lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 sie 2007, 11:38

b]marta[/b] sliczny jest Franio :ico_brawa_01: Marta no wlasnie ja to tez tak odbieram,myslalam,ze jak sie maly urodzi ,to my bedziemy najwazniejsi,a on dalej do mamusi ? :ico_puknij: rozumiem ,ze ja kocha,no ale bez przesady...dzwoni do niej codziennie,byla niecaly miesiac temu u nas i teraz on pojedzie do swojej mamy,a ja z malym u mojej zostane :ico_puknij: to jakies pomigane...ja nie robie zadnych problemow i do jego tez pojedziemy,ale w pierwsza noc do mojej .bo jest bl;izej i ona wozek zalatwi ,wiec u mojej musimy byc najpierw...marta wspolczuje ci tesciowej na 2 miesiace :ico_szoking: czasem mam takie mysli,zeby pojechac do polski i zostac do konca macierzynskiego ,ale pewnie bym tesknila i tak nie zrobie :ico_noniewiem:

jasnie pani chodzi o to,ze moj luby tak bardzo kocha swoja mamusie,ze on pojedzie do swojej ,a ja do swojej,bo jednej nocy bez niej nie wytrzyma :ico_puknij: i rano przyjada do mojej mamy :ico_puknij: jakis chyba nienormalny jest ,albo ze mna cos nie tak :ico_puknij: ale juz tak mnie wkurzyl,niech jedzie w cholere :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

08 sie 2007, 11:56

hello
wpadlam na chwilke zobaczyc co u was...
u nas pogoda super co z tego jak ja zaraz do pracy...
juz mi sie troche znudzilo dzis juz chyba jestem zmeczona jeszcze tylko jutro i bedzie odpoczynek
maly usnal zobacze go dopiero jutro rano :ico_placzek: a mnie sie chce spac... i tyle :ico_noniewiem:

za to 7 wrzesnia lecimy do mojej siostry coprawda na tydzien tylko ale zawsze cos bilety kupione wiec zamiast polski w tym roku barcelona :-D
babcie troche zawiedzione ale musze sie z siostra zaobaczyc no i opalic przy okazji :ico_oczko:
poodpoczyajcie za mnie dzis kochane
ja byle do piatku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 sie 2007, 11:57

martuchafrost, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Franio super, i to wdzianko co ma na sobie na zdjeciu co go Jacol trzyma jest zajefajne :ico_brawa_01: to szydelkowe?? :ico_szoking: :ico_szoking: jak jeszcze walniesz, ze sama wydziergałas to padne :ico_sorki: :ico_sorki:
lucy23, tak wiec dobrze zrozumialam tylko nie skumalam w czym tkwi problem. przeciez on ci nie zabrania jechac z malym do mamy, tylko on chce sam do swojej najpierw, wiec go pusc. przeciez z wami jest codziennie, a daleko od calej reszty rodziny. on tez za swoimi na pewno teskni. ty i tak w Oliverka caly czas wpatrzona to on troche milosci od mamusi potrzebuje. Faceci to przeciez duze dzieci :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-08, 12:01 ]
julie_377 pisze:wiec zamiast polski w tym roku barcelona

moj maz byl w tym roku w barcelonie i tak sie zakochal, ze mowi, ze na rzesach stanie, zeby nas w przyszle wakacje tam z Lusia zabrac :ico_brawa_01:

martuchafrost pisze:Jasnie pani szalona jak tam Luska?????

uczy sie chodzic :-D powaznie, glowe juz od dawna sama trzyma wiec tatus uznal, ze czas na nauke chodzenia. on ja pod paszki trzyma na nózkach a ona szczerzy dziasla do niego :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

08 sie 2007, 12:05

jasnie pani zgadzam sie z toba co do tego ze faceci to duze dzieci hhihihi samam mam taki egzempalrz
lucy tez mysle pusc go odpoczniesz troche bo z dwojka dzieci samemu to wiem jak jest :ico_noniewiem: :-D

jasnie pani i dobrze :ico_brawa_01: niechc sie luska uczy chodzic jak chce to dobrze :-D beda sobie w przyszlym roku z golymi tyleczkami z natusiem po plazy w barcelonie biegac ba tych swoich nozatkach hihiihihih

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 sie 2007, 12:16

Obrazek

Jasnie Pani siara mi była wklejać foty w tych " wiejsko- Marcysiowych" ciuchach
a ze było zimno i nie miałam go w co ubrac to musiałąm to mu założyc, mój Jacol powiedział ze nie bedzie nasz syn w takich obciachowych ciuchach chodzic :ico_olaboga: ale jak go ubrałąm to taki mi sie smieszny w tym wydał ze mi sie az spodobało :ico_brawa_01:
dostałąm te ciuchy od moich podopiecznych babcie wydziergały na drutach, tak, ze kocy w tym stylu mam 8, swetrów 6, czapek itp
Lucy to Ty masz racje a Twoj niech w koncu pępowine odetnie od mamusi :ico_oczko: mój tez jest przywiązany do mamusi, ale on wie ze ja mam dystans do niej i cokolwiek ona mówi ja robie na odwrót :ico_brawa_01:
kupiła se na przyjazd tu szpilki i zrobiłą tipsy :ico_puknij: ona mysli zena wczasy przyjezdza :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-08-08, 12:18 ]
julie a ja chciałąm Luśkę do Frania :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

08 sie 2007, 12:24

martuchafrost pisze:[url=http://images29.fotosik.pl/51/695700c06fb78f48.jpg]Obrazek[/URL]


kupiła se na przyjazd tu szpilki i zrobiłą tipsy :ico_puknij: ona mysli zena wczasy przyjezdza :ico_olaboga:


nie no bo umre hahahhaahhahahah

[ Dodano: 2007-08-08, 12:28 ]
wkleje wam kilka footek jeszcze i znikambo sie spoznie na samolot :ico_smiechbig:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 sie 2007, 14:17

uczymy sie chodzic :-D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 sie 2007, 16:44

marta dobrze myslalas... "cos" bylo :ico_oczko:

jasnie pani juz chwalilam na czerwcowkach ze twojs panna sliczna i silna rosnie :ico_brawa_01:

marta franus przesliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

hej
u nas pieknie jest... normalnie tak slodko na maxa...
wczoraj leos dal mi w kosc.. prawie ca;y dzien marudzil i nie spal..hihi wiec zaburzylismy mu rytm dnia.. z tego wszystkiego hihi spaocer do 21.. potem kapanie.. o 22 jedzonko i spal do 2.30, potem pobudka na cycuszka o 5.30, 8.30 ( jak w zegarku) i na koniec 12.30... i za kazdym razem od razu zasypial.. sam... balam sie ze po takim marudnym dniu moze tez byc ciezka noc,. ale jak zawsze pieknie spal.. sam zasypia .. taki kochany.. i do pozna pospal.(a wraz z nim :ico_brawa_01: )super. zwykle ok 10-11 wstaje na jedzonko i koniec spania.. hihi
no a po tej poznej pobudce to do 15 lezal jak anioleczek.. normalnie cichutenki na maxa hihi najpierw sluchal karuzeli potem sobie gadalismy.. polezal w wozeczku na tarasie.. a potem zaczal trozke marudzic czyli juz wiedzialam ze standardowo nie moze zasnac... ale wreszcie zapadl w sen.. na kanapie w salonie..
zaraz sie obudzi na jedzonko
hihi
niedlugo wpadaja kolejni goscie.. kumpela z kolezanka ktora jest w ciazy hihi
takze na nudy i monotonie nie narzekam
a adas taki cudowny,,, po wczorajszym przytulanku zrobilismy sobie jeszzce w nocy powtorke z rozrywki i w ogole zakochana z nas para na maxa hihi

lucy23 pisze:dzwoni do niej codziennie

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
bez komentarza :ico_olaboga:
kasia nic sie nie martw mezulek wymasuje bolace uda z przyjemnoscia
:ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-08, 16:54 ]
marta te wiejsko-marcysiowe ciuchy sa super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

julie fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
barcelona piekna sprawa...super ze wam sie taki urop szykuje.... mnie tez sie marzy ale chyba bardziej ateny.. :ico_noniewiem: .
ale najszybciej na wiosne uderzymy na konkretne wakacje :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 sie 2007, 17:26

marta u mnie podobnie bylo he he mama mi mowila,ze mam sie nie przejmowac ,bo ona mi pomoze (tzn tesciowa ) przy malym ,a ona ani razu pieluchy nie zmienila ,tylko mi mowila,ze mam chude mleko ...i tyle pomocy :ico_zly: ja nie oczekiwalam pomocy ,ale tez nie zycze sobie durnych komentarzy :ico_puknij: a te ciuszki sa przesliczne,ja tez zauwazylam :ico_brawa_01: wcale sie nie wstydz,bo czegos tak ladnego dawno nie widzialam :ico_brawa_01:
madziorkaciesze sie,ze u was tak pieknie ,jestes dowodem na to,ze moze byc fajnie nawet jak sie dzidzia pojawi :ico_brawa_01:
julie i jasnie pani macie racje,niech jedzie,a ja sobie odpoczne ...w sumie racja,ze ma nas na co dzien,ale i tak jest mi przykro ...ten typ tak ma :ico_oczko:
kasia wpadaj szybko to mi humor poprawisz swoimi postami :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 sie 2007, 17:51

hej kobietki
mój mały w ciagu dnia teraz wogóle nie spi po 5 lub 10 min tak ze jestem padnieta cos mu sie poprzestawiało :ico_olaboga:
Lucy bez komentarza :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Juli e fotki boskie :ico_brawa_01:
Jasnie Pani Luska boski usmiech :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość