Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 sie 2007, 23:16

WITAM WIECZORKIEM
A CO TU DZISIAJ TAKIE PUSTKI???????? :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Ja już spakowana w końcu :ico_sorki: :ico_sorki: jeszcze tylko ostatnie sprawdzanie musze zrobić czy wszystko zabrana :-)
Ile tego mamy .będziemy jutro jechać jak tragarze hehe :-D no ale wrócimy już samochodzikiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-06, 23:23 ]
Ja się żegnam z wami kochane.
Wracamy dopiero 19 sierpnia także troche mnie nie będzie :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Życze wam i sobie super pogody :-D :-D
Będziemy z Adusią tęskniły za wami wszystkimi.
Buziaki i uściski dla was mamuśki i waszych maluchów :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

07 sie 2007, 08:22

[size=200]Emilko wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia roczku,[/size] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:


ja tez wczoraj wogóle nie mogłam wejść na TT - wyskakiwał mi komunikat że jest 41 osób zalogowanych

u nas spokojnie noc minęła

Natalko super zdjęcia Oskarka, duży chłopak z niego

Justynko życzę udanego urlopu

ja zmykam troszke posprzatac w domu i znowu do pisania pracy

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

07 sie 2007, 09:07

EMILKO WSZYTSKIEGO NAJ NAJ NAJ LEPSZEGO ŻEBYŚ ROSLA DUZA DAWALA RODZICOM JESZCZE WIECEJ RADOSCI MOC CALUSKOW OD CIOCI EWELINY I PAWEłKA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-08-07, 09:08 ]
No a teraz ja sie pochwale schudłam 4 kg :-D :-D :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Jestem poprostu bardzo szczesliwa ale jeszcze dluga droga przede mna

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

07 sie 2007, 09:51

Obrazek
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

[size=150]Dla Emilki


Idzie misio...Idzie słonik...
Idzie lalka...No i konik...
Wszyscy razem z balonami...
Z najlepszymi zyczonkami...
Bo to dzien radosny wielce...
Masz juz jeden roczek wreszcie .....
[/size]

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

07 sie 2007, 11:15

[size=200][glow=violet]Kochana Emilko z okazji pierwszych urodzinek życzymy Ci rzeki i piasku przy rzece na wspaniałe,
piaskowe fortece. I poziomek w leśnych kotlinach,
drzew, na które dobrze się wspinać...
Dużo zdrówka i słodyczy , wiecznego uśmiechu i nieprzemijającego szczęścia życzy Natalia i Oskarek[/glow][/size]

Obrazek
Shot at 2007-08-07

[ Dodano: 2007-08-07, 11:18 ]
hej kochane ja od rana na zakupach bylam, teraz za chwilke sprzatam poki Oskar spiw wozku a o 12:30 jedziemy znowu nad jeziorko siepopluskac :ico_haha_01:
wiec pewnie ebdziemy popoludniu :-D
milego dzionka

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

07 sie 2007, 11:27

[size=200][glow=violet]Emilko duuuuuuuuuuużo radości, usmiechu i szczęscie w zyciu !!!!!!!!!!!!!!!!
STO LAT SŁONECZKO [/glow]!!!!![/size]


http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=2525
Ostatnio zmieniony 07 sie 2007, 12:21 przez kasiaa1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

07 sie 2007, 12:05

[size=150]Kochana Emilko, w dniu Twoich pierwszych urodzin przyjmij od nas radosne życzenia,
aby każdy rok przynosił wszystko to, co w życiu najpiękniejsze:
radość, szczęście i miłość.[/size]


Obrazek

To od Michasia :-) :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

07 sie 2007, 12:29

Oj jak sobie tak mysle... pewnie sie powtarzam, ale ten czas naprawde szybko leci ;)

Julia spi... nie zdąrzyłam jej zrobic zupki na czas... zasnela :)

ja dzis pojezdziłam po przedskzolach... udało mi sie załatwic staz ... tylko musze podejsc jeszcze raz po 20, bo nie ma dyrektorki zeby podpisac umowe. Ale wice dyrektorka zapewniła mnie ze mnie przyjmna.. pozyjemy zobaczymy.. dopoki nie bede miala tego na pismie to sie nie napalam :ico_oczko:

dziwna jakas... nawet sie mnie nie zapytała o wykształcenie :ico_noniewiem: od razu na TAK :ico_noniewiem: zobaczymy co powie dyrektorka...

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

07 sie 2007, 13:46

Gabrysiu zalezy mi.... mimo ze do tego przedszkola jest kawał drogi z buta to i tak mi zalezy.. to jest przedszkole integracyjne... ciekawe co z tego wyjdzie.
ja sama nie wiem czy sobie poradze :ico_olaboga: ale dobrze ze Ania do nas dołączyła.. jako doświadczona pani przedszkolanka bedzie mi doradzac :-D mam nadzieje ze mi pomoze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lisiczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 22 lip 2007, 10:48

07 sie 2007, 14:02

kasiu na pewno pomoge w miare mozliwosci. oby sie udalo trzymam kciukasy.

[size=150]EMILKO
Najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok![/size]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
zyczy Martynka z mamusia.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość