Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

06 sie 2007, 16:33

To prawda z tym brakiem miejsc u mnie bylo to samo i gdyby nie mój gin odeslali by mnie do innego szpitala bo mniejsc już nie bylo ale on mi zalatwił że się znalazło :ico_oczko: paranoja kobieta rodząca jeździ i prosi sie o przyjecie do szpitala :ico_puknij:

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

06 sie 2007, 17:10

:ico_prezent:
:ico_buziaczki_big:
:ico_prezent:
:ico_buziaczki_big:

a to dla lukaszka z okazji tygodnia.

dzieki kasia,za porade.
jutro polece kupic ta masc.
oj bidulko jak musisz sie meczyc :ico_sorki: :ico_sorki:

wklej jak mozesz jeszcze jakies zdjecie bo nie moge sie napatrzyc na te wasze malenstwa. :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

06 sie 2007, 17:22

Kasiu 1083 ja sie zaopatzrylam juz w masc alantan i podobno jest tez bardzo dobra i na sutki i do pupy :-D !
Serdeczne zyczenia dla Lukaszka z okazji tygodnia :ico_tort:

A ja rozmawialam z mezusiem i jest mi dobrze :-D

[ Dodano: 2007-08-06, 17:23 ]
Kasiu noi ten 1083 z mojej strony to przesada wiec przepraszam i sie poprawiam na 1983 :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

06 sie 2007, 18:31

kasiu1983 ja mam juz masc bepanthen bo mi koleżanka poradziła, że na sutki jest najlepszy, jej pociecha też jej obgryzła strasznie pierś, ata masc ponoc szybko goi rany. Wsadziłam sobie ją do torby do szpitala :-D

Co do miejsc to w tym szpitalu gdzie chce rodzić już nie strajkują ale przez to, że wygrali plebiscyt fundacji rodzic po ludzku wszystkie babki w krakowie sie tam pchają. Ja liczę na to, że jakby co lekarz mój mnie upcha bo jest viceordynatorem bo nie chce nigdzie indziej rodzić :ico_placzek:

Nie wiem co jest ale spuchłam dzisiaj niemiłosiernie, a palce mi tak strasznie drętwieją, że nawet na klawiaturze mi cięzko pisać :ico_placzek: , już robiłam sobie moczenie nóżek w lodowatej wodzie ale niestety nie za wiele dało :ico_olaboga:

Humor mi się troszke poprawił bo mój M wrócił z pracy i nawet zrobił obiadek- oczywiście w cudzysłowu bo podgrzał wałówke, którą dała nam wczoraj moja mama , ale licza się chęci :-D

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

06 sie 2007, 18:34

Mam nadzieje, ze będzie ze szpitalami dobrze. :ico_oczko: Nie jest w porządku, że kobieta w takiej chwili musi myśleć jeszcze o takich rzeczach. :ico_zly: No cóż, ale jaki gospodarz kraju, takie i traktowanie obywateli. :ico_zly:
Ja mam do pupy dziecka krem i maść w aerozolu, a sobie jeszcze nic do piersi nie kupiłam. Męża wyślę do apteki. :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

06 sie 2007, 18:42

Kod: Zaznacz cały

ale jaki gospodarz kraju, takie i traktowanie obywateli. :ico_zly:


święte słowa :ico_zly:

No ale trzeba miec nadzieje, może wezmę ze sobą kajdanki i przykuje sie do kaloryfera i powiem, że ja tu i nigdzie indziej będe rodzić :-D

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

06 sie 2007, 18:44

Zrobić Rospudę w szpitalu, to brzmi naprawdę kusząco :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

06 sie 2007, 18:47

może jeszcze by sie tv zainteresowało:), ale powaznie licze na to, że jednak nie będe postawiona w takiej sytuacji.
Połozna mi mówiła dzisiaj, że kobiety poprzychodziły do szpitala z terminami jeszcze z lipca i żadna rodzić nie chce, a oni przez to nie za bardzo moga przyjmować te co się teraz przeterminowują, że ponoc na jedno miejsce czekaja 3 nastepne. Na pewno fakt, że przyrost naturalny jest teraz całkiem spory tez się do tego przyłozył. :-D

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

06 sie 2007, 18:57

witam !!!
dawno nic nie pisalam ale ostatnio mam dola i wogole fatalnie sie czuje jestem cala w krostach dostalam wysyp[ki i cala noc sie drapie i nie moge spac drapie sie az do krwi :ico_placzek: mam dosc juz tej ciazy chce zeby to sie skonczylo bo normalnie jak jeszcze troche spuchne to niewytrzymam wygladam jak balon taka jestem spuchnieta :ico_zly: :ico_placzek: niewiem czy po takiej ciazy bede chcial miec jeszcze dzieci :ico_placzek: bylam dzis w szpitalu ale tutaj robia tylko niepotrzebne badania mocz cisnienie i krew a ja chce wiedziec czy mam szanse urodzic wczesniej ale oni tu nie baraja ginekologicznie :ico_zly: jak powiedzialam ze mam wysypke to lekaznawet nie popatrzyl na nia i przepisala mi jakies tabletki :ico_olaboga: chodze taka zdenerwowana ze szok wiele bym dala zeby to sie juz skonczylo
postaram sie czesciej pisac ....
a dzieciaczki piekne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

06 sie 2007, 19:39

Ojojoj, dziewczyny widzę, że hormonki nam wszystkim szaleją. :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Wcale Wam się nie dziwie, że macie takie zmienne nastroje i dosc ciązy. Ja tez tak sie czułam kilka dni temu. Miałam wszystkiego serdecznie dosyc.

Nie wiedziałam, ze teraz jest taka kiepska sytuacja z tymi szpitalami. Tzn wiedziałam, ze sa strajki i zamykaja w szpitale, ale w głowie mi sie nie miesci, ze mogliby odesłac rodzaca do innego szpitala. :ico_olaboga: Normalnie :ico_szoking:

Mi juz sie poprawił humor, bo dzwonili ze szpitala ze mozemy odebrac Małego. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nareszcie sie przestane depresjonowac. :-D Bo dzis na prawde juz miałam takiego doła, że gdyby nie moja "grupa wsparcia psychcznego" to chyba bym cały dzien przebeczała. :ico_nienie: :ico_nienie: A to nie za dobrze by wpłyneło na mój pokarm, którego i tak mam bardzo niewiele... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-08-06, 19:41 ]
Aha, Martuuuniu, pytałas o te pieniądze. Najlepiej jest wysyłac z konta na konto. Najtaniej to wychodzi. Czasami trwa to kilka dni, ale warto poczekac. Za przekaz np Wester Union płaci sie na prawde bardzo duzo, ale pieniadze sa juz po kilku minutach do odebrania. Ale jak Tobie sie nie spieszy to przekaz na konto jest najlepszy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość