Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

03 sie 2007, 12:50

Alinko, kochana :ico_pocieszyciel: Nie denerwuj się, nie smutaj, tylko rób po swojemu! W końcu to TY jesteś MAMĄ i TY KARMISZ Waneskę. Dzieci nie pignwiny i różnić się muszą, więc na wadze też różnie przybierają. A jeśli masz wątpliwości co do karmienia, to zapytaj w poradni laktacyjnej albo po prostu położnej. Tu na TT też Ci na pewno coś doradzimy, ale wiadomo, że same dopiero się uczymy i każda zmaga się z troszkę innymi problemami. Natomiast zawsze możesz się nam wyżalić :ico_oczko: A tak nawiasem mówiąc to czy siostra Karola, która tak "fachowo" wypowiedziała się o karmieniu jest mamą? Nie przejmuj się kochana, rób to, co uważasz dla Waneski za najlepsze. Fajna z Ciebie mamusia i Waneska śliczna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Balkon kwiatowy baaaardzo mi się podoba. My też mamy sporo kwiatów i na balkonie i w domku, ale zajmuje się nimi K. to Jego hobby.

Kamilko, gratuluję powrotu do wagi! Super, że już zrzuciłaś ciążowe kiloski. Też bym chciała, no ale ja dopiero miesiąc po, ale i tak jestem zadowolona bo już wchodzę w moje (niektóre) spódnice sprzed ciąży. I flaczek opada :-D

Asiula, współczuję sytuacji z mężem, ale na pewno chłopak się opamięta i szystko będzie w porządku. Mam nadzieję, że Emilce wkrótce miną te kolki.


AGA
- dla Ciebie najlepsze życzenia z okazji takiej okrągłej rocznicy urodzin :ico_tort: A o której imprezka, bo zamierzam się wbić :ico_oczko:

Zmykam trochę pospać, bo Helenka zasnęła. Dziś w nocy baaaaardzo często się budziła więc padam na mordkę. Ale za to rano mi wszystko wynagrodziła, bo ..... UŚMIECHNĘŁA się ŚWIADOMIE i to patrząc mi w oczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wyszczerzyła te swoje bezzębne dziąsełka do mamusi i mamusia w siódmym niebie sialalalalalaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 sie 2007, 13:26

aniu super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widze,ze helenka mamusi umie humorek poprawic :-D jaka kochana coreczka :ico_brawa_01:
alinko mnie jakis nerw bierze :ico_zly: jak dla mnie to jest wszystko ok...mala je,mleko jest ,to napewno nie chodzi o to ,ze glodna....no wlasnie ,a jego siostra pracuje pewnie w poradni laktacyjnej :ico_zly: czemu oni cie tak stresuja :ico_zly: jak moj t takie pierdoly gadal i jego mama i siostra,to szukalam w necie i im na glos czytalam,zeby udowodnic,ze sie myla i podzialalo :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 sie 2007, 13:28

Dziewczynki normalnie szok :ico_szoking: moja niunia zjadla oba cyce i jest heepy i teraz spi :-D moze juz bedzie dobrze :-D ALINKO kochana nie smutaj sie jestes super mamuska i ty wiesz co dla coreczki najlepsze bedzie dobrze :ico_oczko: ANIU imprezka o 16 to wpadnij i kazdy kto ma ochote ZAPRASZAM :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 sie 2007, 13:35

alinko wspolczuje ci,bo jak mi tak mowili,to ja sie strasznie denerwowalam i bylo mi bardzo przykro i wszystko bylo super,dopoki tomka mama nie przyjechala i zaczely domysly snuc,a czemu on czesto je itp ,pewnie mam zle mleko itp ....tomka siostra zasugerowala,ze mam karmic butla,bo w mleku modyfikowanym sa witaminki :ico_puknij: a moja mama przez takie gadanie przestala mnie karmic,bo tez miala takich super doradcow w domu :ico_zly:

[ Dodano: 2007-08-03, 13:37 ]
frydzuniu zycze udanej imprezki :-D i pamietaj,tylko woda i soczek,zadnych procentow :ico_oczko: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2007-08-03, 13:37 ]
ja tez lece sprzatac ,bo mam sajgon w domu :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

03 sie 2007, 14:39

dziewczyny jesteście kochane :588: :588: :588: :588: :588: :588: :588: :588: :588: :588: szkoda ze moi domownicy tak nie mówią jak wy... No nic będę twarda i będę robić jak ja uwazam!!!! Wogóle wybieram się do poradni laktacyjnej, ale to w następny wtorek, po wazeniu małej, zeby wiedzieć jak mała przybierze w 2 tygodnie po ostatnim wazeniu. Kurde siedzę, a cyce mi pękaja!!! Mała zjadła 80 ml odciągniętego porannego mleka (ledwo jej wcisnęłam te 80..) a teraz czuję ze mi się pełne uzbierały, a mała raczej nie będzie jadła w najblizszej przyszłości, bo chrapie na balkonie i nie wiem co mam zrobić.. odciągnąć moze, bo mi cyce wogóle przestaną produkcję :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: teraz to wogóle jestem w kropce...
Aniu siostra jest matką 2 dzieci :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: nie wiem skąd te mądre rady .. Moze dlatego ze obydwje były karmione butlą (jedno z nich miało szczęście 3 miesiące cycowania, a drugioe wcale) ... ale ja juz si.e nie przejmuj.e radami i gadaniem, bo to ja mam instynkt macierzyński :ico_zly: ech szkoda nerwów.
Czy któraś z Was pije herbatkę melkopędną z Herbapolu?? Ile jej pijecie? Z jednej torebki szkalnkę czy z 3-4 torebek dzienie, bo te info na opakowaniu są dla mnie nieczytelne, ja juz tępieję :ico_puknij:

Asiu współczuję sytuacji z męzem, ale tzrymam klciuki zeby wszystko wróciło na swoje miejsca :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Aniu gratuluję uśmieszku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Takie małe a jak cieszy, co? Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności, a daje więcej światła jakoś mi się sentencja przypomniała :-D :-D :-D to się powymądrzam hehe

Aga zyczę udanej imprezy :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kamilkoo gratuluję Ci z całego serca odzyskanejh formy :ico_prezent: Oby nam wszystkim tak :-D :-D :-D ja narazie yutkwiłam.. od prawie 2 tygodni ani kilograma nie rzuciłam :ico_placzek: jak było 75 tak i zostało, a gdzie moje 67?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 sie 2007, 15:15

avisek, to ciezko bedzie. u mnie w miescie nie ma szans, raczej na okolicznych wioskach, ale szczerze to ja znam te nasze okolice i piekne sa, ale ludzie na takich wioskach to straszni. nie bardzo godza sie na obcych i dokuczaja, a dzialki baaarrrdzo drogie. takie cos ci znalazlam, to firma z myslenic jest, mozesz sie przynajmniej w cenach zorietowac
http://www.mls.krakow.pl/listings/show_listings.asp

[ Dodano: 2007-08-03, 15:16 ]
http://www.mls.krakow.pl/listings/show_listings.asp

[ Dodano: 2007-08-03, 15:17 ]
aaaa posral sie ten link, ale w wyszukiwarce poszukaj sobie ofert firmy Fertex 2 z myslenic

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 sie 2007, 15:26

Alinko dziewczyny mają rację. Mój Jarek też na początku słuchał kolegów i ciągle mi powtarzał,że może mam chydy pokarm ( bo ich żony niby miały). Ale on jest taki, że jak ja mu powiem to on mi wierzy a nie innym. Mały jadł co 1,5 - 2 godz po 5 minut. No i też zwracał i rzygał i takie tam. Ale ja karmiłam i nikogo nie słuchałam. Później pytałam lekarki i ona powiedziała mi, że to normalne, bo mały jeszcze się uczy ssać i tam u niego jeszcze nie pracuje wszystko tak jak trzeba.
Ale ja tez na ten temat dużo się dokształcałam. Także pozwól, że zadam ci kilka pytań.

Co ile godzin karmisz Waneskę?
Ile czasu ciągnie?
Ile przybrała przez ten miesiąc na wadze?
Jak wyglądająte wymioty? Czy po prostu takie większe ulewanie, czy rzyga na pół metra?

[ Dodano: 2007-08-03, 15:29 ]
Asiulka musisz być dzielna. Z mężem na pewno się pogodzisz. Najważniejsza teraz jest Emilka.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

03 sie 2007, 15:31

Kamilko gratuluje sylwetki osy :-D
Kurcze ja podobnie jak Alinka od 2 lub 3 tyg stanelam i waga ani rusz w dół :ico_noniewiem:
Asiulka nie martw sie wszystko wroci do normy ale znam te uczucie moj P tez jest obrazalski :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 sie 2007, 15:47

Kamilka a co robilas ze juz wrocilas do sylwetki????cwiczylas cos???ja tez ju chce wrocic do poprzedniej figury i sie wreszcie zmiescic w moje ulubione ciuszki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

03 sie 2007, 15:57

dzięki dziewczyny za pocieszenie kochane jesteście. Jak narazie sytuacja bez zmian, ale mi to lotto chce sie gniewać niech sie gniewa, tym bardziej że nie wiem o co.

Powiedzcie mi czy wasze dzieciaczki też płaczą przy przebieraniu i kapaniu?? Bo moja Emilka jak tylko położe ją na przewijaku to wyje jak szalona :ico_olaboga: i nie wiem dlaczego :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość