HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

08 sie 2007, 16:33

kingas, też czuć pod palcami ale jak się stuka to nie ma jeszcze takiego metalicznego brzdęku. No ale jak u Mi.loszka jest odgłos stuknięcia łyżeczką to znak że są już na zewnątrz i teraz poleci jak burza :ico_brawa_01:

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

08 sie 2007, 16:34

Hare my tez barazie mieszkamy w bloku mamy 4 pokoje wiec nie narzekamy ale w przyszlosci marzy nam sie domek, mamy juz dzialke ale narazie nie zaczynamy budowy, mam nadzieje ze kiedys zaczniemy.Ja jakpo panna mieszkalam w bloku wiec jestem przyzwyczajona ale moj maz w domu wiec jemu brakuje ogrodka. Ale mi tez w przyszlosci marzy sie domek

[ Dodano: 2007-08-08, 16:38 ]
Hare ponoc dziecko najwiecej jest marudne i go boli jak sie wybijaja w srodku a jak juz wyjda to chyba juz tak nie swedza dziaselka bo nie wiem czy mu smarowac zelem, w sumie mu dzisiaj posmarowalam i zasnal.No i kupki ma rzadsze :ico_haha_02:
czytalam gdzies ze jakby dorosly czlowiek mial przejsc jeszcze raz zabkoanie to by tego bolu nie zniosl ale dzieci chyba sa wytrzymalsze bo nieraz jak sie przerwoca albo uderza to nieraz nie placza, chyba maja taka nieswiadomosc bolu a dorosly to odrazu steka.Tak jak z jazda na nartach dziecko uczy sie migiem bo nie ma poczucia strachu a dorosly sie boi upadku.

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

08 sie 2007, 16:40

HaRe, ale ona tak prawie cały czas siedzi bawi sie tez w takiej pozycji.

To ja juz sama nie wiem jeszcze sie okaże ze Mirelka będzie garbata :ico_olaboga:

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

08 sie 2007, 16:40

Hare a gdzie jest ta Puszcza Zielonka gdzie macie dzialke?Na pewno fajne tereny?A skad jestes?

[ Dodano: 2007-08-08, 16:42 ]
Iza mi to wyglada ze Mirelka chce usiasc moze tak sobie cwiczy miesnie brzucha.Nie martw sie na pewno jest wszystko dobrze

[ Dodano: 2007-08-08, 16:45 ]
Dziewczyny pojutrze wyjezdzamy do Gdanska nie wiem co mam spakowac Miloszkowi chyba poprostu wezme cala szafe, bo jak on ulewa to czasem go 3 razy musze przebierac no i jeszcze ta niepewnosc o pogode.Trzeba zabrac i cieple i lekkie rzeczy.Musze zrobic liste co zabrac zaraz sie za to zabiore.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

08 sie 2007, 18:20

czesc dziewczyny
jestem na wakacjach nie piszcie za duzo wracam w piatek

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

08 sie 2007, 22:28

qunick, no z tym nadrabieaniem to jest potem czad, ja mialam 20 str,moze tobie sie poszczesci,bo widze po dziesiejszym dniu ze jakos chyba sporo nas gdzies wyjechalo

A tu fotki z wakacji,troche ich wyszlo bo sporo zwiedzalismy przez brak pogody na lezakowanie:

Oto nasze jeziorko
Obrazek


W Toruniu u Kopernika
Obrazek


Obrazek

troche zabytkow z Torunia
Obrazek

Poranne igraszki
Obrazek



Obrazek


Wcinamy marchewecze po raz pierwszy
Obrazek


Nasz widok z okna
Obrazek

i znow jeziorko,tym razem z tata
Obrazek

W podrozy, niestety nie bylo tak milo caly czas
Obrazek

Zabawa na calego
Obrazek

Zamek w Golub-Dobrzynie
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 sie 2007, 22:38

Hej ... jestem, jestem ..troche chora ale ok ..Jutro napisze wszytsko //pa

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

08 sie 2007, 22:46

u nas tez już czuc pierwszy Ząbek i tez moja mama to zauwazyła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Iwona super fotki
Iza Lena teżsie tak podnosi z pozycji pólsiedzącej

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

08 sie 2007, 23:22

Cześc Dziewczyny!!!
Jeszcze nie zdążyłam poczytać co pisałyście jak mnie nie było, ale musiałam Wam cos napisać: Mamy pierwszego ząbka!!!!!
Widzę jednak że nie jest to nowość na naszym wątku :-D i inne dzieciaki też już zabki mają! Super jest to że nasze dzieciaki rozwijają się podobnie z racji tego ze są przecież z jednego miesiąca!! :ico_haha_01: :ico_haha_01:
U nas mój tata pierwszy wyczaił ząbka. Jest to lewa dolna jedynka. Nie wiem jak ja się nie skapłam wcześniej, bo nie ma szans żeby się dziś pojawił bo już jest cały przebity, nie tak jak u Doroty, a raczej u Agatki że było widac tylko jak ziarnko cukru. Wzięłam łyżeczką postukałam a tu normalnie stukało!! :ico_brawa_01:
Jak wróciłam do domu to aż mi się płakać zachciało że tak moje dziecko rośnie, tak dorasta, hihi:)) A jak mu włoski urosły podczas naszej wizyty u rodziny!! Jest teraz taki kochany blondasek!!

[ Dodano: 2007-08-08, 23:26 ]
hekkate zdjęcia są boskie!! Kobieto skąd Ty masz taki extra śliniak??? Bo to chyba śliniak jest, prawda?

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

08 sie 2007, 23:30

idę spac :) dobranoc

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość