Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

09 sie 2007, 13:01

Kasiu to chyba w każdej rodzinie chłop jest do ozdoby
Ale jak co do rzeczy to oni wszytsko robia przecież, tylko ze to my harujemy w domu- sprzatamy gotujemy wszelkie większe porządki a jak mówie mojemu mężowi ze mógłby posprzątac to Ci powie ze jest czysto i on nie bedzie sprzątał :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

wczoraj jak wrócił z pracy to mowie mu wez oliwke na spacer a ja popisze prace - dobrze tylko odpocznie troszke no i finał był taki ze to ja byłam na spacerze z Oliwka bo on poszedł spac a ja i tak siedzialam z dzieckiem wiec co za róznica czy w domu czy na powietrzu i tak nie pisąłm pracy i tak

z rozbieraniem łózka bylo tak samo - połozył sie tak przykrył sie kocem i powiedizał ze zaraz rozbiore no i co wyszło na to ze ja jeszcze o polnocy łóżko rozbierałam bo on poszedł zjesc kolacje :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

09 sie 2007, 14:42

Moj maz nie znajmuje sie dzieckiem bo on nie ma do małej cierpliwosci.. on nie potrafi sie z nia bawic.. czasem sie pobawi jak ma dobry dzien. Z jednej strony ja sie mu nie dziwie, bo ma bardzo stresujaca prace, widze ze jak wraca to nawet buzi mu sie nie chce otwierac by ze mna pogadac a co dopiero pobawic sie z małą... ale jak ja zaczne pracowac to juz nie bedzie miał tak lajtowom.. obowiazku wtedy beda na pół.. czy mu sie to podoba czy nie :)

Julia dostała od cioci jakąs starą torebke... zabawi sie nia nieziemsko !

Obrazek

jak to działa ????
Obrazek

prosze o usmiech :-D

Obrazek

ale jestem cwaniak

Obrazek

co tam jest ???
Obrazek

Awatar użytkownika
lisiczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 22 lip 2007, 10:48

09 sie 2007, 14:52

witam

ja musze sie pochwalis ze moj malz jest bardzo uzyteczny i uwielbia bawic sie z Martynka. Mala do niego ciagnie bardzo. wlasnie teraz tez ja usypia.

a co do komarow to tez jestem zla, bo mala jest pogryziona na nozce ma 4 bable. wczoraj pojechalismy do tesciowej a ona: o Boze co wy zrobiliscie temu dzieku, dac ja tak pogrzc. :ico_zly: jakby to byla moja wina, ze akurat ja komar pozarl a nie nas. :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

09 sie 2007, 15:42

Jesli chodzi o mojego meza to jak mu czapka stoi teraz troche mniej sie zajmuje malym ale jak byl malenki to mi bardzo pomagal i przewijal go i zawze on pierwszy wstawał do niego w nocy zebym mogla jeszcze sobie polezec. Maly tez jest bardzo za nim a ostatnio jak mu cos nie opasuje to zaraz go woła i krzyczy dada :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: .

Dziewczyny jestem pelna niepokoju o Pawełka no kompletnie nic nie chce jesc dzisiaj obiad wkladałam mu na sile do buzki no tragedia jak on ostatnio beznadziejnie je chyba pojde z nim do lekarza moze mu cos dolega ze nie chce nic jesc rano zjadł paroweczke i chlebek i teraz troche rosołku z wielkim placzem i na sile

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

09 sie 2007, 15:51

Biedna Oliwka, obawiam się,że nie raz to jeszcze nasze maluchy czeka, ja to ciągle biegam za małym jak chodzi po trawce i patrzę,czy nigdzie nie ma tych przebrzydłych owadów, ale i tak nie da się upilnować :ico_olaboga: na szczęście,że osa ugryzła Oliwcię tylko raz, bo one potrafią w kilka miejsc za jednym razem :ico_zly:
Ewelina82, nie wiem co Ci doradzic, może to chwilowy brak apetytu,a może ząbki, Michałkowi dopiero teraz poprawił się apetyt, a do tej pory to jadł jak wróbelek.
lisiczka pisze:ze akurat ja komar pozarl a nie nas
trzeba było poprostu komarowi swoją noge podstawić :-D , ale te teściowe są mądre :ico_puknij: szczególnie jak mają dziecko czasem od święta.

[ Dodano: 2007-08-09, 15:54 ]
mój mąż to chętnie małym sie zajmuje, jak ma wolny dzien,to zabiera go rano ,żebym mogła trochę się przespać, po poracy to tez oni razem się już bawią. problem tylko w tym,że usypiać Michałek tatusiowi sie nie daje :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-08-09, 15:55 ]
Julcia jaka dama z tą torebką :ico_brawa_01: :-)

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

09 sie 2007, 17:21

z ostatniej chwili od Justyny25: Adusia cały czas rozrabia, ostro przygotowują się do uroczystości Adusi. Justyna przesłya buziaki i pozdrowienia dla was

tyna pisze:lisiczka napisał/a:
ze akurat ja komar pozarl a nie nas
trzeba było poprostu komarowi swoją noge podstawić


:ico_smiechbig:

Ewelina tez nie wiem co ci doradzic.. dlugo to tak trwa? Julia maksymalnie nie miała apetytu 3 dni... jak trwa to już dlugo to idz i poradz sie pediatry.. to nic nie kosztuje a chociaż sie uspokoisz.

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

09 sie 2007, 19:50

mama-emilki pisze:Kasiu Julki zdjęcia super Moja paniusia też uwielbia bawić się torebkami, ech prawdziwe damy z tych naszych córeczek


dokładnie.. i jakie władcze :-D jesli Julka sie nei zmieni to biedy ten Oskarek :-D

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 sie 2007, 19:53

Czesc laski :-)
UUU a na tapecie nasi szanowni malzonkowie ho ho
moj zajmuje sie malym nawet dobrze tylko ostatnio pracuje do pozna i tak wyszlo ze 4 dni malego nie widzial ( no widzial jak juz spal) i tez efekt taki ze "synus mamusi" rosnie

Ale Julka ma loooki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

09 sie 2007, 19:53

witajcie

po ukąszeniu nie ma już prawie śladu, gdyby nie to ze ja cały czas o tym mysle to pewnie nikt by sie nie domyslił że cos sie stało - pani doktor swietna masc przepisała
Oliwka tylko bardzo spokojna byla cały dzien dwa razy spała po 2 godziny prawie

Oliwka też bardzo lubi wszelkiego typu torebki - kobitki nam rosną dziewczyny :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

09 sie 2007, 19:54

ja sie dzis nabiegałam z Julką... mamy na podworku jablonke i sobie wymyślila zabawe zbierania jabłek i wrzucania ich do wiaderka... no.. wszystko było by fajnie jakby je juz w tym wiaderku zotawiała... ale ona dwa wlorzyla a 10 wyciągnęła .... mój kręgoslup dziś czeka na sen...
dziś sama nawet wstała z ziemi niczego sie nie trzymając :-D i codziennie zrobi pare samodzielnych kroczkow ( jeden , dwa ) :-)

[ Dodano: 2007-08-09, 19:56 ]
Witaj AGA !!!! tak ostatnio o tobie myslalam.. dobrze ze wpadłas
no Julia ma loki.... :-D

mama-emilki pisze:Hehe, ale Oskarek też mi nie wygląda na takiego co dałby sobie w kaszę dmuchać


heh zapowiada sie burzliwy i pelen napięć związek :-D

Ciesze sie ze po ukonszeniu juz nie ma ani sladu u Oliwci :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość