Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

08 sie 2007, 15:53

Aga_fr, slicznie w disneylandzie! wklej nam wiecej fotek, bo te pare to tylko dla smaczku bylo ! hihihihihi
alineczq kobiecino jaka z ciebie lacha wogole niewidac ze po porodzie jestes :ico_szoking: ja teraz dopiero jak patrze w lustro to.....zaakceptowalam ze juz taka zostane hihihi bo nic a nic sie nie zmienilo od czasu porodu :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: ale kobiety maja racje! niech sie mala rozwija jak najpowolniej hihihi ze to tak ujme, ja kiedys narzekalam ze niby ciezko tyle roboty a teraz jeszcze wiecej! bo Julcia sie rusza trzeba uwarzac zeby co niezjadla z podlogi , zeby kablow nie ruszala, pamietaj ze do okolo 3 miesiaca wszystko jest tak zakrecone, bo mala szczegolnie wieczorami nie wie o co jej samej chodzi, wieczorami niemowleta sa jakby zaczarowane i sa bardziej nerwowe a to od calodziennych wrazen, najlepiej im wtedy pojsc na reke, za to mozesz mala powoli przyzwyczajac ze i bez ciebie wszystko jest ok. Ja Julcie tak oduczalam w sumie od poczatku tylko niedrastycznie zeby sie kobita nie zdenerwowala za bardzo, bo wiadomo taki malutki niemowlaczek nie ma jeszcze ani stalych por spania ani jedzenia raz tak jest raz siak, ale jak chcialam miec wolna chwilke to po prostu mala kladlam jak zaczynala plakac to bralam ja na raczki i tulilam i znow odkladalam tak poczekalam ze dwie minutki od czasu jak sie uspokoila i wiesz co po trzech dniach takiego trenowania mala sie zrobila samodzielniejsza, a ja nie musialam siedziec przy niej ciagle, wystarczylo wlaczyc karuzele i mialam spokoj na troszke. ahhhh ale ci sie tu rozpisalam :-D mam nadzieje ze na cos ci sie zdaja moje rady hihihihi aha poczytaj sobie ta ksiazke: http://pokluda.net/manuals/jnth.pdf naprawde swietna!!! ( tyle co pory picia ze niby co 3 godizny z tym niedokonca sie zgadzam, bo Julcia np jadla czesciej troche czasem co 3 ale czesciej co 2 a czasem na przebudzenie i potem na spanko, a wiadomo glodzic dziecka nie bede jak bylo glodne to czemu nie ma zjesc, ja czesto tez jem co godzine szczegolnie jak jest cieplo i siebie nie przetrzymuje hihihi jestem glodna to jem :-D )

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

08 sie 2007, 18:45

Dziewczyny dzięki za komplementy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: normalnie balsam na duszę :-D :-D :-D
Mamciu dzieki za rady oczywiście, ze mi się przydadzą :ico_oczko: ja w sumie od początku staram się zbytnio do siebie nie przyzwyczajać, ale jakoś czuję się źle, ze z nią mało czasu spędzam, to siedzę przy niej i gugam.. a potem myślę sobie ze jak przyuczę ją to potem niczego nie będę mogła zrobić.. no i tak między młotem i kowadłem.. Jedno mam dobrze, ze do snu nigdy jej nie lulam i nie usypiam. Mała po kąpieli je, beka hehe i wyrko. Buziam ją na dobranoc, gaszę światłoi wychodzę z pokoju. Zazwyczaj zasypia sama, czasem kilka razem trzeba do niej podejść i podać smoka :-D

Aga dzxiewczyny maja rację tylko smaka narobiłaś tymi zdjęciami, dawać nam tu jeszcze tuzin :-D

Julie gratuluje wyjazdu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

09 sie 2007, 11:10

Alineczq, no to super ci zasypia! nie no swietnie bo w sumie ma dopiero miesiaczek a juz umi ladnie sama zasnac ;D a z tym czasem ja sie staram Julci poswiecic czas i sie z nia bawie oczywiscie ale staram sie trzymac wszystko w rownowadze, wiem ze jesli posiwecilam jej duzo czasu w ciagu dnia to moze sobie chwilke pobawic sie beze mnie, czasem protestuje ale trudno, jak widzi ze niereaguje to tez sie zajmuje soba, tylko ona ma juz 6 miesiaczkow i teraz dopiero uczy sie zasady dzialania i skutkow czyli jesli bedzie krzyczec a ja za kazdym razem podejde to juz zakapi o co chodzi hihihih ale :ico_nienie: ze mna nie ma tak latwo hihihi wiem ze od 6 miesiaczka dzidzi staja sie bardzo sprytne hihihihihi

[ Dodano: 2007-08-09, 22:35 ]
a ja tu julki zdjatkami zarzuce hihihihih
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a gdzie sie kobity podziewaja ??? co to jest?? normalnie w dupsko wszystkie dostaniecie za ta nieobecnosc!! :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 sie 2007, 09:06

hej kochane
ja jakos tak ostatnio nie moge sie ogarnac z tt, duzo czasu po za domem, plazowalismy sobie w tym tygodniu 3 razy, w koncu moj smyk przestal sie bac wody i teraz jak stanie na brzegu to chce isc jeszcze glebiej :ico_haha_01:

moj czort odkad raczkuje i łazi przy meblach i cwiczy sztuke puszczania sie jesy caly w siniakach :ico_olaboga: zwlaszcza nogi, wyglada jak taki maly chuligan, ktorymn zreszta ostatniob sie zrobil :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

10 sie 2007, 11:52

Natashka, ja tez marze o plazowaniu chocby w brudnej wodzie, dobrze ze dzis piatek to jutro pojedziemy na wode o ile pogoda pozwoli! hihihi Oskarek wyglada na huligana, ma oczka jak ten kot ze Shreka hihihih a w srodku diabelska dusze!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-10, 14:34 ]
no nie kobiety i gdziescie sie podzialy?????????????? :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 sie 2007, 19:10

ja bylam na zakupach i pozniej swirowalam z Oskarem na ogrodku, ale sie zmeczylam bo sie naskakalam i nabiegalam dookola niego a moje dziecko mialo taki ubaw ze az plakaloa ze smiechu :ico_haha_01: :ico_smiechbig:
teraz juz wykapany i zaraz bedzie jadl, chyba tez dzis wczesniej pojdzie spac bo popoludniowa drzemeczka byla krotka bo trwala 20 minut :ico_noniewiem:

Mamciu sliczna fotka w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

10 sie 2007, 23:04

Natashka, od tych wszystkich maminych wrazen odechcialo mu sie spac, chlopak liczy na wiecej hihihih :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziewczyny a wy wszystkie w trabe dostaniecie za ta nieobecnosc na teterce, ja juz kawusie sama wypilam i ciasteczka tez zjadlam dla nikogo nic nie zostalo! :-D

[ Dodano: 2007-08-10, 23:05 ]
Natashka, dziekuje, sama sobie ja pstryknelam i sama przetrawilam przez program hihihi bo wasy mialam i pare pryszczy :-D :ico_brawa_01: :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 sie 2007, 10:42

ja to za kazdym razem jak pstrykam fotki sobie sama nigdy dobrze nie wychodze a ze nie korzytsam z zadnych programow do obrobki wiec sie wstrzymuje z wklejaniem swoich fotek takich z bliska heehe :ico_haha_01:

u nas dzis deszczowo i chlodno, za to przyjemnie bo jest czym oddychac, moj czort chodzi i mi tu sciahac probuje wszystk oz biurka i drzwi probuje otwierac ale klamka nas zczescie za wysoko :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

11 sie 2007, 11:31

Natashka, hahaha klameczka bedzie pasowala dopiero kolo dwoch latek, wiec jeszcze odetchnac mozesz, a z tymi fotkami- tez bym siebie na widok nie pokazala bez drobnego fotomontarzu hahahah

a Julcia wcina sobie podloge, normalnie szaleje na maksa, wszedzie sie awanturúje,w czoraj wpadla w moje papiery i podeszlam, wzielam jej i mowie Nie wolno, a ona schwycila moja reke i mi ja gryzc zaczela wielce oburzona! :ico_szoking: co to bedzie sa pare miesiaczkow..... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 sie 2007, 13:32

czesc dziewuszki :)
ale skomniachy hehe , takie ładne dziewczyny a jakiegos fotomointazu potzrbują

moje kochanie pojechało w siną dal na 2 tygodnie, a ja sama... ech nie cierpię kiedy on wyjezda

sciągam sobie programik do zdjęć coś tam wykreuje moze i tak nie mam nic do roboty narazie ...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości