Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 sie 2007, 22:29

edi nie rozumiem o co chodzi z tymi papierosami. :ico_noniewiem: .. kto je przemycal i skad?? :ico_noniewiem: \

po nocach spi dobrze ze caly dzisiejszy dzien marudny jakis.. placze...choc najedzomy.. jakby zasnac nie mogl bo prawie nie spal... mial jedna 20min drzemke i potem dwie moze 5 min i znow oczy jak 5 zl hihi
:ico_szoking:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

08 sie 2007, 08:37

Hej kobietki :-) :-)
madziorka hihi pisze:edi nie rozumiem o co chodzi z tymi papierosami. :ico_noniewiem: .. kto je przemycal i skad?? :ico_noniewiem: \

Edi ja tez nie wiem o co chodzi?Jaki przemyt do Stalowej ,no pieknie sie reklamuje to moje miasto :ico_noniewiem:
Madziorka ,jezli chodzi o kosmetyki to przesłałabym Ci poczta w paczce ,oczywiscie jak bys mi podała adres :ico_oczko: :ico_oczko: Kochana jezeli chodzi o dzieci to musisz to przetrwac ,nie ma innej rady.Najgorsze sa pierwsze miesiace ,ale później jest juz coraz lepiej :-) :-) Życze Ci naprawde duzo cierpliwosci :-) :-) Widze ,że Leos jest jak mój Bartosz -mało spał w dzien ,ale ładnie przesypiał nocki :-) :-) A co jest z buzią Leosia ,ma jakies uczulenie ?

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

08 sie 2007, 15:47

ale namieszałam. no to moze od poczatku.
chciałam nawiązac do stalowej woli :ico_oczko:
mój R pracuje w urzedzie skarbowym.był ostatnio załadunek przemycanych papierosów do cięzarówki która jechała do stalowe..celnicy zabrali te fajki przemytnikom.a w stalowej woli jest palarnia o czym nawet nie wiedziałam.i o to mi własnie chodziło zeby wam o tym powiedziec bo pewnie mieszkanki stalwej nawet o tym nie wiedzą ze mają taka palarnie.mało wazna informacja ale tak jakos nawiązałam.paniały?
chyba dalej namieszałam :ico_wstydzioch: nie wazne.
a mój nigdy nie spał dobrze po nocach.dzis np wstał o 2 w nocy i bawił sie do 4 :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

08 sie 2007, 17:04

Edi no troszkę paniałam :-D :-D :-D Ale wiesz nawet o tym nie wiedziałam ,że w Stalowej jest cos takiego ,ale mnie to nie interesuję,bo ja nie pale jak i mój Andrzej też :-) :-) :-)
A wiecie co dzisiaj byłam za blokiem z Bartoszem na piaskownicy i siedziała obok mnie tez kobietka z synkiem w wieku Bartosza i obok nas na sąsiedniej ławce siadła grupka chłopców 12-13 letnich,którzy normalnie bez żadnych oprów powyjmowali piwka ,papierosy i bez zadnego skrępowania pili i palili przy nas :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: I tak sobie mysle dlaczego te dzieci tak bardzo chcą dorosnąć ,do czego tak ich ciągnie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Boję się o moje dzieci :ico_placzek:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

08 sie 2007, 17:29

no ja tez nie i mój R tez nie palimy.ale chodzi o to ze stalowa duzo mniejsza od przemylsa a palarnie papierochów z przemytu ma :-D
a co do palenia i picia to fakt.cpaja i niewiadomo co robią.młodzi dorastaja teraz szybko.nie to co kiedys.ja w wieku lat 13 lalkami sie bawiłam :ico_oczko: a te panny teraz to i włosy zafarbowane i makijaz i paznokcie na 3 cm.łazą ztymi chłopami a potem dzieci rodzą dzieci.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 sie 2007, 20:18

hej

dora dzieki raz jeszcze za propozycje wyslania kosmetykow.. ale spoko zawsze ktos mi przywozi hihi bo czesto ludzie lataja do polski.. hihi

leos ma cos jak tradzik. myslalam ze wam pisalam.. zaczelo sie od policzkow .przeszl potem na czolko.. i w sumie ma na calek twrazy ale nie rownomiernie.. i na szyjce i klatce piersiowej. mowia ze to normalne. nie swedzi nie boli...
ale nie wyglada ciekawie..

dzis byl kochany na maxa., wstalismy dopiero o 12.30 hihi
spal od 22 z przerwami na jedzonko o 2.30 5.30 8.30 i o 12.30 pobudka na stale hihi
a ptem do 15 lezal ciuchotenko.. sluchajac karuzelki potem sobie gadalismy i lezal w wozku na trawce hihi
nastepnie drzemka 30min i jedzonko 15.30
i spanko k 1,5 godzinki i jedzonko o 18.30 hih i w ogole dzis nie plakal tylko troszke chwile marudzil przed spaniem,.. ale on tak ma hihi
takze super dzien zaliczyl
do mnie wpadly kumpele wiec pogadalysmy ...jedna w ciazy hihi
a adas wlasnie wrocil i robimy koledze niespodzianke bo dzis konczy 25 lat, i kupilismy torta i swieczki hihi
no to spadam papa

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

09 sie 2007, 07:48

wiesz co madziorka moja kolezanka tez mieszka w angli i jej córka tez ma własnie tez cos takiego na buzi.tamci lekarze mówia jej ze to samo przejdzie a tu raz dostała jakąs masc.troche przeszło ale znowu jej wychodzi.teraz bedzie w polsce i bedzie szła do dermatologa bo mała ma juz 1,5 roku i nie schodzi jej to.nie wiem co to moze byc.
bo dzis konczy 25 lat

boze kiedy to było :ico_placzek: ale własnie cwiercwiecze tez obchodziłam w angli.była super biba.

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

09 sie 2007, 08:01

Edi to już ja nic nie mówie ,kiedy u mnie było te 25 lat :ico_olaboga: Ach jaki był człowiek wtedy piekny ,młody i zgrabny :-D :-D
Madziorka to ja Wam zazdroszczę tych imprez .Widac ,że tam sie nie nudzicie ,zabawa na całego ,no i dobrze raz się żyje :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 sie 2007, 12:26

edi nie strasz.. mam nadzieje ze ta wysypka zniknie.. wlasciwie wydaje mi sie ze jest lepiej..
ja swoje cwierc wieku tez w anglii spedzilam na fajnej domowej imprezce hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

09 sie 2007, 13:28

madziorka dzis rozmawiałm z dziewczyną co jej mały tez ma trądzik(bo to podobno tak wygląda) to hormony mamy są jeszcze w dziecku.całkowita zmiana krwi na własną nastepuje ok 2-3 m-ca.tak mi lekarz kiedys powiedział

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość