Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 sie 2007, 11:46

DZiekuje za zyczenia,ALINKO fotki rewelacja i slicznie wygladacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: GOSIA malej daje smoka tylko do spania :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

03 sie 2007, 11:48

hejka
napisałam wczoraj długiego posta z wiadomościami dla Paulinki i mi go skasowało i nie połączyło mnie z TT. byłam wściekła, dlatego do was nie zagladałam

ja właśnie usyp[iam emilke, biedna znowu ma kolki. Ale w nocy ślicznie spała od 24ej do 5.30

wczoraj i przedwczoraj spedzałysmy czas na wsi u rodziców, spacerki i te sprawy, małej służy takie powietrze wiec musimy jeździc do rodziców i tesciowej jak najczesciej

Kamilko gratuluje powrotu do figury sprzed ciąży, mi jeszcze SPORO zostało

sorki za błedy ale pisze jedna reke bo na 2ej śpi Emi

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 sie 2007, 11:51

alinko a powiedz mi skad karol taki ekspert laktacyjny??? czy czasem mu jego mama nie podpowiada,bo u mnie tak wlasnie bylo :ico_zly: tak sie wkurzylam,bo i mleka mialam duzo,to slyszalam,ze ,,chude,,a jak czytalam,to nie ma czegos takiego.mleko jest chude na poczatku ,a potem jest bardziej kalryczne....nie sluchaj glupot,twoje mleko jest najlepsze dla niej i napewno sie najada....a niby czemu wymiotuje????no przeciez nie z glodu :ico_oczko: a ze dalej chce to norma,moj robi tak samo,a wszystko jest ok....a faceci tak gadaja jak sie mamusiek swoich nasluchaja...moja tesciowa jeszcze mbnie nie widziala,a juz przez telefon gadala,ze mam chude :ico_zly: alinko jak dla mnie to wszystko dobrze robisz, a jak dasz butelke przy pelnych cycach,to bedzie wielki blad ....

[ Dodano: 2007-08-03, 11:53 ]
asiula tez bym sobie pojechala,a nie ciagle te spaliny ....dla emilki super sprawa takie powietrze :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

03 sie 2007, 11:56

ja wczoraj miałam doła i w sumie to jeszcze mnie dziś troche trzyma. Mąż sie do mnie nie odzywa, obraził sie tylko nie wiem o co, moge sie jedynie domyslac, ale czy dobrze mysle to nie wiem. Do tego zdołowało mnie ciągłe płąkanie Emilki i jej kolki. Teraz położyłam ją do łóżeczka, miejmy nadzieję ze troszkę sobie pośpi

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 sie 2007, 11:58

alinko zobacz znalazlam o tym chudym pokarmie ,szukalam juz wczesniej ,bo tez mi wmawiali ,ze mam ,,chudy,, :ico_zly: nawet nie wiesz jak mnie wku....takie gadanie....maz moze sie nie znac,ale ja mysle,ze ktos mu ,,doradza,, hi hi sorka,ale to tak z doswiadczenia :ico_oczko:

"Chudy" pokarm

Niektóre mamy twierdzą, że mają "chudy pokarm", dlatego dziecko nie najada się do syta i potrzebuje bardzo częstych posiłków. Nic bardziej błędnego. Twój pokarm jest zawsze taki, jaki powinien być - w pierwszych dniach po urodzeniu gęsty i żółty (tzw. "siara"), potem coraz bardziej biały, aż wreszcie nieco przejrzysty, gdyż nieco starszy noworodek je i pije coraz więcej. W pokarmie znajduje się wtedy więcej wody, żeby pokryć zapotrzebowanie dziecka na płyny. Dlatego podczas karmienia piersią nie ma potrzeby, aby dziecko "przepajać".

W bardzo ciepłym letnim okresie lub zimą, gdy mocno ogrzewamy pomieszczenia, zauważysz, że noworodek czy niemowlę będzie częściej ssać pierś. W ten sposób zaspokoi swoje zwiększone pragnienie. Matka karmiąca powinna wtedy również wypijać więcej płynów. Maluch karmiony piersią ma się nie tylko "najadać", ale również pić zgodnie ze swoimi, okresowo większymi, potrzebami. Mamo, pozwól mu o tym decydować!

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

03 sie 2007, 12:00

kamila - gratuluje, ja tez tak chce! po pierwszej ciazy schudlam rewelacyjnie z 22 kg nadwagi i wygladalam lepiej niz przed. a teraz nie :-(

FRYDZA sto lat...

Alinka - bardzo duzo sciaglas - z 2 czy 1 piersi? nikogo nie sluchaj, pokarmu masz duzo

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 sie 2007, 12:00

asiulka :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: a moj wlasnie pojechal z kolega do szpitala,a ja sie nawet wykpac nie moge ,ani nic zrobic,ale sprobuje,bo maly grzecznie lezy ...musze go odlozyc do lozezka ,a z tym moze byc ciezko :ico_noniewiem: bo na sof ie lezy jak aniol :-D

[ Dodano: 2007-08-03, 12:02 ]
alinka widzisz :-D sluchaj doswiadczonej mamusi aviska :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

03 sie 2007, 12:05

a ja biore sie za sprzatanie bo mam dzis gości także zmykam na razie

a później może wkleje jakieś zdjęcia jak je mąż łaskawie zrzuci z aparatu na kompa

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

03 sie 2007, 12:15

Lucy niue wiem skad.. ale juz koncze sie wykańczac... mama raczej nie (nawet zyczen mi nie złozyła) on chyba sa,m z siebie taki madry jest, jeszcze jego siostra wczoraj przyjechała i mówi jak on.. ze ona uwaza ze jezelki dziecko wymiotuje to nie jest zaden znak ze jest najedzona :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
no i kurde co... sciagnełam rano mleko iu teraz karmie nim Waneske, a z cyców kapie... :ico_placzek: kAROL BY POWIEDZIAŁ ZE TO NIC, ZE za 2 godziny naprodukuje sie jeszcze wiecej, nie moge mu wbic do głoewy, ze jest cos talkiego jak zastoj ze ja mleko nie jest przez dzidzie zjedzone to ono zanika i cyce jyz nie beda [produko9wac

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

03 sie 2007, 12:24

jasnie pani - mysle raczej o dzialce ze starym domem... rozumiem ze ty mieszkasz w bloku

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość