Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

05 sie 2007, 22:44

dzięki Marzenko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D
Kurczę, takie fajne te scrapki robisz, że już sama nie wiem, które do podpisu wkleić :-D No to muszę chyba najnowsze :ico_noniewiem: :ico_haha_01:
Synowa rośnie tak silna, że oboje z Kacpim będą się na rękach nosić :-D
A dziś miałam chandrę... i weszłam w archiwum na gg... I przeczytałam sobie tą naszą dawną rozmowę... i znów o mało co się nie posikałam... :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

06 sie 2007, 11:56

a co tu dzis takie pustki? :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-08-06, 11:57 ]
Kolka, hahaha masz jeszcze te rozmowy/ :-D

[ Dodano: 2007-08-06, 12:06 ]
dzis juz jestem pewna ze okolo 20 sierpnia mam przeprowadzke... bardzo sie ciesze bo w koncu bede miala duze mieszkanie i kazdy bedzie mial swoj pokoj :ico_brawa_01: z internetem juz sprawy łatwie ... byc moze tak sie uda ze nie bede miala przerwy nawet :ico_brawa_01:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

06 sie 2007, 14:43

kasik - co za partacze z tych lekarzy w uk szok :ico_olaboga: , ale oczywiscie Vikusia sie w Polsce podleczy i bedzie zdrowa sliczna dziewczyneczka pozdrowionak od ,,bliźniaczki '' Lenki :)

my w ta sobote też bylismy na weselu co za kicha masza mała myszka nie dała sie rodzicom pobawić dobrze ze była tam z nami w pokoju hotelowym bo inaczej to niewiem tak płakała tesciowej ze az nie mogłam ja jej uspokoic i o 12 wrocilismy do domu bo mi szoda było naszej coreczki kochanej zeby sie meczyła , a jak wrocilismy cycuszek i poszła spac do rana taka spryciulka mała

nasz skarb tez sie rwie do siadania jak Julcia takie same pozy przyjmuje i wiecie co wczoraj w trakcie zabawy złapała swoja stopkę w raczke i ciągnęla w strone buźki hihihhi
co za piekny widok az łzy sie do oczu cisna

a dobra dzis stawiam :ico_tort: i cos mocniejszego z okazji naszej 2 rocznicy slubu

Mordeczko - gartulacje z powodu mieszkania

dzieki dziewczyny za rady na włosy ale to jest poprostu szok normalnie garsciami mi wychodza :ico_szoking: kupie sobie ten skrzyp polny kiedys go brałam na paznokcie

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

06 sie 2007, 17:26

Hej dziewczyny :ico_haha_02:
MORDECZKA - super że z mieszkaniem się udało :ico_brawa_01: Szkoda, że nie mieszkam blisko ciebie bo bym z przeprowadzką pomogła :-D
KOLKA - brawa dla Julci, ach rosną te nasze szkraby i umieją coraz więcej. Mój Krystek też próbuje siadać i na nogach strasznie mocno stoi. Napisz koniecznie jak Ci minął dzień dzisiejszy z siostrzenicami :ico_zly: .
KAMELEK - wszystkiego najlepszego z okazji 2 rocznicy ślubu, dużo zdrówka i pociechy z malutkiej :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

A ja dzisiaj cały dzień w domu sprzątam niestety bo taki bałagan, że głowa mała.
Na weselu było fajnie, balowaliśmy do 4.00. Dzieci były u mojej mamy więc mieliśmy okazję sie wybawić za wszystkie czasy. Pozatem to coś mnie glowa boli, a jak na złość Krystek śpi tylko po pół godzinki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: . OOO własnie się obudził niestety ... zmykam więc może później napiszę o ile dziecię pozwoli.
Duża buźka :532:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

07 sie 2007, 13:26

Hmmm :ico_zly: napisałąm posta i go wcięło :ico_zly:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

07 sie 2007, 14:07

kurde dziewczyny gdzie jestescie
co za nudy

[ Dodano: 2007-08-07, 14:28 ]
dziewczyny moja córka wzięla do buzi swoje stopki hihihih :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 sie 2007, 14:38

kamelek1, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Lenki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

07 sie 2007, 16:10

kamelek1, ja też dołączam się do tych oklasków! Ale te nasze dzieci sprytne sie robią :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Niebawem napiszemy już o pierwszym kroczku i słówku "mama" :ico_haha_02:

A ja już drugi dzień z bratanicami R... jejku... jest tak sobie, krótko je trzymam, bo inaczej bym zwariowała. Non stop za mną łażą, nawet jedna czeka na mnie pod WC :ico_zly: Julcia nie ma chwili spokoju, nie może usnąć i marudzi. jedynym sposobem jest dłuuugi spacer, do którego one nie zwyczajne, bo chowane sa przecież na królewny.
Oby do piątku...
W przyszłym tygodniu idę na zabieg chirurgiczny- zrobił mi się mały włókniak na łydce. Już długi czas temu, a dziś dowiedziałam się, że trzeba go usunąć, bo chociaż niegroźny to się rozrośnie i będzie paskudnie wyglądał. Już tak wygląda :ico_zly: Ale mniejsza o drobiazgi.

My stawiamy dziś tort, bo Julcia skończyła dziś 4 miesiące :ico_tort: I coś mocniejszego dla rodziców :-D
Lecę R strzyc! Hoho, ale będzie się darł

[ Dodano: 2007-08-07 ]
No.. udało się zrobić po cichu i bez rozlewu krwi :-D
A co nas tu tak malusio? :ico_noniewiem: Opalacie się?
A ja sobie pościągałam piękne kołysanki dla Juleńki. Pobiorę znowu na telefon i będzie niunia zachwycona :ico_brawa_01:
Gdyby sobie ktoś życzył to poproszę o maila to wolnym czasem podrzucę

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 sie 2007, 17:23

[shadow=yellow][size=150]Juleczko z okazji ukonczenia 4 miesiecy zyczymy Ci wraz z Kacprem duzo zdrowka ,usmiechu i zeby Mamusia i Tatus zawsze byli grzeczni [/size][/shadow] :-D :ico_tort:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

07 sie 2007, 17:29

Kolka brawa dla Julci, pięknie już próbuje siadac. Moja Ola też się siłuje od kilku tygodni i chce siadac. Juz kilka razy prawie jej się udało :-D . I ja bardzo proszę o te kołysanki moj e-mail: gabrysianasidlowska@wp.pl I współczuje Ci że masz na głowie jeszcze siostrzenice. Moja Ola też nie potrafi usypia w tłumie :-D . A to dlatego, że prawie cały czas jest tyko ze mną więc w domu jest cisza i spokój.
Mordeczko gratuluje Ci kochana dużego mieszkanka, wreszcie dzieci będą miały swoje pokoiki, pamiętam jak ja dostałam swój własny pokój, hmmm jaka to był radocha :-D
Kamelek1 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Lenki to musi by piękny widok, taki słodki :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości