Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 sie 2007, 17:33

Kolka, dopiero teraz doczytalam o tych kolysankach ... ja oczywiscie poprosze mordeczka@gmail.com :ico_sorki:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

07 sie 2007, 17:57

:ico_olaboga: przepraszam, zapomniałam o urodzinkach Juleczki, taka pusta głowa jestem :ico_sorki: :ico_sorki:

Juleczko nasza kochana dużo zdrówka, usmiechu i wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 4 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

07 sie 2007, 18:42

dziękujemy pięknie. Za życzonka, kwiatki i scrapki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Kołysanki podrzucę wieczorkiem.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

07 sie 2007, 19:37

czesc dziewczynki-dawno mnie niebylo, ale w wolnym czasie nadrobie zaleglosci!!! My juz po chrzcie-zdjecia wkleje w wolnej chwili!!! pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

07 sie 2007, 20:07

i zeby Mamusia i Tatus zawsze byli grzeczni


:ico_noniewiem: co to ma się znaczyć? :-D

dzięki za adres mailowy :-D
Położę kruszynkę i skorzystam :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 sie 2007, 21:02

witam.

:ico_tort: dla Julci :-D

Super,ze Marzenka bedzie mialal swoje lokum i trzymam kcuki za zdrowie Viki.

Kurcze - duzo nie naskrobalyscie :ico_placzek:

My juz wrocilismy od babci - bylo super.Odpoczelam i maly byl super grzeczny. Spal co dwie godziny po godzinie albo i dwoch :ico_szoking:
Smieje sie glosno i bawi sie swiadomie - tata moj nachylal sie do niego jak byl na raczkach u mojej mamy i mowil - zjem cie a on w momecie nacylenia wtulal sie w moja mame - znowu sie wychylal to tata znowu - zjem cie,zjem cie i nachylil sie - a on schowal sie w szyje mojej mamie :ico_brawa_01: I tak kilka razy - poryczalam sie jak to zobaczylam :ico_olaboga:
Non stop sie smieje i pcha wszystko do buzki,oczywiscie chce juz siadac :ico_szoking: Pieknie trzyma glowe i wogule jest taki pogodny i kochany.
No i coraz czesciej budzi sie na brzuszku :-D

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

07 sie 2007, 21:08

Cześć dziewczyny :-D
My dzisiaj cały dzień u mamy, niedawno wróciliśmy i dzieciaki już padły, śpią :ico_szoking: , aż w szoku jestem. Czekam jeszcze na męża, zaraz powinien z pracy wrócić i sama się zawijam do łóżka, coś zmęczona jestem :ico_olaboga: .
Jutro idę z koleżankami w góry więc nocka na pewno nie przespana będzie.
Dobra zamykam. Pozdrawiam was serdecznie.
Acha dla JULCI najlepsze życzenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

07 sie 2007, 21:32

Rybko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Andrzejka. Szkoda, że nie możemy zobaczyć jak Andrzejek się bawił, ale skoro się rozpłakałaś to penie musiał być to cudowny widok :ico_haha_02: . I cieszymy się, że wróciłaś, może frekwencja się polepszy :-D

Kari nawet nie wiesz jak zazdroszczę Ci tych gór :ico_wstydzioch: .

My też dotarliśmy dopiero co do domciu :-D ,byliśmy dziś z Olą od samego rana u moich rodziców. Moja mama wreszcie ma urlop :-D . Do moich rodziców przyjechała rodzinka ze śląska, więc tyle było rąk do zabawiania Oli że :ico_szoking: , ale dzięki temu odpoczęły dziś moje ręce. Nawet małej dziś nie kąpałam :ico_wstydzioch: bo padła dziecina jak nigdy już w samochodzie i nie miałam sumienia jej budzić. Nawet furagin jej dałam na spiku :-D
Mróweczko wszystkiego najlepszego dla syneczka z okazji chrztu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

07 sie 2007, 21:33

Witaj Rybciu :-D
Od razu jak weszłam na TT to po liczbie Twoich postów widziałam, że już wróciłaś :-D
No i brawa dla Andrzejka, że był taki grzeczny i już się świadomie bawi! Super, sprytny z niego chłopaczyna :ico_brawa_01: No, nie ma dużo postów, bo dziewczyny coś się obijają :ico_noniewiem: :ico_haha_02:

A ja czekam na frytki (o tej porze :ico_szoking: ) R coś naszło i kartofelki skrobie :-)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 sie 2007, 21:38

Mróweczka, wszystkiegonajlepszego z okazji chrztu :ico_brawa_01:
Kolka pisze:Cytat:
i zeby Mamusia i Tatus zawsze byli grzeczni


co to ma się znaczyć?
.. Koleczko Ty sie nie pytaj co to ma znaczyc bo to byl post dla Juleczki a nie dla Ciebie a cudzych listow sie nie czyta :-D :-D :ico_oczko: iw_rybka, fajnie ze juz jestes :ico_brawa_01: Super ze Jedruś tak szybko sie rozwija :ico_brawa_01: Kolka, :ico_sorki: daj pare frytek :ico_sorki: :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość