Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

07 sie 2007, 11:56

Witam!
Dzis znów ładnie na dworze,jak Kacper wstanie to pójdziemy na działkę posiedzieć do dziadków :-D

Matikasia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zdjecia

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

07 sie 2007, 14:08

matikasia, fajne foteczki :ico_brawa_01:
u nas parówka, chodzilismy sobie po dworku prawie 2 godzinki a mnie po plecach dosłownie leciała woda. Przyjechał dziś mój tata z siostrą i szwagrem. Zabierali szwagra z lotniska bo przyjechał na tydzień z Finlandii więc ja Antośka przetrzymywałam z drzemką jak najdłużej się dało i zasnął dopiero jak pojechali o 13 ale nawet nie dopił kaszki biedactwo zasnął ze smoczkiem w buzi.
Krosteczki Antosia tak jakby przysychały i albo to nie jest ospa albo już się kończy i przeszedł ją bardzo leciutko, z dwojga złego to wolałabym, żeby miał to juz za sobą.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 sie 2007, 21:31

Witajcie kochane.
matula1, to się nadenerwowałaś....ale najważniejsze ze wszystko jest Ok, a ze szczepieniem RACJA lepiej zczekać.
Matikasia fajne fotki, i udanych połowów zakupowych :DD

U nas w porządeczku, sprawy pozałatwiane, ale bilety jesczcze nie kupione...ale mam nadzieje że w tym tygodniu uda sie to zrealizować.
Antos coraz więcej mówi, naprawdę zna juz tyle slów i bardzo szybko się uczy :one:

No to się pochwaliłam :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-07, 21:34 ]
matula1 pisze:Maggie mój synuś też ma takie koszulki, jak Antoś na tym pierwszym zdjęciu

..no fajne te monsterki :one:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

08 sie 2007, 09:16

a moj maluch w sumie juz nie taki maly :ico_oczko: :-D obchodzi dzis 1,5 roku ale to zlecialo dzis chodzil i pokazywal jaki on duzy jest :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 sie 2007, 09:58

od 2 dni pogoda nawala i ciagle leje wiec czeka nas albo kolejny dzien w centrum handlowym badz w domu. chzba to pierwsze lepsze, nie takie nudne:)
a azakupy jak na razie udane ale dla mateuszka:)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

08 sie 2007, 11:32

a u nas Kasiu już drugi dzień skwaru, nawet ruszyć się nie mogę bo sie po mnie leje.

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

08 sie 2007, 12:12

Hej :ico_haha_02: A u mnie się zachmurzyło :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: A szkoda ,bo miałam ochote gdzies wyjsc ,no ,ale zobaczymy.
Bożenka 74 współczuje Ci ,koszmar w taka pogode mieć brzusio :-) Pogłaszczs ode mnie maleństwo :-) :-)
Matikasia zdjęcia super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A najlepsze to zdjecie Mateuszka na slizgawce,fantastyczny uśmiech :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Agnes [size=150]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ADRIANKA Z OKAZJI UKOŃCZENIA PÓŁROCZKU :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: [/size]\

A mój Bartosz dzisiaj mnie zadziwił ,bo spał ponad 2 godziny ,własnie przed chwila sie obudził.A ja w tym czasie wyprasowałm ,umyłam podłoge ,garnki ,no normalnie jak nigdy sie wyrobiłam :-D :-D

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

08 sie 2007, 13:15

Dora1 dziekuje kochana jestes :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

08 sie 2007, 15:14

[glow=green][size=150]Wszystkiego Najlepszego dla Adrianka [/size] [/glow]:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent:

u nas od rana duchota,już popadało i pogrzmiało,teraz wisi dalej cos w powietrzu,zaraz o ile nie będzie padać pójdziemy gdzieś.

Wczoraj bylismy na działce,Kacper poszalał,chlapał sie w wiadrach z wodą,to mu sie podobało.
Od niedzieli lepiej je,może znowu mu apetyt wróci,zobaczymy.

Na drugi tydzień idziemy na szczepienie.
A ja dzis tez lekarza zaliczyłam,byłam u kontroli u kardiologa,jeszcze mam brac tabletki 2 miesiące,a potem porobi mi badania i zobaczymy co dalej,moze odstawimy jak będę sie dobrze czuła.

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

08 sie 2007, 20:44

kasiekk, zdrowiej szybciutko
Dora1 oj straszne sa te upały, uz wolałam jak było chłodniej, ale cóż takie jest lato i niech lepiej będzie ciepło. Antek dziś spał tylko półtorej godzinki i to przez mnie bo chciałam mu fotę cyknąć i go obudziłam aparatem :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: zła jestem na siebie jak nie wiem co bo własnie szykowałam się do położenia na chwilkę. Antos zwykle spi 3 godzinki więc miałam szansę i ja odpocząć. Dobrze, że przynajmniej zdjęcie wyszło.

Oto i ono: mój synus obrazony na podusię

Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość