Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

09 sie 2007, 10:25

hej kobietki
widze ze zabki leca hihihi Julci stukam i stukam i nic nie slychac, za to widac dwa garbusy na dziaselkach ale juz je widac i widac pewnie i do konca roku nie wyjda, no ale jesli chodzi o bol to przeciez my dobrze wiemy jak to boli, przeciez nam zeby madrosci wyrastaly w wieku 18-20 lat, mi juz wszystkie wyszly do polowy, i niepowiem zeby to bylo przyjemne uczucie szczegolnie ze korzen mi wyrosl miedzy zgieciem szczeki, dwa lata temu w wakacje nie moglam ruszac szczeka taki bol to byl, wogole mi sie otworzyc nie chciala, no a maz jeszcze nie ma tych zabkow madrosci dopiero mu rosna bo mowil ze cos go tam boli zajrzalam w szczeke i rzeczywiscie zabek mu sie przebijal, a naszej Julci jeszcze nic....

ML wiesz kobito jak mnie pocieszylas tym ze jak do pracy chodzisz to sie lepiej czujesz? bo ja pod koniec miesiaca chce do szkoly jezykowej isc poduczac sie dunskiego a zaraz potem w grudniu na studia dzienne wracac wiec sie starsznie stresowalam jak to bedzie, czy mi starczy sil,a le jak widac mowisz ty i kingas ze sie lepiej czujecie , szczesliwsze jestescie,a to prawda bo tak sie steskni za malymi naszymi rozrabiakami no i jak do ludzi sie pojdzie to tez inaczej, tylko sie zastanawiam, jak to wszystko dziala? jak usypiaja maluszkow czy sa to stale pory? bo Julcia rano jeszcze ok ma stala pore ale potem po poludniu to zalezy raz 15, raz 16, a raz pozniej, no i jak oni karmia bo Julcia od obcego nie wezmie za chiny butelki, nawet od meza nie chce od nikogo po prostu nie pije tylko ode mnie :ico_olaboga: dlatego strasznie sie martwie o to wszystko...
:ico_noniewiem:

iza nic sie niemartw Julcia tez ciagle tak glowe trzyma w powietrzu i wtedy ja sadzam bo ona po prostu chce lepiej widziec i sobie tak proboje usiasc, nic zlego sie nie dzieje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

09 sie 2007, 10:31

Hekkate, miłego wypoczynku pa

Rowniez gratuluje zabeczkow u waszych dzieciaczkow, u nas jeszcze nic nie widac.

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

09 sie 2007, 10:55

Byliśmy dzisiaj na szczepieniu Mirelka wazy 8400 hihi dogania Bartusia Kadelajki ale pediatra mówi ze dobrze wazy wiedz sie nie martwię :ico_haha_02:

Na szczepieniu strasznie płakała nawet przy badaniu i ważeniu ale to chyba dla tego ze minęła godzina drzemki i chciało jej sie spać na szczescie tylko jedno kłucie w rączkę i po wszystkim pytałam o to ze ucieka Mirelce oczko powiedziała ze jak skończy roczek a będzie jej uciekać to mamy iść do okulisty .

A główkę Mirelka trzyma tak cały czas podnosi ja i juz tak zostaje potrafi tak z pół godzinny ja trzymać połozy na chwilkę i znowu podnosi i cały czas taka zagrabiona :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-09, 10:58 ]
Jak wasze maluszki sa ubrane w takie upały bo Mirelka w koszulce na ramiączkach i pampersie .

Nie wiem czy wiecie ale w biedronce sa takie fajne maty pampersowe za 1,50 zł fajne bo golasek może sobie na nich leżeć maja folie pod spodem :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

09 sie 2007, 11:31

Kingas i inne mamusiegratuluję pojawienia się nowych ząbków u waszych pociech :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Małgosia a gdzieś się przeziębiła?
Hekkate Śliniak gitas idę poszukać też kupię taki bo genialny. Ale z Danielaka przystojny Policjant.
Qunick, HekkateMiłego wypoczynku
IwonaFajowe zdjęcia.
MlSuper, że tak fajnie Ci się ułożyło z tym żłobkiem.
IzaŻyczę, aby wszystko poszło gładko i żebyście byli już na swoim może wtedy będzie lepiej między wami? Nie bój się Mirelka na pewno garbata nie będzie dzieci krzywdy sobie nie zrobią, Łukasz też tak robi jak go w fotelik albo na nogach trzymam.

[ Dodano: 2007-08-09, 11:33 ]
A Łukasz dalej szczerbaty :-D zero zębów ( oby tak dalej wolę żeby ich nie miał póki cyca doi)

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

09 sie 2007, 12:08

asiam_26 witaj w klubie, u nas też jeszczę zębusiów nie ma!! :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-09, 12:09 ]
P.S. I ja gratuluję lutówkom których pociechy mają już pierwsze ząbki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

09 sie 2007, 12:32

WITAJCIE LUTÓWECZKI
Miałam remont a właściwie jescze mam końcówke i nie mogłam sie dostać do kompa trochę nadrobiłam już straty a więc gratuluje wszystkim ząbkowiczom, u nas jeszcze na nic sie nie zanosi
Iza
Oliwce podobnie jak Mirelce ucieka jedno oczko ale czasami i to pdobno samo zniknie chyba musi wejść w swoje miejsce i będzie dobrze małe dzieci tak mają.Jedni mówią że do trzech miesięcy inni że do półroczku a okuliści karzą czekać także musimy uzbroić sie w cierpliwość. W te upały Oliwke ubieram zazwyczaj w body a jutro będe w biedronce to zobaczę te maty bo przydała by mi sie taka

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

09 sie 2007, 13:32

ML, Kingas fajnie, że macie takie dobre samopoczucie :ico_brawa_01:
U mnie jest wręcz odwrotnie :ico_placzek: odkąd wróciłam do pracy to właśnie mam MNIEJ cierpliwości do Joasi :ico_placzek: a wszystko przez to , że mam mniej czasu na wszystko, jestem wiecznie nie wyspana i niestety to się na małej odbija, potrafię na nią krzyknąć jak mnie wkurzy a raz rzuciłam w nią pluszakiem :ico_szoking: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: na szczęście ona potraktowala to jak zabawę. Po prostu jak byłam z nią w domu to było CUDOWNIE!!! Nigdzie się nie spieszyłam, miałam czas na przyjemności, na spotkania z koleżankami, no i cieszyło mnie to, że tyle czasu spędzam z moją córeczką, a teraz wcale mi się nie podoba ta sytuacja i czuję się okropnie.

Iza Joasi też lewe oczko ucieka i nasza lekarka powiedziała, że jak nic się nie zmieni to dopiero jak mała roczek skończy to da nam skierowanie do okulisty. A wszycsy wkoło mi mówią , że powinnam iść do okulisty wcześniej :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-09, 13:39 ]
a , zapomniałam wam napisać , że my też planujemy wybudować domek w przyszłym roku albo za 2 lata, bo teraz mieszkamy w 1pokojowym mieszkanku i ciasno strasznie się robi, zwłaszcza że ciągle przybywa nowych sprzętów Joasi hihi, najpierw łóżeczko i wózek, potem komody, dywan i mata, potem fotel i lampa do czytania bajek a ostatnio krzesełko do karmienia. Koszmar - dusimy się. Już mamy parę projektów domków z bali drewnianych :ico_brawa_01: super - już się nie mogę doczekać :ico_brawa_01: A będziemy mieszkać w Radości :ico_brawa_01: to jest też Warszawa ale podoba mi się ta nazwa dzielnicy i okolica też jest super bo wkoło dużo lasów :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

09 sie 2007, 13:57

Dziewczyny czy jak wprowadzacie po malu nowe jedzonk to czy dopajacie czyms maluszki,czy moze na koniec dajecie cyca nadal?

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

09 sie 2007, 16:14

Iwona77, ja cyca nie dawałam ale butle tak jak wprowadzałam cos nowego to 3-4 łyżeczki i p0otem mleko :-)
Magdzinka, ale super zazdroszczę wam domu z bali sa piękne i wcale ci sie nie dziwie ze jesteś czasem zła bo to chyba kazda mam przerabia i w końcu czymś rzuci ja dziś grzechotka o łózko Mirelka była w leżaczku nic jej nie pasowało tylko marudziła i marudziła wydaje mi sie ze to po tej szczepionce taka marudna dałam jej paracetamol i sie uspokoiła :-) ja do tej pory dwa razy wyszłam z siebie kiedyś wzięłam Mirelke pod pachy i powiedziałam czemu ty wciąż płaczesz potem wyłam razem z nią tak mi jej szkoda było :ico_placzek:


Ale ogólnie to mam anielska cierpliwość do Mirelki chodziarz ostatnio mam nerwa ale nie na nia bardziej na siebie cały czas zastanawiam sie gdzie popełniłam błąd ze nie chce jesć na wieczór idzie spać głodna i dopiero o 23 ja karmie przez sen juz od dłuższego czasui.


I mam swój rytuał co podobo pomaga 5:00 spacer do 20:00 czytanie gazety dziadka w kuchni u tesiowej ja wtedy mogę sobie spokojnie pogadać a Mirelce gazeta do tej pory sie nie znudziła potem śpiewanie wietrzenie pupy kapanie i mleko a już od dłuższego czasu nie chce tego mleka co mnie doprowadza do nerwicy bo drze sie nie miłosiernie zasnąć nie może daje jej herbatki i w koncu zasypia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

09 sie 2007, 16:55

Iza@, ja też miałam anielską cierpliwość ale mi się skończyła jak wróciłam do pracy. I mimo, że kilka godzin małej nie widzę i tęsknię za nią już pod koniec dnia w pracy to niestety jak wracam to często się denerwuję i dlatego zazdroszczę dziewczynom , które po powrocie do pracy czują się lepiej i odwrotnie niż ja mają więcej cierpliwości.

Ciekawe dlaczego Mirelka nie chce pić mleczka na dobranoc :ico_noniewiem: może akurat o tej godzinie nie jest jeszcze głodna??? Może daj jej przedostatni posiłek przed spaniem mniejszy albo troszkę wsześniej?
Ostatnio zmieniony 09 sie 2007, 19:27 przez Magdzinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości