Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

06 sie 2007, 11:28

gosia888, ja jutro do PL lece na rowne dwa tyg :ico_haha_01: a teraz lece do sklepu bo pieluszki sie koncza :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 sie 2007, 11:57

witam ponownie :-D

Posciel,no coz...ikeowska...no i raczej mamusi i tatusia :ico_haha_01: ...dziekujemy za pochwaly...

Madziorka...zapomnialam dodac ze do kąpieli to my tez oilatum stosujemy wiec pewnie tez to cos pomoglo :ico_noniewiem:

Ach..te paskudne choroby...czlowiek sie cieszy ze wszystko z dzieckiem w porzadku a tu naraz takie paskudztwa... :ico_olaboga:

Mamusie lecące do PL...fajnie wam :ico_haha_02: ja tez juz nie moge sie doczekac kiedy pochwale sie moją pociechą ...ale pierwszy wolny termin na paszport byl na 26 pazdziernika...wiec chyba dopiero w nowym roku zajzymy w rodzinne strony :ico_noniewiem:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 sie 2007, 12:14

emilka fajnie Ci ,ja lece 17 ,ale na krotko ,chyba 9 dni ,ale 2 dni to podroz,wiec licze tydzien,bo lecimy do berlina ,jakos o 17 mamy samolot,to w polsce bedziemy wieczorem dopiero .ale dobre i to.z malym tez pojde do lekarza ,zeby go zbadal ,bo jak tak sie naczytalam,to tak na wszeli nie zaszkodzi sprawdzic :ico_noniewiem:
marta i ilonka jak czytalam wasze posty to plakac mi sie chcialo :ico_olaboga:
nie wiem jak u marty polozna mogla tego pepka nie ogladac :ico_puknij: u mnie za kazdym razem ogladala ,ale po tygodniu odpadl,nie smarowalam niczym i pieknie sie zagoil na szczescie :ico_sorki: biedny Franio :ico_placzek: takie malenstwo i juz antybiotyk ,nie chce cie dolowac,ale ja tez bym byla wkurzona ,a ta polozna to powinna :wpale: :wpale:
madziorka moj mial takie biale krostki,ale tylko 3 na buzce i zeszly,za to od wczoraj ma sucha skore na glowce i cialko ,posmarowalam go wlasnie tym kremem co ci dalam linka ,ale oilatum do kapieli tez kupie .teraz sobie lezy na golaska i zasnal .a nonono juz piekie zagojona i odparzenia ostatnio nie wracaja :ico_brawa_01:
julie super,ze Nathanek juz prawie zdrowy :ico_brawa_01:
gosiaa fajny pomysl z ta skarpeta :ico_haha_01:

ja zaraz zabieram sie za sprzatanie ,bo ide na miasto z kolezaka ,a potem idziemy do mnie,a tutaj jak zwykle balagan...nie wiem jak to jest,ze codziennie sprzatamy i codziennie jest to samo :ico_haha_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

06 sie 2007, 12:23

:ico_olaboga: :ico_olaboga: co tu sie dzieje.... a sio wstretne chorobska.
wszystkich chorowitkow caluje i zycze szybkiego powrotu do zdrowka :ico_buziaczki_big:

no nie slow mi brak i tyle na ta uk sluzbe zdrowia ..... :ico_olaboga: straszne to co piszecie.....

madziorka z tego co dziewczyny pisza to takie krostki wszystkie dzieciaczki maja,konrad tez takie mial i wygladalo to jak ropny tradzik i po jakims czasie zniknal i chyba nie smarowalam tego zadnym kremem zeby szybciej zeszlo.....fotki super i tygrysek rewelka. :ico_haha_01: :ico_haha_01:

kasia suyper ze zadowolona jestes z wizyty kolegi...po takich prezentach tez bym byla :-D chwal sie tym zegarkiem :ico_oczko:

a my wczoraj korzystajac z pogody i ze lato zaczyna powoli sie konczyc to znowu nad morzem bylismy....wylegiwalam swe cialko na piaszczystej plazy :ico_haha_01: bylo super.konrad usnal w samochodzie o 19 i myslalam ze jak bede go niesc do domu to sie rozbudzi i ze nocka z glowy bedzie ....ale o dziwo nie, :ico_szoking: taki brudny, nie umyty bez kolacji tylko mleko mu przez sen dalam zeby w nocy numerku nam nie wywinal i nie krzyczal ze glodny....i tak spal do rana.rano pobudke mialam o 7 w kaluzy, :ico_haha_01: bo siusiak jakos mu sie ulozyl ze wszystkie siku zamiast do pieluchy na posciel i na mnie wyladowalo :ico_olaboga: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 sie 2007, 13:07

emilka dzieki za link,... zycze slonecznego odpoczynku w polsce :ico_brawa_01:
julie i marta ciesze sie ze wasze maluszki maja sie lepiej

marta z ta kumpela to koszmar.. brak slow :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

fela ja az sie boje tych leosiowych siuskow skierowanych we mnie... zawsze przebieram go na czuja i niczym nie asekuruje golego siusiaka i raz mi sie zsikal ale na przewijak hihi
a plazowania zazdroszzcze... tak mi sie chce do wody i na slonce.. a na razie nie moge :(

a moj leos tak sie pieknie juz usmiecha... wykazuje wieksze zainteresowanie wszystkiego wokol... i ciagle sie smieje.. i ma slodkie doleczki w policzkach jak mamusia... i dziurke w brodce jak dziadzius (moj tato) i slodkie usteczka oczywiscie jak tatus hihi

dobra mykam pod prysznic nim leos sie obudzi,. i na 14.20 do przychodni a potem shopping... ostatni z mamcia ktora jutro juz wraca do polski :(((((
a teraz lepi dla nas pierozki.. kochana mamcia hihi

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

06 sie 2007, 13:32

madziorka mnie nie raz konrad obsikal jak byl mniejszy a pawla to czyms mocniejszym nawet potraktowal :-D :-D kiedys mial zatwardzenie i pawel go przebieral ,lezal bez pieluchy i nagle zaczal sie napinac na kupe to ja mowie zeby mu pomogl i nozki do brzuszka podciagnal...i pawel mowi o idzie ale twarda... a tu nagle jak nie strzeli :ico_haha_01: i wszystko bylo zawalone i pawel oczywiscie tez ale mialam ubaw :-D a potem mase prania :-D
tak wiec powodzenia.... :-D :-D

a palazowanie w nastepnym roku sobie odbijesz i leos juz pewnie bedzie smigal sam do wody

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za usmieszki leosia.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

06 sie 2007, 13:57

fela pisze:pawel mowi o idzie ale twarda... a tu nagle jak nie strzeli

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
juz tatusia osral, a to cwaniak

madziorka hihi pisze:dobra mykam pod prysznic nim leos sie obudzi,. i na 14.20 do przychodni a potem shopping... ostatni z mamcia ktora jutro juz wraca do polski

a twoja mama tez taka zagorzala zakupoholiczka???

lucy a skąd ty jestes z polski???

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

06 sie 2007, 16:08

madziorka hihi pisze: i dziurke w brodce jak dziadzius (moj tato)

KOMU PAN BÓG DAŁ URODE TEGO DOTKNĄŁ PALCEM W BRODĘ :-D nieskromnie napiszę, że ja też mam pokaźny dołek :-D
mama wraca jutro, ale chyba siostra przylatuje, tak? :ico_oczko:
Fela nas nigdy kupa Lenki w locie nie dopadła :ico_haha_01: ale siuśki jak najbardziej :-D zrobie może wieczirkiem zdjęcie zegarka, to taki swatch iron, w PL w ogóle go nie bylo, bo to model dosyc stary i nie do zdobycia, a tam go kupil za 11 funciaków, więc też popytu na niego nie było :ico_haha_01: ale jest wypasiony :ico_brawa_01:
my oczywiście nie byliśmy jakieś sknery..tak to możliwe :-D kupiliśmy mu czapeczke i polówkę z nazwą naszego miasta i kuba jakąś księgę o monetach, bo akurat mial urodziny, tzn. w zeszłym tygodniu mial :ico_oczko:
Martusia po prostu uwierzyć nie mogę w to, co sie przydarzyło twojej koleżance :ico_olaboga: nie wiem, jak ja bym coś takiego przeżyła, na pewno wszytsko sie zagoi i będzie dobrze, ale co sie bidulka nacierpi :ico_noniewiem:
dobrze, ze pępuszek Frania też coraz ładniej wygląda, a ty, mamuśka, weź se coś na to choróbsko póki jeszcze w miare sie czujesz :ico_chory:
lucy23, dobrze, że u małego ta nonono już sie tak nie odparza, musiała sie chyba przyzwyczaić do siusków i kupek, a to przecież substancje żrące :-D
ale poszalejesz w PL :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Emilka udanego pobytu w PL :ico_oczko:
gosia888 pisze:a moze na chrzciny taką srebrną skarpetkę na łancuszku dasz. I wygrawerujesz od cioci skarpety
:ico_smiechbig:
wczoraj kuba zamówił mi ten smoczek, mam nadzieje, że do piątku to dojdzie :ico_noniewiem: kupie może jakąś książeczke dla malutkich dizeci o Bogu, biblie czy coś takiego i jeszcze jakieś ciuszki z Disneya, bo innej znanej firmy w piotrkowie nie ma :ico_noniewiem: chociaż z tego co wiem, to Marysia ma sukieneczke z Zary na chrzciny, więc będę wyglądać przy niej jak ciotka z prowincji :ico_haha_01:
GLIZDUNIA, witaj serdecznie :ico_brawa_01:
Julie no to jak? przelecisz nade mną czy nie? kiedy mam sie spodziewać paczki żywnościowej na balkonie? :ico_haha_01:
a gdzie Jaśnie Pani?
Ilonuś, mam nadzieje, ze z Vinne juz lepiej :ico_chory:

czekam na kube i pojedziemy kupic jakis proszek do koloru, bo sterta brudu w łazience, wejsc nie można, a on chyba myśli, ze te 5 kilo to ja przyniose i jeszcze do tego ziemniaki kupie :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

06 sie 2007, 18:18

witam dziewczyny mam pytanie nie wiem jak oduczyc mojego glodomorka od karmiena noca prosze was doradzcie mi cos bo juz nie mam sil wstawac w nocy :ico_placzek: Kubus bardzo duzo je tak mi sie wydaje przynajmniej napisze wam jak u nas wyglada karmiene :rano o 5 mleczko 150ml puzniej o 9 znow mleczko 120ml o 12 obiadek caly sloiczek o 14 deserek 100g o 16 kaszke cala miseczke taka spora o 18 deserek i o 20 kaszke na dobroanoc taka do butelki o 23.30 znow kaszke
to chyba colkiem sporo? :ico_noniewiem: juz probowalam mu dawac herbatke w nocy zamiast mleczka ale za pol godziny znow sie budzil :ico_olaboga: prosze doradzcie mi moze macie jakies sprawdzone sposoby?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 sie 2007, 19:17

gosia jestem ze szczecina :-D ja tez mam do was pytanie ,moj maly najczesciej spi na lewej stronie (tzn glowke ma po lewej)ja go przekladam,ale on za jakis czas znow to samo .... :ico_noniewiem: nie wiem o co chodzi :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość