Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 sie 2007, 21:44

a z piciem to u mnie klapa :ico_placzek: tzn. oj wypiłabym sobie i to spoooooooro ale moja familia boi sie zostac na dluzej niz kilka godzin z Vikulką :ico_olaboga: :ico_puknij: podejrzewam, ze tak naprawdę to bardziej boją się mnie i mojej reakcji gdybym wróciła a mała by np. płakała albo bym widziała że coś nie po mojemu jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 sie 2007, 21:51

kasi.k pisze:podejrzewam, ze tak naprawdę to bardziej boją się mnie i mojej reakcji gdybym wróciła a mała by np. płakała albo bym widziała że coś nie po mojemu jest

terrorystka :-D :-D u mnie kto popadnie z mala zostaje (oczywiscie wykluczam niepelnoletnich :-D ) codziennie przyszla chrzestna (19 lat) bierze sobie Lusie na dwu godzinny spacerek, moja mama chetnie zostaje z malą, moj maz... tylko tesciowa sie nie kwapi, bo mowi, ze zapomniala jak sie dziecmi zajmowac... (ma czworke :ico_noniewiem: ), ale jej chyba bardziej chodzi o to, ze ona nie pracuje zawodowo i zebysmy jej za czesto nie zatrudniali do mlodej, to sie miga od razu. za to moja mama soama sie prosi caly czas :-D i robi tak wszystko jak ja, a dokladniej to ja robie tak jak ona :-D (bo ona mnie uczyla nawet pieluchy przebierac jak ze szpitala przyszlam, bo nic nie umialam :-D )
Lucy WYGRALAS moja aukcje :-D GRATULACJE :-D za jakies trzy, cztery dni wystawisz mi pozytywa, a potem ja tobie, zeby sie nie skapli admini na allegro :ico_oczko: ( ja tez w taki sposob pierwsze trzy pozytywy zdobylam :-D )

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 sie 2007, 21:52

Jasnie Pani :) pisze:nam nie zadzialalo...


a ja słyszałam same pozytywne opinie :ico_szoking: :ico_olaboga:
co do kuzynki, to wg niektórych ciemieniucha w wieku jej synka jest podobno objawem alergii :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-09, 21:58 ]
Jasnie Pani bo ja to z gatunku tych albo po mojemu albo wcale wymieszanego z przewrażliwioną mamusią :ico_puknij: :-D ale jak tylko mąż w październiku dojedzie do nas to nie odpuszczę ani Tobie ani Mrs Skarpecie i spotkanie alkoholowe musi być!!!!!! :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 sie 2007, 22:04

kasi.k pisze:co do kuzynki, to wg niektórych ciemieniucha w wieku jej synka jest podobno objawem alergii

on i tak jest prawie na wszystko uczulony :ico_olaboga: , ale masakra, oni ze wszstkim zawsze do lekarza lecieli, nawet jak mieli tylko podejrzenie jakiejs blachostki, a np. mieszkania nie wietrzyli, bo sie bali przeciagow :ico_olaboga: jak sie tam wchodzilo to jeden zaduch byl (na zewnatrz -10 stopni, a u nich ponad +30) :ico_olaboga: , teraz klimatyzacje w pokoju malego zalozyli :ico_olaboga: , w calym mieszkaniu ukrop, a u niego na 19 stopni klime nastawiaja :ico_olaboga: . trzesa sie o to dziecko jak cholera. kazda butelke sterylizuja zaraz przed uzyciem... :ico_noniewiem: to nie dziwne, ze dziecko chorowite i caly czas na antybiotkach. ona mi sie dziwi, ze Luske na spacer bez czapki biore... jak jest 30 stopni to moze jej jeszcze kozuch ubiore? paranoje maja...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 sie 2007, 22:08

Jasnie Pani :) pisze:Lucy WYGRALAS moja aukcje
:ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
kasik jak bede w polsce to kupie to mazidlo ...u nas ciemieniucha po oliwce schodzi ,jak wyczesze,wiec mysle,ze zadziala :ico_noniewiem: chyba,ze do tego czasu calkiem zniknie he he bo jest coraz mniej :ico_brawa_01: a moj tata jutro do norwegii jedzie i malego nie zobaczy :ico_placzek: tak mi go szkoda,bo ostatnio sie poplakal przez telefon :ico_placzek: ale w pazdzierniku przyleci do uk :ico_brawa_01: nie wiedzialam,ze on tak bedzie za wnusiem :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 sie 2007, 22:16

kaasiaa79 pisze:[
Kasiunia bardzo sie ciesze, ze wsyztsko ci sie układa, a Vikulka będzie zdrowiutka jak rybka :ico_brawa_01: :ico_oczko: ucałuj ją ode mnie mocno, a Ty zaglądaj do nas jak najczęściej :ico_oczko:
aha, a rehabilitant przystojny? :-D


Rehabilitant na moje oko wiek około 35 lat :-D Lekko przypruszone siwizna włosy i zielone oczy :-D Moge ci podrzucic nr do niego :ico_oczko: :-D
A na przyszłośc gdybym nie bardzo miała czas na TT zostawiam foty Vikulki i moje...

to efekt mych zmagań z alergią
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

po Nutramigenie to i zabawki są smaczne
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

pierwsze wyjście do kościoła
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

z mamusią
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

i na koniec wiadomośc od mej Vikulki dla lekarzy w UK :ico_oczko: :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 sie 2007, 22:21

kasi.k pisze:i na koniec wiadomośc od mej Vikulki dla lekarzy w UK

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no niezle :-D :-D tak jej paluszki ustawilas, czy ona tak sama z siebie???? i kto ja tak tam przyduszal?? :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 sie 2007, 22:32

nikt nie przydusza :ico_nienie: to stary, sprawdzony angielski sposób na odbeknięcie i zarazem skrzywienie dziecku kregosłupa :ico_oczko: :-D
a układ paluszków to od początku do konca dzieło mej córki :-D jeszcze jak ma dobry humor to potrafi "fige z makiem" zrobic... kiedyś ją przyfiluje i cyknę foteczkę na dowód :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 sie 2007, 22:48

kasi.k pisze:to stary, sprawdzony angielski sposób na odbeknięcie

:ico_szoking: :ico_szoking: i co? tak od razu beka? bo ja to czasem z 15 min na rekach nosze na bekniecie... na czym ro dokladnie polega? i krzywi rzeczywiscie kregoslup?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 sie 2007, 23:09

kasik Vikula przesliczna ,a i mamuska calkiem fajna laska :ico_oczko: kasik masz fajny kolor wlosow,chyba farbowalas?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość