Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

03 sie 2007, 22:26

wisienko 24 twój synuś jest wspaniały :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A Ty bardzo dzielna razem z nim :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ściskam Cie kochana z cąłych sił i kuski dla Szymonka od cioci Kasi :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-03, 22:27 ]
powiedz mi tylko, jak to się stało, że maleństwo miało wodę w płucach ? :ico_szoking:
bardzo sie zmartiwłam jjak o tym przeczytałam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

03 sie 2007, 22:48

Wisienko ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jesteś !!!!!!!
Ciesze się że Szymonek dochodzi do siebie i zaczyna wszystko zmieniać się na najlepsze. Czy wiadomo jak długo maleństwo potrzebuje zostać w szpitalu, czy wszytko zależy od niego samego?
Wiem zadajemy ci tysiąc pytań ale teraz możemy więcej napisać niż poprzednio w smsie.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

04 sie 2007, 00:52

Szymonek zanim złapał pierwszy oddech, napił sie wód płodowych. Niestety nie udało się wszystkiego wyciągnac od razu, dlatego trafił na intensywna terapię. Juz po poaru godzinach było wiadomo, że jest lepiej, ale przez cały pobyt w szpitalu nie mogłam go zabrac do swojego pokoju. Tylko go odwiedzałam.
Drugiego dnia Mały dostał żółtaczki wiec trafił na lampy. Dzis juz mu je zdjęli.
Teraz nie wiadomo jeszcze jak długo musi zostac w szpitalu, lekarze nie chca niczego obiecywac, ale z dnia na dzien Mały radzi sobie co raz lepiej. Wiecej sie rusza, jest bardziej "zywy" i lepiej kontaktuje. :ico_haha_01: Juz nawet krzyczy głosniej niz pierwszego dnia. :ico_brawa_01: Mam nadzieje, ze jezeli nie wypuszcza go w niedziele, to w poniedziałek juz na pewno bedzie z nami w domku. :ico_haha_02:

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

04 sie 2007, 00:54

wisienko super ze juz lepiej,a twoj synus jest przecudowny. i jaki pampuszek z niego . brawa dla mamy i synka.
:ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:
:ico_prezent:
:ico_buziaczki_big:
:ico_prezent:
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 sie 2007, 08:20

Wisienko Szymonek prześliczny, aż ma się ochotę go schrupać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , mam nadzieje, ze już niebawem będziecie razem w domku :-D

Yvone fajnie, że u ciebie po lekarzu wszystko w pożądku :-D ,

Kasia3
no bardzo sie cieszyłam z tej kosmetyczki, a jest na parwde dobra bo robila mi czyszczenie ( bo w ciązy to mnie troche wysypało) i ani troszke nie byłam czerwona jak od niej wyszłam, a juz miałam takowe doświadczenia :-D

Ja po wczorajszej wizycie u ginka trochę się podłamała, bo tak jak czułam nie za wiele się zmieniło :ico_placzek: Jedynie szyjka ciut krótsza a tak to nic :ico_placzek:
Łożysko mam młode, duzo wód płodowych i dzidzia czuje się jak u pana boga za piecem więc powiedział mi, żebym się uzbroiła w cierpliwość bo bardzo prawdopodobne, że trochę przenosze :ico_placzek: :ico_olaboga:
W pon ide do niego do szpitala na ktg, potem we czwartek, a nastepna wizyta dopiero 14, Jak się nic nie ruszy to 24 przyjmie mnie na oddział tak, żeby maks do 27 urodzić, a to jeszcze tyleeeee czasu :ico_placzek:
Ale mam postanowienie być cierpliwą :-D

A tak z innej beczki, wczoraj poszlismy do znajomych na parapetówke, na razie u nich w bloku mieszkają tylko oni i jeden sąsiad bo reszta jeszcze użądza mieszkania :-D
Wybawiałam się za wsze czasy, słuchalismy muzyki z naszych lat licealno-nastoletnich, tańczylismy i trochę się zrobiło głośno. Jak już się zwijalismy to się okazało, ze ktoś z bloku na przeciwko wezwał policje, ale spotkalismy ich już przed klatka i na pytanie czy my z imprezy- nie, a gdzie ona była- nie wiemy bo numerów nie ma jeszcze na drzwiach(hehhe ściema), a kto jest właścicielem ( nie wiemy) i koniec końców panowie policjanci skołowani wrócili do samochodu i pojechali, ale jakby z 5 min wczesniej przyjechali to by nas spisali :-D A wszystko przez rocka i mocne głosnikie :-D :-D
A dzidzi się podobało bo sobie poskakałam, ale nadal nie chce się yrodzić

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

04 sie 2007, 09:45

witajcie sierpnióweczki :)
ja nadal :ico_ciezarowka: ....i wciąz czekam...
Wisienko Szymonek jest śliczny... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

04 sie 2007, 11:00

Wisieńko śliczny maluch i już na dniach będzie w domu. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pruedence nie martw się. :-D U mnie też nic sie nie zmieniło, tylko szyjka miększa. :-D O łożysku nic nie mówił. ktg mam w przyszły piątek i wizytę, jeśli nie urodzę, to w dniu terminu i będziemy rozmawiać o szpitalu. :-) Powiedział, żeby się nie martwić i zobaczę jak będzie, bo jeszcze jest czas. :ico_haha_01: I tak w ogóle to mam wyluzować. Łatwo mówić :-D Wiem, że to czekanie jest najgorsze. Ja już jestem taka niespokojna. :ico_haha_01: W sumie dobrze, że się coś rusza. Ale jak trzeba będzie poczekać, to poczekam. Fajnie, że Ci się udała imprezka. :-D

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

04 sie 2007, 11:47

wpadalam tylko sie przywiyac i upewnic was ze jestem jeszcze w dwupaku. :ico_ciezarowka:

nie moge czesciej na tt zagladac bo ciagle cos trzeba jeszcze zrobic,gdzies jechac i tak w kolko.
pozdrawiam.
wpadne pozniej.
jade moje kochanie odebrac z pracy.
buziaki.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 sie 2007, 11:54

Yvone no widzę, ze jedziemy na tym samym wózku, ja mam nastepna wizytę dzień przed terminem czyi wypada wtdy kiedy twoja:)

Cos pogoda dzisiaj marudna, głowa mnie troche pobolewa, niebawem musze sie szykowac bo mamy dzisiaj wesele, zobaczymy ile na nim wytrzymam :-D
Milego popołudnia dziewczynki :ico_brawa_01:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

04 sie 2007, 12:02

cześć :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: i mamusie i :ico_dziecko: :ico_dziecko:

no to troszkę się podkręciłyśmy z tymi wcześniejszymi porodami hihi :ico_haha_01: ....a tu klops i czekamy wszystkie :ico_placzek: , jakby nie patrzeć każdy następny dzień to dzień bliżej :-D , damy radę

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość