Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

04 sie 2007, 08:04

dzieki kochane :ico_haha_02: moj krzysiek sie strasznie cieszy tylko sie smieje ze nie wie czy sprosta moim zachciankom hehe ,matiemu powiem za jakis miesiac albo dwa pewnie tez sie ucieszy bo juz nudził ze chce miec rodzenstwo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
sylwia.wk
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 803
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:24

04 sie 2007, 13:01

witam.my wczoraj popoludniu pojechalismy nad wode dodo porzucal kamieniami do wody,my mielismy spokuj.
znalazlam str tej restauracji:
http://www.kkt.pl/karczma/
a tu fotki jej:
http://www.kkt.pl/karczma/galeria10.htm

rano bylismy na spacerku prawie biegiem bo idac zauwazylam po raz kolejny wilczura chodzacego sobie samopas az mi serce podskoczylo na szczescie nas niezauwazyl.a dzis popoludniu dodo jedzie do mej rodzinki na noc.

edit gratulacjeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-08-05, 13:01 ]
witam.my wczoraj popoludniu zawiezilsmy doda do mej rodzinki i bidoka ugryzla osa w warge i zapuchl.pojechali na pogotowie dostal zastrzyk praktycznie nieplakal az kobita byla w szoku,kupili syropki i za godz ani sladu po ugryzieniu.
my z piotrem i znajomymi pojechalismy w koncu na dyskoteke! wybawilismy sie i wrucilismy do domu znajomi nocowali u nas! niedawno dorianka przywiezli i spi razem z piotrem.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

06 sie 2007, 09:37

hejka dziewczeta!!!!!!!!!!!!
mialam b szalony week.
urodziny mojej myszki>ale impa bedzie za 3 tyg dopiero
no i potem za brzesko do kumpla na impreze bo on tez ma ur w tym samym dniu
ale pobalowalam do dzis mi szumi w glowie :ico_oczko: wrocilismy wczoraj w nocy domi byla u tesciow ale tam to ponoc zawsze jest jak aniolek

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

06 sie 2007, 10:14

edit ogromniaste gratulacje,ale się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Lidzia dla Pysi wszystkiego NAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
sylwia.wk
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 803
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:24

06 sie 2007, 12:29

witajcie u nas sie porobilo dodo w poludnie wstal wychodzimy na pole a babcia mowi ze dzwoni po karetke bo z mym dziadkiem niezadobrze chyba kolejny zawal.przyjechali i poszli badac go dodo pogadal z kierowca karetki weszedl do srodka pan mu pokazal wszystko, po czym wyszli lekarze z dziadkiem i zabrali go odrazu tlen i zastrzyk. teraz piotr pojechal z babcia do niego do szpitala ja siedze z dodem. ech!!!!!!

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

07 sie 2007, 07:52

hej dziewczynki!!!!!!!!!!!!

wiecie co... wrocilam do was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


cieszycie sie???? :ico_oczko:

tylko na dzien dobry okazalo sie ze mam komputer tak zawirusowany ze trzeba formata zrobic.wiec na dobre to chyba dopiero jutro wroce

sylwia duzo zdrowka dla dziadka

Awatar użytkownika
paulab
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:56

07 sie 2007, 08:59

hejka wczoraj pojechalysmy z beatka do lidzi ,poszlysmy porobic babskie zakupy;)fajnie bylo duzo spaceru!izunia uradowana ze nie jedzie w koncu sama,cieszyly sie dzieciaki.
najlepsze jest to ze moja mama zapomniala ze ja przyjezdzam z beatka i nie trzeba po mnie przyjezdzac na nasz przyst .pod cmeentarz i pojechala i wyczekala sie godzine!!!

beatkolidzia przyjezdza we srode z pysiulka,przyjdziecie ez na kawke?

sylwusszybkiego powrotu do zdrowia dla dziadka

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

07 sie 2007, 10:09

paulab pisze:beatkolidzia przyjezdza we srode z pysiulka,przyjdziecie ez na kawke?

Paula odpisałam na "dzieciach",że postaram sie na chwilę wpaść,bo jadę do przychodni na bilans dwulatka z Izą :ico_oczko: Mogę Ci jutro oddać te foteliki??Bo dziś może byc cieżko z czasem :ico_noniewiem:
Lidzia no najwyższy czas na twój powrót,trzeba rozruszać ten wątek :ico_brawa_01:
Miałyśmy sie w ogóle umówić u mnie w tamtym domu i coś nie możemy sie zgrać :ico_noniewiem:

sylwia współczuję przeżyć,dużo zdrówka dla dziadka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
paulab
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:56

07 sie 2007, 10:14

BeataW, jasne nie pali sie

Awatar użytkownika
sylwia.wk
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 803
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:24

07 sie 2007, 12:01

lidzia witaj i dzieki dziewczyny okazalo sie w 100% ze to byl lekki zawal juz jest ok.

my dzis po spacerku dodo oglada krecika potem do spania i brak pomyslu na popoludnie!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość