokazę go wanesce jak się kawaler ślinie uśmiecha :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: Moja jeszcze się uśmiecha tylko przez sen, moja mama mówi, ze aniołki jej się śnią :-) :-) :-) czekamy na świadome uśmiechy albop przynajmniej częstsze, zeby mozna było upolować jeden na zdjęcie :ico_oczko:

Magda gratuluję rezimu dnmia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u nas kazdy dzien to iwleka niewiadoma.. jedyne co Waneska ma stałe, to nocna godzina między 2 a 2.30 zawsze obudzi się na papu :ico_oczko:

Frydzuniu wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj z okazji urodzin :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie steruj si. Zycze Ci zeby Wikusia była spokojniutka i nie marudziła przy cycu :)))

Kamilko :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale jazda z tą farbą kurde ja bym się na maksa wkurzyła... normalnie odszkodowanie się nalezy...

My do Waneski mówimy najczęściej Dziunia jakoś się przykleiło bardziej niz Poziomeczka :-D ja do niej mówię jeszcze duzia - zuzia, oczko, skarbulinka albo obsrajtuch :-D :-D zalezy od sytuacji :-D

Uśmiałam się z tym kokosem :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Waneska wczoraj ukończyła 4 miesiące i z tej okazji zdjątka powklejam :))

Tu spacerek i przy okazji moja duma - z tyłu za mną jest mój kwiecisty balkonik :-D :-D :-D
Obrazek

Tu ze swoim skarbulllem :-D :-D zawsze gapi się po stronach :-D
Obrazek

Tu moja słodziusia ma takie ładne oczka :ico_haha_02:
Obrazek

Tu cała rodzinka i tatunio w koszulce od mamuni :-D
Obrazek

kurde fotosik się zawiesił i nie zdązyłam wgrać zdjęcia z mamą :ico_placzek: no to potem. Mamcia wczoraj juz pojechała do domu do Wilna,,, noirmalnie jakby mi rękę ucieli.. weszłam do pokoju a tam jej nie ma :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-08-03, 11:39 ]
Obrazek

Obrazek

udało sięęęęęęęęęę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 03 sie 2007, 11:56 przez Alineczq, łącznie zmieniany 1 raz.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 sie 2007, 11:42

kamilko super !!!!!!!!!!!!!!!!jak milo sie czyta takie posty :ico_brawa_01:
frydzawszystkiego najlepszego,zdrowka przede wszystkim i pelnych cycow :ico_oczko: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
avisek sliczna masz kobietke w domku ,jak ogladam takie sliczne dziewczynki ,to tez mi sie zachciewa miec taka strojnisie :ico_wstydzioch: ale poczekam jeszcze :ico_oczko:
madzia my na oliverka roznie mowimy ,ale najczesciej zuczku,niedzwiadku, guliwer :ico_haha_01: (to moja mama wymuslila,bo jej sue tak oliver kojarzy ha ha ) od guliwera-guwcio :ico_haha_01: i czasem oliwcia :-D jak widac madziorka nasz tez dostanie rozdwojenia :ico_haha_01: dzis spal 5 h ,ale z nami :ico_wstydzioch: do 4 rano byla afera lozeczkowa,bo nie chcial :-) i w koncu go wzielam...ja mysle,ze nie ma w tym nic zlego,on po prostu chce byc blisko nas .ajak tomek sie przekrecal i maly zobaczyl jego twarz to tak sie strasznie cieszyl :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości